Skalie kaimini

Labdien,
Ziemassvetku prieksvakaraa veleetos parunaat apr teemu-kaimini kuriem vienalga,ko domaa citi,jo viniem gribaas skali klausiities muuziki peec 23.00,sisit traukus,un vienkaarsi ignoreet citus.Kad aizraada-pazinot ar vientiesigu seju ka patiik skalla muuzika.Taa man bija Zilokalnu 24 majaa,un tagad ir Kegumaa,Staru 12 kur 9.dzivoklii dziivo divas 23-25 gadi vecas meccas,kuras regulaari skli uzvedaas pa naktiim,kad izsaucu polociju,tas bija 18.12peec 23.00,policisti protams atbrauca,bet taa kaa durvis daamas neveera vallaa,tad izskruveeja korkus un peec kaada laika aizbrauca.Pats jautraakais ka 19.12 ap 23.51 atkal sakaas.Kad aizgaaju ,kas jau nav pirmo reizi,pie 9.dzivoklaa,tad reakcija bija ka esmu dzeraajs un man uzkritiis kiegelis uz galvas.Pats neesmu no vajajiem,tikai nedzeru un ir viens truukums,nevaru sievieteem iesist.Bet izskataas ka daamas drizaak draugos ar zaaliiti,jo pilnaa vinas nav,bet stiivas kustiibas un stiklainas acis gan.
Tad jautaajums ir gluzi vienkaars,ko dariit ar taadiem kaiminniem,manaa gadiijumaa ar kaiminnieneem,jo polocija neko nevar izdariit?Bet kaada velna peec tad man jaamaksaa nodokli ja valsts par mani nerupeejas?Musu majaa Staru 12,Kegumaa galvenokaaart dziivo pensionaares un veel dazi alkoholoki,bet tie vismaz netraucee citus-pielejas un miers.Interesanta situacija un galvenais ,izskataas ka man nav taa vienam.Veeletos zinaat kaa vinus var ietekmeet likuma ietvaros,vai tomeer buus jameegina daamas iespaidot fiziskiparkaapjot aizspriedumus,ka sievietes nesit.

Juris , 2007-12-23 17:32:32

Kas izskrūvēja korķus - policija vai skuķi? Ja policija izskrūvēja korķus, tad iesaku tev pašam vienmēr izskrūvēt korķus!

He , 2007-12-23 18:50:45

Ja viņām pieder tas dzīvoklis, vari pasūdzēties domei, uzraksti iesniegumu. Lai domes vīri lemj, ko darīt. Vai arī sauc policiju vēlreiz.

Anna , 2007-12-23 18:53:53

Interesanti, kādu policiju tu izsauci. Šitādas problēmas ir pašvaldības policijas kompetencē, protams, ja Ķeguma novada domes saistošajos noteikumos ir paredzēta atbildība par šāda veida trokšņošanu... Bet, ja izsauci militāro, valsts vai finanšu policiju, tad - atvaino.

aparjods , 2007-12-23 20:30:16

Nez, vai Ķegumā ir pašvadlības policija...

Mince , 2007-12-23 21:38:43

Mince, kāpēc sēj tautā paniku? Kāpēc lai Ķegumā nebūtu pašvaldības policijas???

aparjods , 2007-12-24 00:02:28

A kad viņas to darīs? tad kad būs pensijā? lai meitenes iztrakojas varētu padomāt kad pats nekādas muļkības nēsi darijis!

Relax , 2007-12-24 00:36:51

Keguma Izsauc Matroskinu tas dzeks gudrss pratis tikt ar sjiem galaa otrs Kegumskijs gan pamulkjis to var nemaz nesaukt dumsj goblins. Jaaaa Staru iela beedigi bedigi SCO vispar tads pabriesmigs rajons savulaik no Ogres dazadas padibenes iemainijas un pensji vaidzej skaities kur nak dzivot pirms mainija dzivokli.

Lunis , 2007-12-24 14:40:51

Luni, kas ir Matroskins? Ments? Tā viņu arī sauc vai iesauka tāda?

Mince , 2007-12-24 18:45:28

Mince sēdējusi cietumā? Žargoniņš tevi nodod...

robocop , 2007-12-24 23:22:00

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet