Dzeltenaa mikroautobusa soferis neizsniedz biletes tiem,kas brauc no Trikotazas kombinata lidz Ogres Autoostai.

Labdien, cien.Ogrenet. Vēlos vērst Jūsu uzmanību uz to,ka pēdējā laikā tieši dzeltenā mikroautobusa Rīga-Ogre šoferi neizsniedz biļetes, bet no manis naudu paņem Ls 0,30. Tomēr man tā biļete ir vajadzīga, jo mēneša beigās es biļetes nododu un saņemu kompensāciju. Tas notiek regulāri.

Anete Zariņa , 2008-04-03 16:12:11

aptuvenais atiešanas laiks no Trikotāžas kombināta plkst. 11.20

Anete Zariņa , 2008-04-03 16:15:39

Jūsu vēstuli nosūtījām "Rīgas Taksometru parkam".

Guna, Ogrenet , 2008-04-03 17:27:16

es parasti braucu no stadiona uz Ogres trikotazu,tad man ari tiesi dzeltena mikrina soferis neizsniedz bileti un vel pasaka taa- ja kaut kas nepatiik, kaapiet aaraa. Parasti braucu plkst. 14.33 no stadiona. Bet otrs soferitis gan labprat ar mani parunajas, velas iepazities (apaligs kungs) . Arii vins nedod bileti. veel bileti neizsniedz arii autobuss, kas kursee plkst. 15.20 no ogres autootas , kad braucu uz elksniem vai ikskili, , tur ir reizem gadas tads igns un nelaipns soferis, vins stuuree taadu sarkanu vai baltu autobusu.
Cik esmu braukusi vakaros, tad soferi nevienam nedod biletes, it ipashi jau tie dzeltenie mikrinji, kuriem durvis jaatver ar roku. Soferi shaadi labi nopelna, no pasazieru samaksato naudu par baucienu iebazot savaa kabataa . Protams, ka baidos, ka soferis var mani izsedinat ara, kad vinam prasisu bileti. Vienreiz manaa acu prieksa tads gadijums bija, kad cits soferis , kas vaija tad peleko Setru, manaa acu prieksaa izseedinaaja jaunu meiteni. Laiks- plkst. 18.40 pirms menesa.

Monta , 2008-04-03 19:05:38

Gaudotaaju forums? Nevajag pashiiem buut tadiem aitaam, tad arii nebuus cirpeeju!

mr. Fix , 2008-04-03 20:27:44

Es tev mr.Fix. pilnīgi piekrītu!!!!!!
Bet to, ko Monta rakstīja, ka redz princesei durvis pašai esot jātaisa vaļā mikriņa, par to gan nosmējos!!!! Nu kur var būt tādas cacas!!! :D :D :D :D

eeee , 2008-04-03 20:32:23

Kapeec caca??? Tur neviens neteica ka nevar atveert. Mineeja ka iipashi tie... man arii nepatiik ja cena kaapj bet man vel jaagramstas gar durvju rokturi kuru var buut kaads nomiiztaam nemazgaataam rokaam aizticis.

Par biljeshu nedoshanu... taa greeko reizeem arii Ogres satiksmes autobusi. Bet cilveeki ir idioti. Kad vadiitaajs aptur autobusu un haotiski visiem dala biljetes vinji arii njem. Nevajag pie taa pieradinaat. Bet ideja interesanta... teoreetiski sanaak ka pakalpojuma sniedzeejs vadaa tukshus autobusus :D un jaapacelj cenas lai izdziivotu ;)

Mani gan vairaak kretinee viens vadiitaajs Ogres satiksmes busaa, kursh veesaa mieraa normaali piipee salonaa. Ja godiigi... nepielec man - tas ir atljauts vai kaa?

Matiss , 2008-04-03 21:17:16

Latvijā ir likums:Darba vietā smēķēt nedrīkst!!!

Ako , 2008-04-03 21:41:26

Ogrenet 2007.gada 31.oktobrī rakstīja par biļešu nedošanu. "Rīgas taksometru parka" pārstāvji toreiz atbildēja, lūk, ko (publicējam raksta fragmentu): "Kāpēc šoferi nedod biļetes? Gan J.Kiriks, gan E.Stāmurs aicināja nosaukt konkrētu datumu un konkrētu reisu. «Kad es prasu šoferiem, vai viņi dod biļetes, visi atbild, ka dod. Pasažieriem ir jāpieprasa biļetes!» teica J.Kiriks. «Esmu ieinteresēts uzzināt par gadījumiem, kad šoferi nedod biļetes!» teica E.Stāmurs. Abi kungi aicināja pasažierus viņiem zvanīt pa šādiem tālruņiem: 7333920, 29209021 (J.Kiriks), 7606507,29211443 (E.Stāmurs). Šie tālruņi atrodami arī Rīgas taksometru parka mājas lapā http://www.rtp.lv/kontakti.html."

Guna, Ogrenet , 2008-04-03 22:14:45

Ja,nav meles mutee un nevar paprasit bileti,tad jau neviens nav vainiigs...Autobusa soferiits grib nopelniit,bet ja bus aitas,bus arii cirpeji :)

SSS , 2008-04-04 09:34:25

Taa ir liela probleema par bileteem. Negribu, lai mana nauda nonaaktu soferim kabataa. Ciinisimies par to,lai Ogre-Riga soferi dotu ari biletes tiem, kas brauc no Kengaraga uz Rigas autoostu. Soferiem sanak laba alga

Estere , 2008-04-04 11:27:08

Esmu prasijusi biletes, soferis pasaka, ka vina pienakums nav izsniegt katram bileti. Ar bilesu nedosanu greko gan dzeltenie autobusi, gan sarkanie. Nezinu, kurs parks kurus autobusus apkalpo . Ipasi nekaunigs ir tas dzeltena mikrina soferis , vinu sen vajadzetu izmest ara no parka.

Inese Bremsmite , 2008-04-04 16:27:49

praktiski, biļete nav jādod, ja brauc no kkāda stadiona līdz trikotāžas kombinātam, jo tam ir domāti parastie maršrutniekil.

nujs , 2008-04-05 12:15:49

Kaa tad tur iisti ir? Vai bilete ir jadod, ja es braucu no Trikotazas kombinaata lidz Ogres autoostai? Varbut ari autobusu parka parstavji ta doma?
Guna, noskaidrojiet, kaa ir ar biljeshu nedosanu,ja pasazieris brauc vienu pieturu.

Elza Kreslinja , 2008-04-05 12:41:16

Elza Kreslinja - jā, biļete ir jādod. Biļete ir braukšanas dokuments. Kasieris (šoferis) nedrīkst pieņemt naudu, neizsniedzot pretim *derīgu* biļeti. Starp citu, ja notiks avārija, tiem, kam nav biļešu, nav arī cerību dabūt ārstēšanās izdevumus. Tā lūk - ZINI SAVAS TIESĪBAS!!!

martink , 2008-04-05 17:34:22

Pirmo reizi dzirdu, ka man, samaksājot naudu, "nav jādod" pretī kāds dokuments, t.i., šajā gadījumā biļete?! Nu, nu...

>nujs , 2008-04-05 17:48:39

praktiski, biļete nav jādod, ja brauc no kkāda stadiona līdz trikotāžas kombinātam, jo tam ir domāti parastie maršrutniekil.

Praktiski nav arī jāmaksā, vai ne?

jibiorio , 2008-04-05 21:17:51

Jautajums, ja es tiesam bhraucu kadas divas pieturas, varbut soferiem nav tadu bilesu par tadu nominalvertibu? Vai tiesam autobusu parkiem ir bilesu trukums? Vakar braucu no Stadiona lidz Elksniem, ari man neiedeva bileti. Laiks-plkst. 14.31. Ipashas paziimes-dzeltens mikroautobuss. Soferis -pavecs lisijs (bez matiem) latviski runajoss virietis, kursh ir ari nelaipns pret pasazieriem.

Elmārs , 2008-04-07 08:49:58

“Rīgas taksometru parka” Pārvadājumu attīstības un uzraudzības nodaļas vadītājs Juris Kiriks portālam Ogrenet šodien sacīja, ka šofera pienākums ir dot biļeti pasažieriem. Piektdien viņam pārsūtītās Ogrenet lasītāju sūdzības viņš esot nosūtījis tālāk citiem darbiniekiem un pagaidām vēl nav noskaidrots vainīgais šoferis. J.Kiriks aicina par šādiem gadījumiem ziņot tajā pašā dienā, minot konkrētu laiku un maršrutu.

Guna, Ogrenet , 2008-04-07 10:41:59

Jauna sudziba par to pasu dzelteno mikrinu.
Velejos sodien pavadit savu draudzeni invalidu ratinos lidz Ogres autoostai. Izraadaas, ka sodien plkst. 14.30 uz Rigu kurseja tads autobuss, kuraa invalids ratinjkreeslaa nevareja tikt ieksaa. Taa ir nirgasanas par cilvekiem. Jo tiesi plkst. 14.30 sarakstaa ir rakstiits, ka kursee tad mikroautobuss, kas ir paredzets invalidu parvadasanai. Kapec tad sodien vina nebija????

Elina Altroka , 2008-04-07 15:29:38

Par biljeshu nedoshanu -marshuts Ikshile-Ogre 6;05 konkréti katru rítu netiek izsniektas biletes.

Tatjana , 2008-04-07 19:19:42

Ari man , kad no rita braucu plkst. 5. 35, neviens soferis nedod bileti. Soferis tads ar isiem matiem, latvietis, drusku taads leciigs. Vada peleku lielu autobusu, prieksaa ir uzliimeets ""T"" burts. Braucu no Rigas lidz Saulkalnei.Lugums so soferi sodit ta, lai vins visiem dotu biletes.

Santa , 2008-04-08 19:31:30

Vai parka pārstāvji jau atbildēja?

iveta , 2008-04-09 16:16:58

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet