laika pagriezšana

Kas to likumu pieņēma? Vienu gadu taču negrieza un viss bija ideāli! Tas reāli čakarē cilvēka bioloģisko pulksteni!!! Tikko es paspēju pierast pie jaunā laika paiet pāris nedēļas un atkal pagriež. Rezultāts: darbā esmu miegains un mēnesī nopelnu vismaz par 100ls mazāk, es labāk par to elektrību 3ls samaksāju vairāk nekā pulksteni grozu. Kāpēc nevarētu pagriezt pulksteni par 30 min, kas būtu ideāli gan ziemas gan vasaras laikam gan tiem, kas negrib lai pulksteni grieztu!!!!!!!!!!!!

labprāt parakstītos pret laika pagriežšanu!
tie kas šito likumu pieņēma daudz nedomā un nesaprot! redzēju video kā valdība strādā :D abas acis ciet :D un krāc!!!

anonīms , 2008-03-18 23:34:39

Laiks ir jāgriež, neko tas nečakarē, vienu gadu vasaru vakaros jau astoņos bija tumš, paldies, bet vēlreiz tādu sačakarētu vasaru nevēlos.

anonīmajam , 2008-03-19 10:48:54

Man nevajag, gaišs tāpat visu laiku, kāpēc to laiku īsti pārgriež? Agrāk negrieza un tāpat bija labi, vai tad tur kaut ko ietaupa -elektrību. Ja pagriež tagad pulksteni, tad vakarā ir ilgāk gaišs? Kur tad romantika?

a , 2008-03-19 10:53:44

Negrieza tikai vienu gadu, žēl, ka cilvēkiem ir īsa atmiņa un vairs neatcerās, ka vakaros ļoti agri tumš palika.

to a , 2008-03-19 11:17:18

Jāgriež noteikti, citādi 3 no rīta jau gaišs, gulēt nevarēja normāli!

Ieva , 2008-03-19 13:15:04

No rīta agri jāiet siens pļaut - ļoti labi, nav ko gulēt. Un vakarā jāiet gulēt reizē ar vistām, kurš vēl to nezin.

a , 2008-03-19 17:06:48

anonīm, tad izlem beidzot - pagriezšana vai pagriežšana.

nedomā un nesaprot! , 2008-03-19 20:23:20

Jāgriež noteikti, citādi 3 no rīta jau gaišs, gulēt nevarēja normāli! ---->nu un ja 4 no rīta jau gaišs tas tev kaut ko maina? nu tad sagriez tā lai var gulēt un atstāj!

vai arī sagriežam kā jau teicu par 30 min un visiem būs labi!!!

anonīm, tad izlem beidzot - pagriezšana vai pagriežšana. ---> lietas būtību tas nemaina!

anonīms , 2008-03-20 12:23:12

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet