Beziepakojuma veikala aktualitāte Ogrē

Lūdzu izskatiet viedokli, vai Ogrē būtu nepieciešams beziepakojuma veikals?
Vai Jūs to apmeklētu, ja atrastos pašā Ogres centrā?

Anete , 2019-10-03 22:59:59

kur pašā Ogres centrā var rasties vēl viens veikals? un nozīme ne tikai tam, kā tirgo, bet ko tirgo? palmu eļļas pilna pārtika... ja veikals ar lielisku ideju, tad precēm arī jābūt lieliskām un bez peļu slazdiem! tikai kur tādas veselīgas preces ņemt?

kur? , 2019-10-03 23:53:05

Tirgus jau principā ir beziepakojuma veikals, tikai vienīgi tirgū mums neadekvāti augstas cenas. Es, personīgi, labprāt iepērkos Rigas centrāltirgū - tur nesalīdzināmi labākas cenas.
Domāju, ka Ogrē pārstilīgo zero waisteru, kas gatavi pārmaksāt, lai iepirktos stilīgā veikalā, nebūs tik daudz.
Uzskatu, ka Ogrē jataisa jauns tirgus koncepts, mazākā platībā, bet sakopts, jauns un moderns ar labu piedāvājumu. Ja nemaldos, Siguldā kaut kas interesants atvērts

Puk , 2019-10-04 00:05:36

o, jā! jauns tirgus Ogrē patiesi noderētu, varbūt pat lielākā platībā - kā ziemas dārzs, kur veselīgi izstaigāties un veselīgi iepirkties un lai tirgotājiem nav jāsalst - žēl uz viņiem skatīties, kaut gan paši saka, ka silti apģērbušies un jau pieraduši

par tirgu , 2019-10-04 09:50:15

ja pašvaldība vai kāds uzņēmējs uztaisīs Ogrē normālu tirgu, viņu pieminēs paaudžu paaudzēs

vēl viens , 2019-10-04 09:52:11

ja runa iet par to jauno tirgu Siguldā tad tur cenas kosmoss!

zinu , 2019-10-04 09:59:31

Es apmeklētu. Vismaz nebūtu tur cilvēku baru,kā tai pretīgajā Maksimā.

es , 2019-10-04 15:30:49

Ja nez kadēļ tur tik daudz cilvēku " taja pretīgajā Maximā".

zika , 2019-10-04 15:58:07

Kur "es" dzīvo, ja tāds naids pret cilvēkiem

to es , 2019-10-04 16:53:04

Tepat Ogrē, bet nevelkos uz Maximu, kur bari. Var atrast normālus veikalus, kur nav jāspaidās. Man nekad nav patikušas ne rindas, ne bari. Braucu tur, kur citi ar kājām nevar aiziet, līdz ar to ir ērtāk iepirkties.

es , 2019-10-04 19:00:24

Nu tad šī diskusija nav priekš tevis.Tev nevajag ne tirgu ,ne veikalus,bet savu dārzu un fermu.Tu tur būsi vienīgā,pati izaudzēsi ,pati apēdīsi.Tiešām-no kurienes tāds naids pret cilvēkiem?Kā svešš cilvēks ,kuru tu nepazīsti,kurš ar tevi nerunā un nemeklē nekādus kontaktus,var traucēt?Manis pēc tu tai veikalā vari kaut dzīvot,man netraucēsi.Ir vēl internetveikali pārtikai.Tā ,ka labāk nemaz nerādies "tajā pretīgajā Maximā".Būs tīrāks gaiss.

sūna , 2019-10-06 09:49:26

Nesatraucies Sūna, es Maximā nekad neiepērkos. Es braucu uz Rimi. Tur mazāk cilvēku, lielāka izvēle un plašākas telpas.

es , 2019-10-07 23:12:49

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet