''Modēms''

Runa ir par modēmu! Vēlējos uzzināt vai modēms drīkst prasīt samaksu uz priekšu par kabeļTV lietošanu? Es vakar pārskatīju savu noslēgto līgumu kur bija teikts ka man ir jāveic maksājums katru 15.mēneša datumu nevis mēnesi uz priekšu bet tagad man nāk kaut kādas lapiņas kurās teikts ka jāmaksā uz priekšu! Es jau labprāt maksātu bet man bieži neiet dazhi kanāli un es nedomāju ka tas būtu normāli ka es tagad maksātu par to ko es vel neesmu saņemis!
Domāju ka tā nav man vienīgajam problēma!
Ceru ka jums kādam ir informāciju par šo gadījumu vai arī likums !

Jautājums , 2008-02-13 17:36:47

Ko var gribēt no pus-anonīmas firmas, mapilsētas monopolista? Kā grib, tā dar...:)
Cerams, ka parādīsies ievērības cienīgi konkurenti un "Modems" dabūs bišku trūkties vai izputēt.

Friidis , 2008-02-13 19:44:59

laikam jau būs jāņem lattelecoma pakete!

Jautājums , 2008-02-13 23:28:12

Man ar Modemu nekad nav bijis problēmu, maksāju un saņemu pakalpojumu pienācīgā kvalitātē, uz sūdzībās reaģē ļoti laicīgi.

šam , 2008-02-14 08:54:51

lattelekom pakete sanāk dārgāk un ir lēnāks, kaut gan attēla kvalitāte ir labāka...bet piem. tv6 ir par atsevišķu samaksu (?)....modēms ir tīri ciešams, ja neskaita tos atsevišķos gadījumus, kad uz vairākām stundām pazūd visi kanāli (tas parasti notiek brīvdienās)

ok , 2008-02-14 09:30:27

nu taa jau ir - Modeems dara kaa grib, tjipa - nepatiik neizmanto vinju pakalpojumu.
Lattelecom parak dargs prieksh manis, savadak jau sen butu pargajis.

Vispar sanak ka iedzivotaaji investee Modeemaa, jo visi samaksaa 1 vai 2 meneshuz uz priekshu.

ezis , 2008-02-14 10:15:22

lattelecoma pakete sanāk 24ls mēnesī man modēms sanāk 22LS kopā ar netu!lattelecomam bilde ir ideāla!un ja modēmam kaut kas notiek pēkšņi ieiet bankrotā viņi spēs atmaksāt cilvēkiem naudu atpakaļ! Es arī priecātos ja man darba naudu maksātu uz priekšu tā gan butu laime it sevīšķi ja es strādātu kaut kādā celtniecībā!

Jautājums , 2008-02-14 11:38:47

Es arī izstrīdējos ar Modēmu, bet viss velti. Lai gan tas kantoris nerullē, tomēr tas bija izdevīgākais risinājums vairākiem televizoriem. Uz maza televizora visas programmas izskatās labi, bet uz liela - vairs tikai mazliet vairāk kā puse. Esmu viņus informējis par programmu slikto kvalitāti, bet atnākušais vīrelis pieslēdz savu testeri kabelim un parāda diagrammu - "re - šie stabiņi ir augstāk par šo atzīmišeit viss ir vislabākajā kārtībā!" Pie tam, šis pats vīrelis salauza gaismas slēdzi kāpnēs.

yupiter , 2008-02-14 15:00:03

man arī ir lielais teļuks !aiznesu pat viņu pie meistara domāju ka kautkas noticis it kā jauns TV bet vis kārtībā lieki izmetu naudu par pārbaudi! vienīgā problēma kas varēja būt tas bija MODĒms!

Jautājums , 2008-02-14 17:45:01

ceru, ka tas "monopols" modemam izbeigsies šī gada jūnijā.... Kam ir iegādāti LCD un Plazmas televizori, pamēģiniet pieslēgt platjoslu decimetra antenu, un varēsiet skatīties 5 kanālus ar digitālo signālu un atšķirība ir ļoti manāma. Tāda sajūta, ka klienti viņiem neinteresē, jo ir MONOPOLS.......

bumers , 2008-02-15 10:13:23

Vakar notika šī diskusija un vakarā Bērzu alejā tieši pārtrūka raidīt Modēms. Un tas nav retums. Modemā noteikti bardaks.

nu nu , 2008-02-15 15:33:07

nekad mums nekas nebus ideali, ne televizors, ne citas lietas. Modems uzlabo kvalitati.

elina , 2008-02-15 15:53:54

kurā vietā Modems uzlabo kvalitāti, tas nav manāms?' uzskatu, ka cena 7.36 Ls nav adekvāta to programmam un kvalitatei. Es ceru, ka Jūnijā monopols būs beidzies un būs pieejami arī citi pakalpojuma sniedzēji. Kad tiek izsaukts meistars, tad viņš atnāk pavirina kāpņutelpā skapi un pasaka, ka viss ir kārtībā. Jautājums MODEMAM, kāpēc Latvijas kanāli netiek pārraidīti ar digitālo signālu?????

bumers , 2008-02-15 16:09:37

piekrītu tev Bumer! Viņi kārtējo reizi piekāš cilvēkus !da lai tikai pamēģina atsūtīt man velreiz to lapiņnu ka man jāmaksā viens mēnesis uz priekšu!Viņiem tur ir riktīgs bardaks!! Bez manas klātbūtnes cits cilvēks ar manu pasi varēja noslēgt līgumu tas ir murgs!!!Man draugam ir lattelecom es biju shokaa kad iraudzīju kāda ir kvalitāte!!!

Jautājums , 2008-02-15 16:17:38

Es ieteiktu visiem paarakstit ar Modemu ligumus,jo tas ligums ir vienos vartos:(,parlasiet :)Un tagad tas jauniajums,ka jamaskaa meneis uz priekshu, i nemaz netaisos,man ligums ir vecais un ir uz ko balstiities un bankas kvitis,ka ir nomaksaats tekoshais rekins:) Bet kantoris,protams,nav no progresivajiem:(

SSS , 2008-02-22 14:54:25

Lai nosledz ar Abonamentiem jaunu ligumu un tad kaut ko pieprasa:) var prasit lielaku cenu par saviem pakalpojumiem,bet ne jau prasit maksaat menesi uz priekshu!!!!!

SSS , 2008-02-22 14:56:22

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet