Tikpat svarīgi, cik jauns aparāts

Līdz slimnīcas un "poliklīnikas" automātiski veramajām glaunajām durvīm lai nokļūtu šajā šķīdonī, kad sniega-dubļu putra izveidojas ik pēc maza brīža, ir problēma! Vai tiešām jāmeklē būvnoteikumi, lai pierādītu godājamam dakterim Širovam, ka pēc sarežģītām procedūrām ... ir bīstami nokļūt arī lejā, pa bruģēto ceļu līdz ielai, auto stāvvietai. Jau sen daudzreiz Ogres novada biedr ības un Tepat ,komentāros, esam lūguši palīdzību. Margas! Skat. "dabā"!

Ak, plāns, bet citam , 2017-12-08 00:07:11

širovam nav laika domāt par tādiem sīkumiem,viam jārūpējās par savu veselības centru Lielvārdē,un............

Jā jā , 2017-12-08 05:24:19

lai palīdzētu sev un citiem, varam uz slimnīcu nākt ar smilšu maisiņiem un nokaisīt slīpumu ar smiltīm - tas jau būs reāls ieguldījums veselības aprūpē; sākam no šodienas! Akcija - Uz slimnīcu ar smiltīm!

akcija Uz slimnīcu ar smiltīm , 2017-12-08 10:26:28

Dakteris Širovs, visticamāk, pats nemaz nevar iedomāties, kā, piemēram, es pirms vairākiem gadiem ar tikko ieģipsētu (vienu!) roku ziemas laikā izmisīgi skatījos uz slīpumu pie slimnīcas. Tad bija tieši tāda pati sniega putra uz šī ceļa. Varu nosūtīt līdzīgus skatus fotogrāfijās ... Eksperimenta pēc puteņainā dienā jāuzaicina "Ceturtā studija" jeb kāds cits līdzīgs ieinteresētais ... Nav vairs citas izvēles, lai kāds problēmu sāktu risināt!

Grūti saprast Ogres vadībai , 2017-12-08 13:04:53

Dežūrārsts slimnīcā. Dežūrsētnieks pie slimnīcas ieejas slīpajam kalnam. Alga minimālā + visi nodokļi. Konkursu, lūdzu! Viss oficiāli. Maiņu darbs, jo arī nakts stundās ir apmeklētāji! Bez jokiem!!!!!!!!!!!!!!

Profesionāls dežūrsētnieks ir risinājums , 2017-12-08 13:12:58

Līdz ar smilšu maisiņu līdzi jāņem arī lāpsta, jo pie nelielas āra temperatūras tikpat kā uzreiz sniegs sāk kust un pārvēršas šķīdonī, kurš uzreiz jānošķūrē. Varbūt labāk uzcelt siltinātu būdiņu dežūrējošam sētniekam? Jeb tomēr margas?

Neesi ievērojis? , 2017-12-08 13:22:15

Širova atbilde par margām: MARGAS BOJĀ ESTĒTISKO SKATU!

Egilio , 2017-12-08 15:27:48

Jūs nevarat savas problēmas ar uzņēmumu risināt? Kāds jums labums te paņaudēt?

? , 2017-12-08 16:44:37

Ko lai dara, ja tiešām es ar' dzirdēju, ka Š. liekas, ka margas sabojāšot visu dizainu, štrunts par cilvēkiem. Pats laikam būs mūžīgs un jauns! Helmanim jāsūta bildes, lai noticētu. Absurds.

Kroplīgas vērtības , 2017-12-08 21:14:28

Slimnīca nav pilnīgi neatkarīga ... No pacientiem ... Varbūt gribētu gan ...

... , 2017-12-08 21:16:22

Lūdzu mīļie pacienti un darbinieki! Slimnīcā ir ambulatorās nodaļas vadītāja, Širova sieva, ejiet un sakiet savu bēdu, te neviens neko neatrisinās. Ir arī ierosinājumu kastītes slimnīcā, cik ir redzēts, metiet tur iekšā uz papīra rakstītus priekšlikumus!

Cava , 2017-12-09 11:23:23

Ogrenet noteikti palīdzēs! Mēs ceram. Ne vienu vien problēmu ir atrisinājis. Tāpēc jau šāds portāls izveidots, ne tikai klačiņām.

Lūk, mīļie cilvēki! , 2017-12-09 23:56:54

Cik ir rakstīts un mests tais kastītēs! Neviens to nelasa! MAn 65,vīram 70,kad biju salauzusi kāju,mans vecītis mani mēģināja uzstumt tai kalnā ar ratiņiem,jo piebraukt no otras puses neļāva,varot traucēt ātrajiem,ja tādi piebrauktu.Rezultātā pats krita un salauza roku.Cik tādus vecus cilvēkus joprojām neredzam mokamies ar ratiņiem pret kalnu? Gribētos palīdzēt,bet pati nevaru uziet tai kalnā.Jaunie protams,ka skrien kā vējš!

babiņa , 2017-12-10 13:53:30

Ogres polpklinika -slimnīca nav priekš slimajiem,tāpat kā.........

Kā jau Ogrē , 2017-12-10 15:05:29

Viss ir svarīgāk, viss pašvaldībā ir svarīgāk - Kult centra kāpnes, tuneļa lifti, kājāmgājējiem un automobiļiem celiņi, ceļi un stāvvietas, atjaunota Zelta liepa, atjaunot Bērnudārzus, utt. Tikai pats vienkāršākais - margas, kā TE pamato iepriekš rakstītājs un arī man ir tādi līdzīgi stāsti - nevienu "neaizkustiņa".

v , 2017-12-12 15:42:14

Cik % slīpums ir šim ceļam - pa kuru pārvietojas pārsvarā ne jau tie veselākie Ogres novada iedzīvotāji? Vai kāds būvnieks, lūdzu, varētu pateikt.

Lūdzu, pasakiet! , 2017-12-12 15:45:01

Vai kāds, kuram ir problēmas paiet pa slīpo bruģēto kalniņu līdz slimnīcai, ir reāli aizgājis uz vadītājas kabinetu un to pateicis vai rakstiski sniedzis ziņojumu?
Vadītājas kabineta numurs 106. Lūdzu!

Luāra , 2017-12-12 20:00:26

Ir aizgājis.Nu un? Kad mans tēvs tai kalniņā krita un guva smadzeņu satricinājumu,es visus kabinetus izstaigāju,arī domē,kur nu vēl pie vadītājas.Visur ir atrunāšanās ,vienaldzība un cinisms.Vai kas pa šo laiku ir mainījies,kaut pagājsi jau labs laiks? Vai kādreiz kas mainīsies? Ierēdņi ar katru gadu kļūst ciniskāki! Vai slimnīcas vadība to kalniņu ,pat vasarā grūti pārvaramu priekš vecīšiem,neredz? Domājat tur visi tik dumji,ka vienkārši nav kas viņiem to pasaka?

Luārai , 2017-12-13 14:05:49

Tiešām, kā mēs turpinām dzīvot pilsētā, par kuru it kā mūsu pārstāvji rūpējas tikai īsi pirms nākamajām vēlēšanām. Nu iekļuva deputātu krēslā pats Širovs, kuram uzejas kalns līdz slimnīcas durvīm katru dienu varētu netieši atgādināt! Bet tas viņu un pārējos mūsu deputātus vienkārši neinteresē. Ko līdz papīru jeb iesniegumu rakstīšana? Nav mūsu spēkos ko atrisināt, ja netuvojas vēlēšanas.

Tukši solījumi , 2017-12-13 16:54:59

Širovam dizainiski šāds vides elements traucētu slimnīcas kopskatam! Skulptūras, kuras maksātu 10 tādas margas, kurs trūkst, gan netraucē "māksliniekiem".

Cinisms , 2017-12-13 16:59:08

Dr.Širovs ir estēts.

111 , 2017-12-14 09:30:47

Šos komentārus lasot, jāmeklē stipras sirdszāles, jo kauns par visiem liekuļu 'komandas" mutiskajiem solījumiem - visu iedzīvotāju labā, gods kalpot Ogrei un ogrēniešiem. Un paceltās rokas, balsojot par lieliem pilsētas projektiem nākošgad ... Vienu, patiešām salīdzinoši niecīgu problēmu lai risinātu, tāda birokrātija, tik daudz dokumentu, pierādījumu, lūgumu. Ko vēl vajadzētu izdarīt vienkāršajam ogrēnietim, kādu vēl video iesūtīt un Kuram?, lai noticētu??? Kuram augstprātīgajam?

God. Helmņa kgam. , 2017-12-19 18:38:07

Uzruna ne jau no tiem, kam mazāk par 50 gadiem. Atcerieties - neviens nebūsiet mūžīgs. Un arī Jums šī uzeja-noeja līdz slimnīcas durvīm šķitīs kā kājāgājējam ceļš pa kāpnēm līdz 7 stāvam.

50+ , 2017-12-20 14:08:26

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet