Vingrošanas zāle Ogrē

Man ir jautājums, pašlaik es zinu, kā Ogrē nav specializēti aprikotas priekš vingrošanas(gymnastics, acrobatics) zāles, jautājums ir sekojošs - vai ir Ogrē kaut kas lidzīgs šim, vai arī būs kaut kad Ogrē tāda halle? Vienkarši es domāju, ka tā tik tiešam ir vajadzīga - beŗni nezin, ko darīt, vairāku daļu laika viņi pavada nekustīgi (sežot pie datora), vai ari bēŗni nodarbojas ar vandālismu, narkotikas un tā talāk...
Vel piemēram viņi skatoties filmas, redz, kā filmju varoņi izpilda viss vissādus trikus un cenšas tos atkartot, nezinot, ka visi šie triki vispirms ir milions reižu veigti zālē, te seko nelaimes gadijumi...

Manuprāt tāda zāle ir vajadziga Ogrē. Jo es domaju, ka daudz bērnu ir gribejuši sevi iesaistīt šaja jomā.

Ri4a33 , 2008-01-13 13:00:15

klubs -DUKSIS-,bet viss maksā naudu

inga , 2008-01-14 07:58:48

Es pats dažreiz eju uz "Duksi" un gribu teikt, ka tā nav specializēti aprikota priekš vingrošanas zāle. Un protams, ka viss maksā naudu, bet tomer nav tādas zāles Ogrē. Un tas man liekās slikti.

Ri4a33 , 2008-01-14 21:53:03

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet