Kartonkas gajêju pareja !

Šoferi kuri brauc virzienâ uz centru no kursubâzes esiet ļoti uzmanígi .
Tur labajâ puse mašínas saliktas un gâjêjus vispâr neredz !!!!!!
Tur kkas ir jadara .
Kamêr nav noticis ļaunâkais !

Šumahers , 2021-02-14 22:06:55

Ļoti bīstama vieta, aiz pārāk tuvu gājēju pārejai noliktām automašīnām, cilvēkus, kas dodas pāri nevar redzēt!

Dzintars , 2021-02-14 22:46:18

Viss ir kā parasti nekas nav atcelts,jāskatās gan gājējam,gan autovadītājam.

. , 2021-02-15 08:32:56

Sveiciens būvprojekta autoram, kurš tik zinoši un spējīgi šo stāvvietu izprojektējis :)

Autobraucējs , 2021-02-15 08:44:50

Piekrītu, ka jaskatās gan vienam gan otram, bet ir cilvēcīskais faktors un tad notiks nenovēršamais. Kā minimums nepieciešams 1stāvvietu tuvāk pārejai aizliegt.
Bīstama vieta ir arī Brīvības ielas 117 stāvvietas, nedod dievs kāds vecāks nenokontrolēs sīko, kurš nevainīgi gribēs patstāvīgi ielekt mašīnā ielās pusē...vai...cik reizes pats personīgi esmu palīdzējis kādam durvis līdz galam atvērt, tikai mana uzmanība ir glābusi no avarijām, tur tāds stulbs līkums, kur ne mazāks gājejs, kam galva neiet pāri kuzavam, ne ārā kāpējs, ne ārā braucējs spēs noreāģēt...
Akmens projektētāju lauciņā, jo asinis būs tieši uz viņa paraksta.

uzzimes par velti , 2021-02-15 23:06:11

Jā, ļoti nepatīkama vieta. Vajadzētu vismaz tuvāko stāvvietu pārejai likvidēt. Tad vismaz drusku labāk var gājē'jus redzēt

Autobraucēja , 2021-02-17 14:08:51

Essam uzmanigi it ipaši mazos skrêjêjus uz veikalu vispar neredz aiz tâm automašínâm !

Linda , 2021-02-19 06:07:29

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet