autobus skolēniem

Vai tiešām pašvaldībai žēl iedalīt autobusu bērnu nogādāšanai uz skolu un mājās?Vai tiešām jāgaida kamēr nelaime notiks ar kādu bērnu no pašvaldības kliķes?Raksta,stāsta,vaid un šausminās,bet darīt neko negrib.Kungiem laikam pie pakaļas,ka tik viņu atvases ir drošībā!!!

007 , 2008-01-27 14:43:47

Lūgums rakstīt konkrētāk! Kura pašvaldība, kāds maršruts, kas noticis?

Guna, Ogrenet , 2008-01-27 17:03:43

Ko vēl konkrētāk?Bērni iet ar kājām gan tumsā,gan lietū,gan sniegā!Normālās valstīs tiek laisti autobusi skolēniem,ja bērns dzīvo tālāk par kilometru no skolas,tad gar viņa māju tiek laists skolas autobus.Cik nav ziņots par bērnu pazušanu tieši ejot vai nākot no skolas.Vakardienas DEGPUNKTĀ kārtējais notikums ar Saulkalnes bērnu!Bļin,ko vēl konkrētāku vajag!!!Ja bail uzbraukt domei,tad tā arī vajag teikt,nevis prasīt konkrētumu.

007 , 2008-01-27 18:53:33

Diemžēl Jūs ar savu nekonkrētību varat burkšķēt savā nodabā vien tālāk. Starp citu, Ogres rajonā ir vairākas domes un ļoti daudz ielu un ceļu. Bet ar zīlēšanu mēs nenodarbojamies.

Guna, Ogrenet , 2008-01-27 19:49:43

Vairākas rajona pašvaldības nodrošina autobusus skolēniem. Tik tiešām - precizējiet, kurai pašvaldībai, pēc Jūsu domām, žēl naudas :)

Kristīne , 2008-01-27 22:24:01

Sakiet,lūdzu,pa kādu maršrutu brauc autobus, kas pārvadā Ogres novada skolēnus? Es domāju tieši pašvaldības finansētu autobusu skolēnu pārvadāšanai uz skolu un no skolas. Paldies!

Kuplaste , 2008-01-27 23:35:41

njaa pietiek no ritiem noiet ar kaajaam ar beernu kopaa kaut vai pa Kranciema/ Mednieku ielaam...

sundew , 2008-01-28 09:01:19

Kuplaste, Ogres novadā nudien nav problēmu ar sabiedrisko transportu. Vienīgie, kam pamats sūdzēties, ir Ogresgala iedzīvotāji un tie, kas dzīvo Tīnūžu virzienā. Bet izvadāt KATRU skolēnu, kas mācās Ogrē... tur vajadzētu kādus 10 autobusus un pusi dienas uz izvadāšanu vien :)

Kristīne , 2008-01-28 10:23:44

nejauciet, sabiedriskais transports un skolas autobuss ir divās dažādas lietas... un vismaz pie ogres 1.vidusskolas nekad neesmu manījusi nevienu skolas autobusu...

vilcene , 2008-01-28 12:25:03

Te nav nekāda burkšķēšana!Varu arī konkrētāk,ja nepielec,uz jebkuru no Ogres skolām.VAI UZ KĀDU NO OGRES SKOLĀM VED BĒRNUS OGRES DOMES IEDALĪTS SKOLAS AUTOBUS,TIEŠI SKOLAS AUTOBUS,NEVIS MARŠRUTA AUTOBUS!!!Vai vajag vēl konkrētāk,vai šoreiz pieleca,ja ne,tad var vēl mēģināt,kā saka-priekš sevišķi apdāvinātiem un pa zilbēm.

007 , 2008-01-28 13:17:57

Man nav skaidrs, kāpēc Ogres domei būtu jāiedala skolēnu autobusi, ja pa visu pilsētu kursē sabiedriskais transports. Vai iedomājieties, cik savlaicīgi patālāk dzīvojošajiem bērniem būtu jāsēžas skolas autobusā? Tam taču būtu jāsavāc arī citi bērni! 007, jūs iepriekš neminējāt, ka runa ir par Ogres skolām.
Manuprāt, skolu autobusi ir aktuāli vietās, kur nav sabiedriskā transporta. Zinu ka Krapes pagastā tāds ir, gan jau arī citos pagastos. Ogrē nav reālas vajadzības pēc tādas ekstras.

Kristine , 2008-01-28 13:34:15

Es gan domāju, ka tā nav nekāda ekstra, vienkārši pie mums tā ir pierasts.

a , 2008-01-28 14:56:44

Domāju, ka Ogrē nu gan nebūtu par ko sūdzēties. Lauku bērni iet kilometriem līdz savām mājām. Daudzi vecāka gadagājuma cilvēki uz skolu gājuši 5 un 6 kilometrus katru dienu prom un atpakaļ jebkuros laika apstākļos.

Guna, Ogrenet , 2008-01-28 15:08:51

007 kautkas ar nerviem nav kārtībā. Tas kā tu to problēmu izklāsti ir diezgan pastulbi. Tādi teksti kā -ja nepielec, pa zilbēm u.t.t. rada slima cilvēka iespaidu. Var jau protams sakāpt reizēm tik tālu tas viss, bet tapēc jau negāz savu žulti pār citiem. Gribētos tevi dzīvē kādreiz redzēt, noteikti esi skumja paskata cilvēciņš.

@ , 2008-01-28 16:10:47

TAS @. Kā saka-nevajag par citiem spriest pēc sevis,bet kas attiecas uz vecāka gadagājuma cilvēkiem,tad agrāk uz Rīgu vispār jāja uz zirgiem,tad varbūt ir gaidāms arī tāds piedāvājums?

007 , 2008-01-28 16:40:38

Te nu es galīgi nespriežu pēc sevis... Bet pēc tavas izglītotās valodas...

@ , 2008-01-28 17:21:03

Ogresgalā bērniem ir jāiet apmēram 2-6 kilometriem.A Ogrē iekāp autobusā un pēc 2 min esi klāt.Arī ciemupē vajadzātu tādu autobusu

amiskas , 2008-01-28 17:25:14

Valodai nav ne vainas,tās ir tikai puķītees.Ko lien ar savām pamācībām,paraugpilsonis atradies.Var redzēt,ka Tev ar nerviem viss kārtībā,varbūt domē sēdi?Tur pilns ar tādiem kam nervi kārtībā jo viss pie vienas vietas!

007 , 2008-01-28 17:36:08

Man ar nerviem viss kārtībā, domē gan nesēžu. :-D Tas ka es nerunāju tāda veida izteicieniem, nenozīmē ka man viss pie vienas vietas. Un ar tādu attieksmi kā tev grūti būs ko uz labo pusi panākt... Tas ka tu te internetā papsiho neko nemainīs.

@ , 2008-01-28 17:54:07

Ķegumā ir skolas buss vadā sīkos uz no skolas ja nekļus uz Rembati , Tomi , Glažšķuni viņam tur vairāki maršruti diezgan bieži redzu ka braukā no rītiem un pēcpusdien.

Lunis , 2008-01-28 19:25:10

Mēs nu tā kā būtu ES valsts. Un ļoti daudzās ES pilsētās ar daudz labāk sakārtotu infrastruktūru un sabiedriskā transporta sistēmu skolas autobusi tomēr pārvadā skolēnus. Skolas autobuss nav nekāda ekstra, bet skolēnu drošība, un tā neesamība ir vienkārši mūsu nabadzības vai neizdarības apliecinājums.

Dore , 2008-01-28 20:23:30

Tur jau tā lieta,ka tas viss neko nemainīs,bet uztaisīt stulbu krustojumu Ogrē,Kalna-Brīvības,gan naudas pietiek!

007 , 2008-01-28 23:20:17

Nu labi. 007, piedāvājiet lūdzu konkrētus maršrutus, pa kuriem tādi skolu autobusi varētu braukt (atcerieties, ka tād būtu vajadzīgi Ogres pamatskolai, Ogres 1.vidusskolai, Ogres ģimnāzijai un Jaunogres vidusskolai, turklāt pa vienam autobusam uz katru skolu nepietiek. Būtu labi, ja jūs norādītu cenu, cik pašvaldībai būtu jāatļaujas samaksāt par katru autobusu). Sūdzēties un polemizēt mēs visi protam. Piedāvājiet konkrētu risinājumu un mēs to darīsim zināmu domē.

Kristīne , 2008-01-29 07:57:20

tas gan bija atpalicis teksts par to,ka agrāk gāja ar kājām vairākus kilometrus...ziniet,pasaule iet uz priekšu,un ja kāds nespēj tai tikt līdzi,tad viņš iesūno...pasakiet vēl-kad mēs uagām,tā nebija...un būs pilns sūnu komplekts:D

www , 2008-01-29 09:41:08

Piekrītu visiem, kas ir PAR skolas autobusu. Manai ģimenei /bērnam/ vajadzētu maršrutu no Nogāzes ielas līdz Ogres 1.vidusskolai.

GoGo , 2008-01-29 10:32:46

lai pakustina bulkas sīkie vismaz pilsētas robežās -krietni apvēlušies.
lauku bērniem grūtāk,bet mazāk čīkst

inga , 2008-01-29 12:03:29

Vai tad tas ietilptu manos pienākumos?Vai tiešām domei viss jāsagremo un jāieliek mutē-paši nespējīgi kaut ko izplānot un aprēķināt! Es to varu,bet lai tad KRISTĪNE iet darīt manu darbu.Vislabākais jau ir nesūdzēties un nepolemizēt,un tad nu gan drīz būs ,-KĀ AGRĀK.Vispār,ja šitāda prātošana nāk no domes,tad ko no viņas vispār var gaidīt.Interesanti,lai uz ceļiem bedres aiztaisa,arī ir jārāda ar pirkstu?Tas mans pēdējais komentārs,negribiet,nedariet.

007 , 2008-01-29 16:35:12

No Nogāzes ielas līdz 1. vidusskolai jābrauc ar busu? Nu ja nu vienīgi pirmklasnieks/otrklasnieks vai bērns ar ierobežotu kustībspēju... Njāāā..... Saprastu, ka no Kartonfabrikas rajona, Akmens ielas vai Lašupēm utt.

Tante, kas staigā kājām , 2008-01-29 16:37:09

labāk vajag videokameru uz komunikāciju gājēju tilta - tur bieži ne visai mīlīgi vienatnē iet

hmm , 2008-01-29 17:31:03

es uz tiinuuzu pamatskolu ar autobusu braucu, man viss kaaartiibaa

siiciis , 2008-01-29 20:08:20

007 varbūt arī vajag autobusu ko skolēnus nogādāt uz muzikas skolu, mākslas skolu, baseinu utt. ?Par bērnu drošību jāgādā arī pašiem vecākiem, ne tikai valstij, domei un skolai!?

kaimiņiene , 2008-01-30 06:53:12

Gunai taisniiba. Var visur noeiet ar kajam. Vel skoleniem ari patik braukt ar riteni. Ja vajag skolenu autobusu,l tad ar kaadu autobusu parku jasledz liigums, tas savukaart maksaa naudu un tas pasvaldiibai nav izdeviigi. Ok, Olainee ir skoleenu autobusi, tur saimnieko dzelteno mikrinu kompaanija, ja nemaldos ""Rigas taksometru kompaanija""

Eliina , 2008-01-30 09:24:54

Es piekrītu ELĪNAI,ka pašvaldībai tas nav izdevīgi,bet mums Ogrē vispār tiek darīts tikai tas ,kas pašvaldībai ir izdevīgi,vai kā jau te izteicās-JĀŅEM UN JĀRĀDA AR PIRKSTU,jo parasti tas domei nav izdevīgi.Vot ja atbrauktu Šlesers uz Ogri,tad gan būtu izdevīgi uzcelt vēl kādu benzīntanku!

es , 2008-01-30 09:39:33

Miļas dāmas Guna un Kristīne!
Acīm redzot, ka Jums pašu bērnu nav, bet sveši bērni nerūp, jo bērni mūsdienās nedrīkst staigāt ne 2 ne 3km kājām (it īpaši ja runa iet par laukiem), jo ja sabiedrība nerūpēsies par bērnu drošību, tad kurš tad? Jūs arī, dāmas, esat daļa no sabiedrības. Kurš uzņemsies kārtējo reizi atbildību par izvarotām un noslēpkavotām meitenītēm vai puišiem vecumā no 7 līdz ..... gadiem? Ja mēs pat negribam nekādus preventīvus pasākumus veikt, lai no tā varētu izvairīties, jo pēc sabiedrības domām bērni visur var noiet ar kājām. Kas šajā gadījumā ir svarīgs bērnu dzīvības, viņu normāla psihe vai pašvaldības tēriņi? Jūsu abu vieglprātība šajā jautājumā, mani šodien vienkārši šokēšajā, (teikšu godīgi, biju labākas domās par Jums), jo Jūs abas tik primitīvi, pavirši un sīkumaini pieejat pie šīs problēmas, neviss globāli. Ārzemēs par katru bērnu valdība cīnās, bet pie mums ne sabiedrība, ne valdība.
Ogrenet visu laiku raksta par to, cik daudz ir vandalismu Ogrē un Ogres rajonā - narkomānu, alkaholiķu utt (policijas ziņas). Kā pasargāt bērnus no tiem? Kam domāta Jūsu statistika un ziņas? Vienkārši kārtēja sleja, lai Ogrenet neizskatās parāk pliks?
Jūsu zināšanai tieši Domei un pašvaldībai ir jārūpējās par bērniem, nerunajot jau par drošību, lūdzu izlasiet attiecīgus normatīvus dokuments, kas to nosaka. Man nav Jūs jāmāca, Jūs taču esat korespondentes. Viņu darbs ir sagatavot (izstrādāt) normatīvus un ieviest jaunu kārtību utt. Ne viss no iedzīvotājiem saņemt idejas, piesavināties sev un par to saņemt algas.
Ja uzskatat, ka vecākiem jārūpējās par bērniem un neviss Domei,tad, lai beidzot Ogres dome maksā vecākiem pabalstus, lai vecāki varētu nolīgt auklītes, kas bērnus izņems no skolām un atvedīs uz mājām, vai lai vecāki paši varētu sēdēt mājās un pildīt tos pienākumus. Galu galā vecāki arī smagi strādā, lai nodrošinātu bērnu uzturu, jo to nosaka likums un maksā nodokļus! Var būt, lai bērni vispār neiet uz skolu?!

Cik nožēlojāma mums ir sabiedrība! Katrs domā tikai par sevi! , 2008-01-30 12:42:06

Uz Ogresgala ceļa skolēni bieži aptur svešas mašīnas, lai nokļūtu Ogrē.Satiksmes autobusi nāk brīžiem viens pēc otra, brīžiem ar ļoti lielu starplaiku.Varbūt , ka šeit gan noderētu kādi papildus autobusi.

Lita , 2008-01-30 13:59:47

GUNA un KRISTĪNE tūlīt vaicās-LŪDZU KONKRĒTĀK!

es , 2008-01-30 15:25:38

Tante, kas staigā kājām .... Ha-ha, kāpēc tās ielas bērniem būs/vajag skolas busu, bet maniem nē!?! Mani bērni arī iet, apmēram, 2km ar kājām, puskrēslā.... Tas tikai drošībai, nekā privāta, personīga. ;) Tante, ja gadienā būs skolas buss, tad Tu arī varēsi kāpt tajā iekšā un braukt uz centru. :)

GoGo , 2008-01-30 15:35:01

Tām žurnālistītēm jau vienalga,viņām jau vajag sensācijas!Vot tad ,kad kādu meitēnu izvaros vai nositīs,tad gan viņas brēks gan ar pamācībām,gan konkrētumiem,gan piemēriem ka ir rajoni kur ir tādi autobusi,bet pagaidām jāgaida lai kaut kas notiek,citādi mūsu domes kungi savas pakaļas no krēsliem neatraus.Un piekrītu 007,ka ne jau viņam,(-ai),jādara domes darbs.Kaut gan mūsu dome jau neko nedara,ja viņai no tā nekas neatlec!!!

tēvs , 2008-01-30 16:15:47

Palūgšu KONKRĒTĀK,KAS PAR DOMI,KAS PAR AUTOBUSU UN KAS TIE VISPĀR PAR BĒRNIEM-vēlreiz lūdzu-K O N K R Ē T Ā K.

žurnālistes , 2008-01-30 16:25:39

Ko nozīmē, kas tie vispār par bērniem?
Cienījamās žurnalistes, ja mēs nerūpēsimies par bērnu drošību, kāda tad mūs gaida nākotne? Var būt mums vispār bērnu nevajag, jo mēs par tiem nevaram vai negribam parūpēties. Tikai tad, kad tev būs 60 -70 sāksi par to domāt, jo nebūs, kas pelna naudu tavai pensijai.
Tik elementāri, jautājumi, kas jāuzdod Ogres novada Domei, saistībā ar pēdējiem notikumiem Latvijā, kas attiecās uz bērniem ir šādi:
"Kādus pasākumus veic Ogres novada Dome, lai vecāki būtu droši par savām atvasēm, kuras apmeklē skolas, kas atrodas nomaļās vietās?
Domes plāni (ja vispār tādi ir)? Vai Dome atbalsta to, ka vajadzētu ieviest pārmaiņas, piemēram organizēt bērnu pārvadāšanu. Iespējams, ka Dome šo jautājumu risina utt." Var jau pajautāt arī par Ogres pilsētas skolām.

Mēs jau nelūdzam Jums dod viņiem padomu, izveidot darba grupu, kas veiks analīzi, apkopos datus par attālumiem, par bērnu skaitu un adresēm,attiecīgi dos priekšlikumus un realizēs tos. Jo viņi paši zin savus pienākumus. Paši var sadarboties ar skolas direktoriem, noskaidrot situāciju, pieņemt kopā lēmumus un nodrošināt izpildi. Jā, tas ir darbs! Un ko tad viņi gaida, ka šo problēmu risinās uzņēmēji vai kādi labvēļi vai vecāki...
Sākiet, ar kādām tiesībām žurnalists var lemt vai tas pašvaldībai ir izdevīgi vai nē un atbildēt tik kategoriski, ka nē. Vai Kristīne strādā kādā no pašvaldībām? Ja nav izdevīgi tad lai izdomā, lai būtu izdevīgi, kurš teica, ka nevar publicēt informāciju, ka kursēs tāds un tāds autobuss no punkta A uz punktu B tikos un tikos, kas vēlas, piemēram, pensionāri, arī tajā var braukt attiecīgi samaksājot?
Kas te notiek? Vai mēs deputātus ievēlejam, lai tie tikai sež un risina jautājumus, kas viņiem interesē un izdevīgi un tajā pašā laikā vada savus uzņēmumus?
Cien. žurnālistes, ši tēma ir ļoti aktuāla uz šo dienu, žēl, ka Jūs to neizprotat.

Nekā personīga... , 2008-01-30 17:14:41

Piedāvājiet konkrētu risinājumu un mēs to darīsim zināmu domē.

Kristīne , 2008-01-29 07:57:20

Kristīne, dod padomus Ogres novada Domei tev nevajag :). Nu, ja nu vienīgais, ka tu tur plāno strādāt! Tiem vīriem vajadzētu ar savām problēmām pašiem tikt galā. Nepārpūlies tā :)

es (cits) , 2008-01-30 17:41:08

GoGo - man ar nekā personīga:)) vienkārši no manis minētajiem rajoniem attālumi ir krietni lielāki un ceļš līdz skolām Ogres centrā neērtāk un nedrošāk ejams. Bet protams, ja skolas busu laistu tālākā Pārogres gala bērnu nokļūšanai skolā, tad arī Nogāzes ielas bērniem no tā labums būtu. A par mani - pat ja būs tāds skolas buss, tas tomēr domāts bērniem, un es tomēr labāk eju ar kājām, atzīšos, ka man patīk čāpot garus gabalus, laikam trauma no grūtās bērnības :)))) Ienāca prātā vēl kāds labums no skolas busiem - varbūt tā bērni gūtu pieredzi, kas ir sabiedriskais transports, ar ko tas atšķiras no privātā un to, ka šajā transporta veidā tomēr jārēķinās arī ar citiem pasažieriem:)))

Tante, kas staigā kājām , 2008-01-30 17:52:41

Priekškam tā dome vajadzīga,ja kaut ko var izdarīt tikai tad,ja ir -PIEDĀVĀTI KONKRĒTIRISINĀJUMI.Vai tiešām paši tur neko nejēdz.Gatavais bērnu dārzs,kuram pašam jāiedala autobus.

zoske , 2008-01-30 19:51:29

Palasot pāris komentārus, nākas secināt, ka tiek audzināta jauna lempīšu un grūtdienīšu paaudze, kas nepēj kājām noiet pat kvartāla attālumu. Obligāti tāds nespējnieks jāpieved pie pašām durvīm, bet būtu iespēja- līdz attiecīgajai telpai. Diez ko tie vārgulīši iesāks lielāku problēmu gadījumā?

PS.
to Cik nožēlojāma mums ir sabiedrība! Katrs domā tikai par sevi! un Nekā personīga.

Žurnālistes uzdeva konkrētu jautājumu, bet Jūs atbildi pēc būtības tā arī nesniedzāt. Emocijas problēmu risināšanā ir slikts palīgs.

Pārdomas , 2008-01-30 20:24:58

Runa iet par to, kaa pasargaat beernus no vardarbiibas, neviss par beernu fizisko attiistiibu. Prieksh tam ir sporta nodarbiibas utt. Dazi vispaar nesaprot par ko sheit raksta. Peec tam, kad tevi izvaaros un nosleepkavos, diez vai tev vispaar buus probleemas.

paardomam , 2008-01-31 10:21:58

Tas-Pārdomas.Pārdomas vispār neiebrauc tematā!Te runa iet par bērnu drošību,nevis fizisko attīstību.Pats laikam baigais sporcmens kurš no vāģa nemaz neizkāpj.Lasīt vajag,nevis pļurkstēt savas stulbības!

es , 2008-01-31 12:26:02

To paardomam , 2008-01-31 10:21:58 un es , 2008-01-31 12:26:02

Nevajag pārspīlēt ar to drošību. Turklāt nav iespējams visur tam bērnam klāt piestavēt. Pat, ja būs tas autobuss, nevienu līdz dzīvokļa durvīm tāpat nevedīs. Ja visur rādās maniaki un slepkavas, tad vadājiet savus bērnus ar automašīnu un pie rokas kur un kā patīk, jo tas nav liegts.

Pārdomas , 2008-01-31 12:53:56

Bet, ja auto nav - nedzemdējiet bērnus. Vai nē? To tu gribēji teikt Pārdomas?
Zini ko, Pārdomas ne jau visi var atļauties dienas vidū aizbraukt no darba un aizvest bērnu uz mājām. Diez vai darba devējam tas patīktu. Ja tev ir tāda iespēja, katru dienu no darba pazūst uz divām stundām, tad apsveicu!

es , 2008-01-31 14:16:49

PĀRDOMAS savus pātarus galīgi nefiltrē,lasot liekas,ka vēl nav izgulētas pohas!

zoske , 2008-01-31 15:14:14

Man nez kāpēc liekas, ka zem dažādiem nikiem man atbild viena un tā pati persona... :)
Cienītais vai cienītā, nevajag pārlikt atbildību par savu bērnu uz valsts vai pašvaldības pleciem - vai tas būtu pabalstu, skolēnu autobusu vai kāds cits jautājums. Galu galā, kad dzemdējāt, atļauju valstij/pašvaldībai neprasījāt, nesaskaņojāt. Un bērnus dzemdējāt sev, nevis mistiskam veidojumam ar nosaukumu "valsts" vai "pašvaldība". To sociālo vajadzību ir ļoti daudz un visas apmierināt nekad neizdosies.
PS. ja es savus "pātarus nefiltrēju" un tie ir murgaini, nav spiesta lieta tos lasīt. Katram ir tiesības izteikt savu viedokli, t.sk. arī man. Un, ja tas nesakrīt ar Jūsējo, tā ir Jūsu, ne mana problēma ;)

Pārdomas , 2008-01-31 19:03:53

Vai valstij ir konkrēti pienākumi pret bērniem?

a , 2008-02-02 22:12:00

Man ir priekšlikums-visi brīvie taksometri no rītiem lai izvadā bērnus!

monika , 2008-02-03 10:34:34

Tu esi gatava maksāt par taksometra pakalpojumiem?

Ogres novadā skolas buss nu gan ir lieka greznība. Citādi tas varētu būt attālos pagastos, kur ir reta autobusu satiksme, attālumi starp viensētām iespaidīgi un ceļi netīrīti. Bet es tā arī no dažām, agresīvi noskaņotajām komentētājām nesapratu - konkrēti par kuru pašvaldību ir runa, konkrēti kurā pagastā skolas buss nepieciešams un vai dāmas ir vērsušās ar rakstisku iesniegumu vietējā pašvaldībā, lūdzot šo problēmu risināt.

To monika , 2008-02-03 17:14:13

Visām skolām vaig savu autobusu !

Janis , 2008-10-10 13:47:16

"vaig", "vaig", tāpat kā sav' "pier", ""degun", "mut" un "lūp" ar "ac" arī :0

Janim , 2008-10-10 15:07:37

www.visidati.lv/aptauja/252938824/

Baiba , 2009-03-31 15:00:22

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet