DTV Ogrē

Esmu aizkaitināts.....Baltcom nevar ievilkt digitālo televīziju Mālkalnes 8....Ir vēl kāda iespēja dabūt DTV minētajā mājā, izņemot parasto SAT bļodu un Hannu Digital testa režīmu?

emo , 2008-02-25 10:20:26

Kāpēc Baltkom nevar ievilkt? Māja par zemu? Uz Mālkalnes piecenēm tā varētu būt problēma. Man Tīnūžu 9enē gan ievilka. Uz jumta uz pagara masta laikam tieša redzamība uz Zaķusalu sanāk. Pēdējo pusotru gadu pat bez problēmām rāda. Sākumā gan visādi joki notikās: tad aukstumā digitālā galva antenai sasala, tad trafs nepareizi baroja antenu, līdz beidzot antenu nospēra atslēdzot(!!!!) bēniņu durvis (durvis bij aizslēgtas un lauztas nebija). Diez, kam ir pieejama atslēga .....

akmens , 2008-02-25 10:52:59

Nezinu, kādēļ nevar ievilkt.....Teica, ka vienīgā iespēja ir Hannu Digital, kas tagad testa režīmā iet, bet to negribās, jo tad kad kanālus nokodēs, tad uztvērēju varēs mest miskastē, jo pagaidām, cik zinu, nekur nevar nopirkt uzvērēju, lai pēc tam pievienotu Conax moduli + karti!

emo , 2008-02-25 11:13:59

emo
Nevajag Tev Baltcom, pēc tam būs problēmas. Nesen atteicāmies, jo visu laiku bija problēmas /līdzīgas, kā rakstīja akmens/. Brauca meistari, un attaisnojās ar visādām problēmām /vienreiz pat teica, ka vainīga elektrības padeve-jauda/, bet mums taču vienalga, jo gribas redzēt tv. Tagad lietojam Lattelekom, bet nu ar' pašvaki, jo visu laiku uzkarās.

GoGo , 2008-02-25 13:30:26

Tad varbūt iesaki kādu citu variantu? Monopolistu Modēmu? Citu jau vairāk nav!!!!

emo , 2008-03-03 16:50:27

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet