Vai ir vērts?

Cien. Ogrenet!
Vēlētos, lai Jūs kādreiz pajautātu policijai ( nezinu īsti kurai -ceļu vai valsts ), vai ir vērts viņiem zvanīt par agresīviem braucējiem, esmu to darījusi, vai kaut kāda rīcība pēc tam seko?

a , 2008-03-19 11:00:29

Labs jautājums :) Pāradresējām to policijas pārstāvei.

Ogrenet , 2008-03-19 11:07:52

Un lai pie reizes pastāsta, kāda ir atšķirība starp ceļu, potīšu un valsts policiju!

jibiorio , 2008-03-19 11:27:11

kas ir potīšu policija?

Anna , 2008-03-19 11:58:15

Ogrenet vajadzētu izveidot atsevišķu sadaļu (līdzīgi kā TVNet), kur ievietot šo agresīvo braucēju foto vai video.Diemžēl tādu Ogrē mums netrūkst. Šeit varētu ievietot arī foto ar tiem, kuri novieto savus auto invalīdiem paredzētās vietās.Varbūt kļūdos, bet pārsvarā viņi neizskatās ar fiziskiem trūkumiem. Iespējams defekti ir garīgi, bet tad jau vispār nedrīkstētu braukt.

as , 2008-03-19 13:30:13

Es taču teicu - ka nezina! Tas ir nedaudz (kā nu kuram) zemāk par ceļiem...

jibiorio , 2008-03-19 13:31:15

Jā ,jā piekrītu as ierosinajumam.Galu galā Ogre nav tik liela pilsēta .Man ar/i ir foto ar vienu agresīvo kurš mani gribēja nostumt no ceļa .Un pateicībā par manām sirds klausēm paŗdīja man fakuci.Miļi - vaine .Tad arī būtu vieglāk atras tos idiņus (nepieciešamības gadijumā).

Juniors , 2008-03-19 14:22:06

Agresīvo braucēju foto lūgums sūtīt uz adresi: info@ogrenet.lv

Ogrenet , 2008-03-19 14:40:03

Nē, es vēlos viņu ievietot internetā ,lai visi redz.Manas situācijas auto neietilpst meklējamā auto kategorijā.

Juniors , 2008-03-19 14:52:34

Un vēl - policija varētu iedot tiešo numuru,kur zvanīt, ja ir tāds agresīvs braucējs, jo kad zvana uz112, tad'' ir ko turēt'' -kamēr Tevi izprašņā, kamēr savieno, utt.,varbūt, ka ir tāds numurs, tikai sabiedrībai nav zināms, tas taču būtu normāli ,tu pazvani, uzreiz tiek nodots signāls ceļu policijai, jo viņa taču ir uz tiem ceļiem

a , 2008-03-19 17:04:52

Agresivs braucejs ir viens Hummer dzips, laikam bija melnaa kraasaa
vinjsh diezgan regulaari noveerots braucam pa gaajeeju celinjiem, diemzheel nav izdevies piefikseet nummuru vai nofokjiit.

zinu , 2008-03-20 11:26:25

Agresivs braucejs ir viens Hummer dzips, laikam bija melnaa kraasaa
vinjsh diezgan regulaari noveerots braucam pa gaajeeju celinjiem, diemzheel nav izdevies piefikseet nummuru vai nofokjiit.

----> tu esi kādreiz ar tādu braucis??? tur taču neredz neko ne pa labi ne pa kreisi.....to tavu trotuāru ne redz ne jūt tādā..!!! iesēdies un pārbaudi ja netici!

INk , 2008-03-20 12:49:44

protams ka nav vērts zvanīt! jo kā tu pierādīsi ka viņš agresīvi brauc! nekā! pat policijai grūti bez video kaut ko pierādīt!

Ink , 2008-03-20 12:53:43

“Policijai, protams, ir vērts zvanīt, tiesa gan, lai varētu sodīt par agresīvu braukšanu, ir jābūt pierādījumiem (piemēram, video), ar liecinieka teikto vien nepietiek. Diemžēl likumdošana neparedz, ka fotogrāfijas var kalpot kā agresīvās braukšanas pierādījums. Policijas darbinieki šo cilvēku var izsaukt uz profilaktiskajām pārrunām un, ja, piemēram, viņam ir vēl citi pārkāpumi, kurus policija tobrīd izskata, tad papildus informācija par agresīvu braukšanu, pieņemot lēmumu, šim cilvēkam nenāk par labu. Diemžēl ir dienas, kad Ogres rajonā dežurē tikai viena ceļu policijas ekipāža, tāpēc policija tīri fiziski ne vienmēr var solīt ātru reaģēšanu uz šādu no iedzīvotājiem saņemto informāciju par agresīvo braucēju, bet, ja tobrīd ceļu policijas ekipāža ir netālu, tad tā, protams, šo braucēju cenšas apturēt un pārbaudīt,” sacīja Dz.Dzene. Policijas pārvaldes dežūrdaļas tālrunis: 65002400.

Guna, Ogrenet , 2008-03-20 17:46:01

Reālā situācija ir tāda : kad redzēju kā Lielvārdē viens bembis apdzenot gandrīz nošķēla priekšu kādai mašinai, apbrauca kolonu pa trotuāru, pārnesās pie sarkanā pāri krustojumam - zvaniju uz112.... ilgu laiku prasija savienošana un situācijas izprašņāšana, tad žēli paskaidrija - mums ir tikai 2 ekipāžas, kas pašreiz ir izsaukumā...... tā arī viss beidzās.

ance , 2008-03-20 18:39:42

Nu tad ātrāk vajag uzstādīt tos radarus uz šosejām, vai tas tad būs pierādījums, ja fiksē šos agresīvos braucējus. Paldies Ogrenet par atbildi! Nu, skumji - kāda tad te pilsoniskā atbildība, kā ir tā jādzīvo un ,ja es tādam , piemēram, metu ar kaut ko un vēl trāpu, vai mani sodīs, kādi var būt pierādījumi, pat, ja ir liecinieki. Es dažreiz šo sistēmu nasaprotu, dažreiz pietiek ar to, ka tevi notiesā, jo ir liecinieki, nu pierādījumus var savākt, kam gudrāks advokāts, tas arī vinnē.

a , 2008-03-21 09:47:36

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet