matu ataudzēšana

Gribēju zināt, kā ātrāk iespējams ataudzēt savus matus? Vai ir kādas īpašas metodes, kosmētika vai vitamīni šim nolūkam? Pirms kāda laika vēl pagājušogad nācās sabojāt daļu matu, pamazām cenšos ataudzēt jaunos.

hmm , 2019-02-23 23:04:23

Nodzenam uz nulli , tad ierīvējam ar svaigu sīpolu un ēdam sabalansētu vitamīniem bagātu uzturu. Valkājam cepuru vai lakatu lai galvas āda saule neapdeg:) Mati aug labi ja organisms saņem pietiekami labu uzturu bagātu vitamīniem un minerālvielām:) Normālam cilvēkam mati aug ap centimetru līdz divus mēnesi..

Lunis , 2019-02-24 02:21:56

ar sīpolu nevar,ja nav noskūts uz nulli.Sīpols un henna ļoti sausina matus.Es ar sīpolu ta izsausināju,ka tagad mokos ar kopjošajiem līdzekļiem,piemeklējot,kas vislabāk mitrina.Pati lietoju pantogar vai bepanten kapsulas.Formula speciāli domāta matiem.Arī glikozamīns ar kalogēnu palīdz bojātiem matiem.

sūna , 2019-02-24 11:09:20

Pilnībā piekrītu, pati arī tā esmu darījusi. Jāpiebilst, ka matu ataudzēšanas ātrums ir jātrenē, jo ja viņus uz nulli nodzen reizi pusgadā, protams, lietojot attiecīgos vitamīnus un regulāri tos pamudinot augt ar jaukiem vārdiem, tad matu augšanas ātrums pēc 3-4 gadiem jau būs aptuveni 20-25% lielāks nekā šajā brīdī.

Zane , 2019-02-24 16:08:49

Uzskatu ka frizetavās ir baigais bardaks-Malkalnes apvidū!Nevarēju saprast kāpec šodien nevienā frizētavā nevarēju matus apgriezt!Izrādās ka esmu galigi sveša un vēl varēšot pieprasīt čeku(pačukstēja man bijusī kolēģe uz ielas)
DARBS VID!

Nana , 2019-02-28 16:01:26

Uzskatu ka frizetavās ir baigais bardaks-Malkalnes apvidū!Nevarēju saprast kāpec šodien nevienā frizētavā nevarēju matus apgriezt!Izrādās ka esmu galigi sveša un vēl varēšot pieprasīt čeku(pačukstēja man bijusī kolēģe uz ielas)
DARBS VID!

Nana , 2019-02-28 16:01:30

Nu vispār, frizieri pieņem pēc pieraksta.

To Nana , 2019-02-28 18:04:23

Ja cilvēks iebrauc no laukiem!
Absurds!

laucinieks , 2019-03-01 09:58:25

Arī laucinieks var telefoniski pierakstīties.Frizieri pieņem pēc pieraksta un tas ir labi un pareizi.Nekur nesēž stundām garās rindās.

***** , 2019-03-01 11:00:16

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet