Ogres ceļi

Vai kādreiz Ogrē tiks savesti kārtībā ceļi?Tiešām esmu bijis visās Latvijas pilsētās,bet tik bedrainus ceļus neesmu redzējis nevienā pilsētā!Nevajag jau kā Vācijā,bet cik tad var līmēt tos ielāpus uz jau esošajiem ielāpiem.Pie visām jau tā esošajām bedrēm,katra kanalizācijas lūka arī ir uzskatāma par bedri jo viņa neviena nav vienā līmenī ar ceļa segumu.CEĻA NODOKLI TAČU TOMĒR MAKSĀJAM!!!

Timrots , 2008-03-06 15:20:49

Es piekrītu..laiks takā būtu sākt kaut ko darīt....
Nodokļus maksājam, tad būtu pelnījuši arī normālus ceļus....

Danja , 2008-03-06 15:24:28

katrā pilsētā ir sava Ogres iela

DD , 2008-03-06 15:57:59

Bet ne katrā pilsētā visas ir OGRES IELAS!

007 , 2008-03-06 16:20:23

Maksā un nečīksti.. :D :D

zi-zi , 2008-03-06 18:01:25

Visas ielas kādreiz kļūst par "Ogres ielām"...:DDD

kl. , 2008-03-06 18:17:01

Vakar braucu uz Saulkrastiem.Jau ap Adažiem likās, ka esmu iebraukusi citā valstī - gluds, labs asfalts, sakārtoti ceļu pārvadi, tilti , vienkārši neticami.Kas mēs kādi idioti, vai mazāku nodokli maksājam?

LLA , 2008-03-06 18:36:52

gribi,lai paliek slikti izbraus pa kartonfabrikas foršjām ielām.Vai gadījumā Ogrenets nevēlas pacelt jautājumu kamdēļ netiek greiderētas šīs ieliņas Loka ielas rajonā.Ne tikai paliek slikta dūša kratoties bet ari mašīna tiek pamatīgi bojāta,bedres vairs nav iespējam pat apbraukt to ir pārāk daudz.Lūdzu kāds atbraucat un paskataties.Ticu,ka arī citur privātmāju rajonā ir tāpat.Johaidī,kapēc man ir jātērē telefona zvans uz Domi lai atgādinātu,ka ielas ir jāgreiderē.varbūt pazvanīt uz bez Tabu?Lai nofilmē,kā ir tur braukt ar mašīnu piem pa Bezdelīgu Amatnieku Mežmalas Vēju utt. ielām.Un nemaz nerunāsim par to, ka aizejot līdz autobusa pieturai izskaties kā cūka nobridies,ka kauns kāpt vilcienā.

si , 2008-03-06 19:17:20

OGRENET,lūdzu noskaidrojiet,kā ceļu apsaimniekotājiem jāuztur Ogres grantētās ielas-vai vienreiz gadā,vai atbilstoši ceļa stāvoklim?

d..d..d..d..d , 2008-03-06 20:59:26

un Pārogrē, kur lietuvieši pie Uzvaras, Kaļķu ielām kaut ko tur remontēja, ceļš tā arī palika ārprāta stāvoklī. redz, līgumā ar pilsētas domi neesot bijis paredzēts sakārtot braucamo daļu pēc rakšnas darbu pabeigšanas. saraka un čau... žēl gan ka uz manas ielas neviens domnieks laikam nedzīvo.

IR , 2008-03-06 21:48:31

A varbūt ceļa nodokli saņem ŠLESERS un viņam ap mājām ir trīskārš bruģis?

es , 2008-03-06 21:56:53

Un kāds izskatas ceļš uz 1.vidusskolu?Tur ar kājam nav iespējam iziet un ar mašīnu izbraukt!!!bet ceļu greiderē pāris reizes gadā!

ledenite , 2008-03-07 11:13:24

Kadreiz Viln'iti lam'aja par nesak'artotiem ce'liem katr'a av'iz'e.Tagad'ejais izpilddirektors baigi sol'ija ce'lus sak'artot, bet nekas labs ner'ad'as 'saj'a jom'a.Kartonfabrikas ciemata ielas ir piln'igi neizbraucamas('ipa'si Bezdel'igu). Vienu reizi gad'a nogreider'eja, bet 'loti nekvalitat'ivi.To var'eja tikai nojaust, ka ir greider'ets, p'ec norautiem aku v'akiem.T'a ir tot'ala bezatbild'iba, st'ajoties amat'a sasola nezin ko, bet nu s'e'z un neliekas ne zinis.

Lilita , 2008-03-07 11:32:47

Ogrenet vai Jūs lūdzu varat painteresēties par Kartonfabrikas ielām(nu protams arī par citām ogres ieliņām) Es ar braucu pa Bezdelīgu un Amatnieku ielām-ārprāts.Greiderē vienreiz gadā.

re , 2008-03-07 15:01:00

Tak visa nauda pa kabatām un ceļiem vairs neiznāk!Tie mūdži tai domē vairs vispār neko nedara!

PUIKA , 2008-03-07 16:15:31

Ceļu uz Loka ielas pusi ir ka pēc "kara"!!!!

B&C , 2008-03-07 17:21:00

Mashinas bruc gar pashiem zogiem-jo ta ir vienigas daudzmaz braucamas vietas!!!!

zuze , 2008-03-08 17:57:55

REDAKCIJA UZLIEK NIKOLAJU,PAT ATBILDĒT NETAISĀS,TATAD AR CEĻIEM OGRĒ VISS KĀRTĪBĀ!

007 , 2008-03-09 19:46:33

ir jābūt stubiem lai kaut ko lāpītu kur ceļš ir beigts.............. vajag jaunu asfaltu likt nevis lāpīt (salāpīta bedre ir vēl lielāka bedre tikai uz otru pusi - jo salāpīt ta nemāk)

anonīms , 2008-03-18 23:29:29

Bļ...Na...Su...
Katru dienu braucot pa Ogri jūtos kā datorspēlē, kad izvairos no akas ar bedrēm jūtu ka mans auto saņem bonusu, ja trāpu bedrē tad mīnusu.
Mazliet uztraucos, jo ja aiz muguras brauks "ceļinieki" nodomās ka esmu šmigā, jo lai pelnītu bonusus jāiebrauc pretējā joslā un jāveic vēl visādi amizanti triki Bļe....Savediet beidzot tās ielas kārtībā, a to salīmē ik pēc metra, izlaižot pa bedrei....Bļe!!!!!!!!!!!!!!

OGREKS , 2008-03-19 22:43:41

vo vo idioti blja mani diski jau ir kvadraataini!!! vnk nesaprotu kaa taa var meenesi suudzies tad atbrauc un aizber bedri ar taadu kaudzi ka mainijaas tikai tas ka saakumaa bedre bij uz leju a tagat vinja ir uz augshu... un nahuj vispaar to "ceļdari" laikam leetaak piedaavaaja sataisiit tapee arii dome noliiga kas domnieki tgt ar helikopteriem lido>? kaa var neredzeet ka hujova taisa blja un vinjiem laikam ticiiba neljauj straadaat normaalaa laikaa laapa taas bedres tad kad liist lietus vai snieg un arii blja piķi nelej apakshaa!!! ieber bedree kas pilna ar uudeni asvaltu 5x pardaudz un pieblietee.... pareiz ka peec 3 dienaam tas ielaaps buus atkal izsists aaraa!!!!!!! kaada tiem domniekiem vispaar izgliitiiba>? apish vinjus kaa mazus beernus un liidz ar to arii muus.... un vispaar latvija viena liela idiotu kaudze tik maksaa maksaa tos nodokljus ko blja vinji domaa dziivot tikai uz nodokljiem>? ko peec 1 gada jau maxaasim 50% pashlji nahuj!!! domaajat!!! kapee piem nevar uztaisiit kaa agraak bij padomju laikos ja blja pilseetai vaidzeeja asvaltu panjeema uzblieza firmu valsts!!! un taisija to asvaltu nu taa blja nesanaak leetaak>? a tagat tik visu atdod privatizaacijai valstij nekaa vairs nau ... aizraavos bet vnk besiii araa!!!!!!!!!!

nikns ogreenietis! , 2008-03-21 14:05:38

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet