Gaisma (tumsa) pagalmos un ielās

Sakiet lūdzu kur un kam jānobļaujas, lai tiktu ieslēgts apgaismojums aiz veikaliņa Raiviks Turkalnes ielā starp mājām un uz takas, kas sākas pie bērnudārza Sprīdītis un ved cauri retinātajam mežiņam uz Turkalnes un Zaķu ielas mājām!??

Ieva , 2008-01-16 09:23:43

Par Jūsu gadījumu paziņoju Ogres novada domes preses dienestam pa tālruni 5071164.Turpmāk varat ziņot pa šo pašu tālruni, zvanīt domes sekretārei pa tālruni 5071160 vai komunālajai nodaļai pa tālruņiem 5071173 vai 5071171. Piezvanot lūgums mierīgi izklāsīt, kur kas nedeg, un nebļaut un nelamāties, jo domē arī strādā tikai cilvēki. Mierīgi izklāstiet savu problēmu, un dome to risinās.

Guna, Ogrenet , 2008-01-16 10:44:02

Man nezkāpēc zināma skepse attiecībā uz Domes (ne) izdarību.
Vakar vakarā, braucot pa melnā tumsā grimtošo šoseju (Rīgas ielu), akkurāt atcerējos šeit pat lasīto Domes atbildi. Ja nemaldo, šosejas apgaismojumu sagaidīsim tikai pēc "milzu" projekta un "globālas" šosejas restaurācijas pēc n-tajiem mēnešiem (gadiem).
Vai tad vismaz dažu lampiņu ieskrūvēšana (vai vadu atjaunošana) prasa darbības Domes un LV līmenī?...:)))

j. , 2008-01-16 12:36:30

Kā ,lai nebļauj, es domāju, ka kāds par to ir atbildīgs un saņem naudiņu, bet nedara savus tiešos pienākumus, kāpēc iedzīvotājiem pašiem vienmēr kaut kur jāzvana un pat vēl nav zinām kur, nu ja tā uzreiz būtu jāpazvana.

a , 2008-01-19 21:38:28

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet