arhitekts

vēlos pārbūvēt dzīvokli. ar ko sākt?laikam jāmeklē arhitekts,kas uzzīmēs manas vēlmes?!

inga , 2008-01-03 10:09:03

Sakuma Arhitekts un uzreiz PEC TAM Iznem BUVATLAUJU / DARBU SASKANOJUMU piemeram ar Malkalni un Mjaas vecako tad mekle celtniekus velams tadus kas pasji prot saskanot visas parbuves ar attiecigajiem dienestiem. Buvatlauja baig noder KAIMINIEM un trakiem penzionariem kas cakares tevi ar mentu sauksjanu vai naks vienkarsji no gara laika lamaties ar taviem buvniekiem stastot ka TROKSNIS-PUTEKLI-TRAUCE GULET 2 dienā utt. Menti PIRMOREIZ atbrauc PARBAUDA PAPIRUS un uz citiem "Zvaniem" nemaz vairs nereage:):) Kad nemu savu buvatlauju DZIVOKLIM uz mani skatijas ka uz trako PIRMA TADA esot . Cik zinu pec manis tadas jau iznemusji vairaki un tapat ka man NEKADU PROBLEMU ne ar mentiem ne ar "Kimniniem" viss tas kas CITIEM IKDIENA pie radikalakam parbuvem.

Lunis , 2008-01-03 13:03:45

PALDIES!!!!
nu jāsāk meklēt arhitektu.......

inga , 2008-01-03 13:08:33

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet