Autobuss Ogre-Riga nepietur pieturā ""Stadions""

Labdien. Vershos pie Jums ar suudziibu. Piektdien velejos noklut uz Rigu. 6 cilveki gaidijam autobusu pietura Stadons uz Rigu. Un autobuss plkst. 14.05 nepietureeja, bet soferis paradija mums visiem videejo pirkstu un atri pabauca garaam. Ludzu noskaidrojiet, vai shadi nepieklajigi autobusa soferis var rikoties, nepieturot? Pie tam autobuss nebija pilns. Vinja vareja mus panjemt pieturvietaa.

Dace , 2008-01-21 09:11:59

Noskaidrosim.

Kristīne , 2008-01-21 09:17:45

kurš ir vidējais pirksts? moš viņš degunu urbināja ;D

amok to ivo , 2008-01-21 09:23:20

Tiesam noskaidrojiet, kas tur bija, jo parejie soferi pietur pieturaa"" Stadons"" . Pat dzeltenais mikroaurobuss, kas brauc plkst. 14.30 uz Rigu no Ogres, pat tas pietur, lai gan vienmer pilns.

Dace , 2008-01-21 09:24:34

Man ir arī cits jautājums. Sestdien no rīta braucu uz Rīgu.Biļeti pirku kasē. Iekāpjot autobusā šoferis visiem pasažieriem savāca biļetes.Jāsaka, ka samērā dīvaina rīcība. Nopirktā biļete nav ne šofera, ne "Ogres autobusa" īpašums. Ir pasažieri, kuriem biļetes atmaksā darbavieta, ja viņi brauc darba darīšanās.

ps , 2008-01-21 09:48:51

Man arī ir jautājums! :) Paris nedēļas atpakaļ 6.50 brauca liels, skaists autobuss no Ogres uz Rīgu - sedvietas pilnas, visi pasažieri laimīgi sēž. Autobuss nebija ne tuvu pustukšs! Visu pagājušo nedēļu un arī šodien no rīta kursē mazais dzeltenais mikriņš kurš jau "Stadiona" pieturā ir tik pilns,ka ne vien nav kur sēdēt bet arī stāvēt vairs īsti nav kur. Un te nu man radās jautājums - vai tiešām tik izdevīgā laikā kā 7 no rīta kad ļaužu masas brauc uz Rīgu uz darbu ir izdevīgi sūtīt mazo mikriņu?

Zaķis , 2008-01-21 11:00:20

... no Rīgas uz Ogri gan ir izdevīgi sūtīt, jo no rīta nav daudz bruakt gribētāju!:D:D:D

HETS , 2008-01-21 11:59:33

Tas dzeltanais businjs ir ir mercedes tipa, ietipiba 34 cilveki. Tie sarkanie ""autosan"" autobusi nav ne lielaaki

Armands , 2008-01-21 12:04:52

Pieljauju iespeju, ka mikrins tagad kurse tapec, ka nav izdevigi laist uz linijas lielo autobusu, jo pa dienu tiesam pasazieru ir maz. Rekiniet, uznemumam ir izdevumi- jamaksa soferim alga, tad par degvielu, tad vel jaremontee lielie autobusi. Ja gribam braukt par 80 santimiem uz Rigu, jasaprot ari to, ka autoparkam vajaga ari laika paigaa iepirkt jaunus autobusus, tas atkal prasa papildus liidzeklju.
Ari Ogres autoosta prasa katram parvadajam maksat par Ogres autoostas pakalpojumiem. Jo Ogres autoostas kasiere tak sanjem algu, plus vel visi dispiceri.

Armands (turpinu) , 2008-01-21 12:08:17

To ps un citiem, kuri nemin konkrētu laiku - lai noskaidrotu, vajadzīgs konkrēts datums un konkrēts reisa atiešanas laiks. Pārvadājumus veic SIA "Ogres Autobuss" un "Rīgas taksometru parks", tādēļ lūgums būt precīziem. Paldies tiem, kas min konkrētu laiku!

Guna, Ogrenet , 2008-01-21 12:12:19

Ja Guna grib laiku, tad lūdzu laiks - 19.01.2008. 9.45. Pie reizes atvainojos, ka kļūdījos, tas bija "Rīgas taksometru parka" autobuss, bet lietas būtība jau nemainās.

ps , 2008-01-21 12:25:07

Liels paldies par precizējumu! Tas it ļoti svarīgi, cikos un kurš pārvadātājs, lai pārvadātāju priekšnieki varētu runāt ar konkrētu šoferi un mums izskaidrot situāciju, kā un kāpēc!

Guna, Ogrenet , 2008-01-21 12:53:09

Akciju sabiedrības “Rīgas taksometru parks” Pārvadājumu attīstības un uzraudzības nodaļas vadītājs Juris Kiriks portālam Ogrenet sacīja, ka šoferis nedrīkstēja savākt biļetes. Citreiz šoferi pie sevis paturējuši biļetes, kuras pirktas internetā, lai vēlāk priekšniecībai par tām pajautātu, jo iepriekš tādas nav redzējuši, bet, ja visas biļetes pirktas kasē, tad šis variants izslēgts. Iepazīstinājām J.Kiriku ar visām šeit minētajām sūdzībām. Viņš sacīja, ka noskaidros un atbildēs nevis tūlīt, bet līdz dienas beigām, jo viņam arī citi darbi darāmi.

Guna, Ogrenet , 2008-01-21 13:07:28

Sanak man ari braukt uz Rigu no Ogres. Sudziba par soferi, kas piektdien brauca no Rigas uz Ogri plkst. 10.20. Soferis ir rupjsh un man pateica, ka pieturees tur, kur vinam patiks. Un turpmak iesu ar kaajaam, ja kaut kas nepatiik. Gribeju izkaapt pieturaa "Pirts iela" Ogree, soferis muus visus aizveda liidz autoostai. Ari par pieturu ""Stadions"" vins teica, tur kursejot vietejie autobusu un ka vina pienakumos tas neietilpst .

Zintis , 2008-01-21 13:16:08

Pāgājušajā nedēļā ogrēnieši sūdzējās par to, ka šoferi nesauc pēc biļešu kārtas numuriem. J.Kiriks šodien sacīja,ka, pēc šoferu teiktā, autobusi nav pilni un sēdvietas ir visiem. J.Kiriks labprāt uzzinātu konkrētus reisus un pulksteņa laikus, kad autobusi ir tā pārpildīti, ka pasažieri stāv kājās.

Guna, Ogrenet , 2008-01-21 13:19:07

Man patik, ja kurse dzeltenie mikrini, tadejadi atrak noklustam galapunktaa. Cik esmu redzejis, vietas visiem pasazieriem pietiek, ja ari brauc dzeltenais mikrins. Neviens nav palicis uz ielas . Problema ir tur, ka soferi sad tad izdomaa nepietureet un neuznjemt pasazierus pietuvietaas.

Zintis , 2008-01-21 13:20:23

Guna. Kaajaas nav tas trakakais staaveet, jo somas tak var uzmest uz bagazas plaukta. Plkst. 17.30 no Rigas uz Ogri ir pustukss buss, bet plkst. 18.00 gan staav kaajaas tauta. Velak jau vakaraa ir tuksi busi.
Ja interese no Ogres lidz Riigai, tad no riita plkst. 6.50 ir pilns buss.

Pareja laika, kad brauc uz Rigu no Ogres, tad busi ir pustukshi.

Zintis , 2008-01-21 13:26:26

Zinti, paldies par info! Jūsu sūdzību un info par pilniem autobusiem nosūtīju J.Kirikam.

Guna, Ogrenet , 2008-01-21 13:38:50

Papildinu- Sestdienas un svetdienas visi tiek sedet.

Ierosinaajums- izveidot jaunu marsrutu Ogre-Ikskile-Salaspils-Rigas HES-Kekava-Riga, lai cilveki no Ogres var noklut ari uz Kekavu.

Zintis , 2008-01-21 13:42:10

caur Ķekavu ir atbastāma doma, jo daudziem ir vajadzīga Pārdaugava - bet pāri Daugavai ir problēmas tikt dēļ sastrēgumiem.

HETS , 2008-01-21 14:22:33

Arii es atbalstiitu caur Kekavu no Ogres autobusu. Vispaar Ogreeenieshi izlutinaati, pieradushi seedet pielajaa autobusaa, katrs aiznjem divas vietas, protams , ka dzeltenais mikrinjsh liekas par shauru. Kaadreiz tikai kurseeja dzeltenie mikrinji, pasazieri pashi plaanoja savu laiku, ar kuru mikrinju braukt uz Ogri. Pie tam dzeltenais mikrinjs var apbraukt sastreegumus un ir galapunktaa aatraak un arii ir videi draudziigaaks, mazaak eed degvielu, tas noziimee, ka autobusu parkam ir mazaaki izdevumi

Eliina , 2008-01-21 15:33:00

"Kaajaas nav tas trakakais staaveet" - Bet es negribu pa 0,80 Ls stavet kajas!!! Un ja cilveki ir tik daudz, ka jastav kajas varbut tomer ir verts samainit mazo busu pret lielo?...

Zaķis , 2008-01-21 15:33:00

Esmu pati staaveejusi kaajaas, nekas traks nav nostaaveet kaajaas taas nieka 45 minuutes. Jo pensionaari pashi stundu ieprieksh peerk bileti, lai dabutu sedvietu. Bet , ja kadam ir jasteidzas, protams, ka staavees kaajaas, nevis 20 minutes gaidis nakamo autobusu, lai tiktu pie sedvietas.

No riita pabrauc ar vilcienu, vai dabuusi seedet? Labakaja gadijuma dabusi stavet kaut kur iespiests pie pasham durviim caurveejaa. Tapec es labak stavu kaajaas autobusaa, nekaa vilcienaa.

Eliina , 2008-01-21 15:54:45

ja tu negribi staaveet kaajaas, tad peerc bileti stundu ieprieksh un dabusi sedet. Vispaar buutu mes priecajushies, ka kads autobusu parks piekriit muus vest.

Eliina , 2008-01-21 15:55:56

Akciju sabiedrības “Rīgas taksometru parks” Pārvadājumu attīstības un uzraudzības nodaļas vadītājs Juris Kiriks dienas beigās bija noskaidrojis, ka pasažierus pieturā "Stadions" uz Rīgu piektdien pulksten 14.05 neuzņēma tas pats šoferis, kurš brauca 10.20 no Rīgas uz Ogri un rupji izturējās pret pasažieriem. "Šim šoferim šodien bija brīvdiena, tādēļ paskaidrojumus iegūt vēl neizdevās, bet viņš šajā maršrutā vairs nebrauks. Reisos nedrīskt braukt tik rupji šoferi. Izskatīsim jautājumu, vai viņš vispār varēs turpināt strādāt," sacīja J.Kiriks. Šoferis, kurš savāca visas kasē pirktās biļetes, tiks sodīts materiāli, viņš nesaņems prēmiju. "Šoferis paskaidroja, ka biļetes savācis tādēļ, ka pasažieri ar tām piemētā salonu. Viņš ievērojis, ka pasažieri zemē nomet tieši kasē pirktās biļetes," teica J.Kiriks. Mazais autobuss reisā palaists tādēļ, ka salūzis lielais autobuss. Mazajā autobusā ir 19 vai 21 sēdvieta un 16 stāvvietas. "Diemžēl jāpaciešas, kamēr lielo autobusu salabos," sacīja J.Kiriks.

Guna, Ogrenet , 2008-01-21 16:40:58

Protams, protams... mums jābūt priecīgiem,ka mūs vispār kāds autobusu parks ved, un protams jāpriecājās par to,ka varam 4-6 stundu laikā tikt iekšā rentgena kabinetā.... Laikam jau arī jābūt priecīgiem,ka mums ir tāds "JUMIS" ar viņam raksturīgu preču kvalitāti.... Es gaidu nākamo autobusu, nevis stāvu kājās. Un man ir patiess prieks,ka mans auto nu ir salabots...

Zaķis , 2008-01-22 08:55:37

Paldies Gunai, paldies Kirikam. Mazajaa autobusa ir 21 sedvieta, ieteikums ari turpmak laist mazo autobusu uz linijas, jo mazais autobuss ir manevretspejigaks pa sastrgumu pilnajam Rigas ielam. Bet, kad kurse lielais autobuss, problema slepjas tur, ka daudzi citi soferi lielo autobusu nepalaiz cita josla. Ar mazo autobusu atrakvar apbraukt sastregumus, ka ari ir mazaki degvielas peterinji un pasazieriem nebus jauztraucas par tarifu pieaugumu . Jo velamies, lai turpmak mes maksatu 80 santimus no Ogres lidz Rigai. Taupisim ari autobusu parku budzetu. Busim iecietigi viens pret otru.

Gribet jau varam daudz. Manmi noverojumi liecina, ka lielajaa autobusa pasazieri aiznjem divas sedvietas, tas vien pierada to, ka ir izdevigak reisa palaist mazo autobusu.

Agrita. , 2008-01-22 08:57:56

Vakar velu vakaraa braucu no Ogres uz Rigu, nemaz jau tik daudz pasazieru nebija, lai uz linijas nodrosinatu lielo autobusu. Bija 7 pasazieri. Visiem vietas pietika. Ari soferis laipns. Un cik no ritiem braucu pa retam no Rigas uz Ogri, pilniba pietiek ar mazo dzelteno mikrinju, jo nav vairak par 20 pasazieriem.

jaanis111 , 2008-01-22 14:49:37

Armand...autosanaa ir 39 sedvietas un 12 stavietas bet saiet pat 64- esu vedis...!

pokemenss , 2009-03-23 09:32:58

No kartonfabrikas braucu uz centru,gribeju tikt autobusa ar bernu ratiem.protams kads virietis man palidzeja,rezultata rati tika nosmereti ar kautkadu ellu jo durvis ir tik sauras ka normali tikt ieksa nau iespejams.toties par invalidiem visur tiek padomats,bet ka lai mate ar mazu bernu tiek ieksa autobusa par to gan nevienam nau nekadas darisanas

Inta , 2011-07-25 20:41:38

varbūt beiz sūdzēties par niekiem un pavizini bērnu līdz centram vasarā pa svaigu gaisu,nevis stūķējies autobusā,nav tā kartonka tik tālu no centra.

to intai , 2011-07-26 13:11:24

Ta nu gan ir izeja vaine,nu ja invalidam nepateiksi lai tas iet kajam no kartonkas piemeram lidz jaunogrei

Inta , 2011-07-27 10:05:53

likvidet autoostas kasieres

st4 , 2011-08-17 19:59:00

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet