Par Ogres novadnieka kartēm

Daudz par tām runā, aicina iegādāties. Bet es domāju tā, vai man tāda karte jau nav sen nopelnīta, dzīvojot Ogrē no 1949.gada, un visu laiku arī vēl tagad maksājot Ogres pašvaldībai, vienu laiku īpaši lielus, ( IIN) un citus nodokļus. Kāds iegādāsies tādu karti, gūs labumus, bet vai tā būs solidāra attieksme pret tiem, kas visu mūžu ar nodokļiem ir sponsorējuši pašgaldību un Ogres novada attīstību visus šos daudzos gadus? Pirms ko tādu iesākt vajajadzēja drusku padomāt ar galvu, lai cilvēki, kas Ogrē vēl nav " apsildījuši degunus" nesaņem lielākus labumus par tiem, kas Ogrei veltījuši visu savu darba mūžu.

Andris , 2019-09-05 16:03:38

Vai tad pensionāriem šī karte nav bez maksas (ja dzīvojat Ogrē kopš 1949. gada, vajadzētu būt jau pensijā)? Vismaz es pagājušajā gadā par to neko nemaksāju. Grūti aiziet pasūtīt karti?

Vieglāk pavaimanāt? , 2019-09-05 19:52:28

It tādi pensionāri kuri uzskata, ka viņiem visi ir parādā. Pietiek jau viņus žēlot.

To Vieglāk pavaimanāt? , 2019-09-06 10:03:25

Ja tāda kartei pienākās pensionāram, tad lai to atsūta kopā ar rēķinu par komunālajiem pakalpojumiem, nav te "gudreļiem" jāfantazē ko jādāra, kur jāiet vai ko jādomā pensionāriem, par jauniem un stulbiem vēl daži esat, spriežot pēc komentiem!

To vaimanātājam.. , 2019-09-06 16:38:30

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet