siltums dzivoklos

gribeetos pajautaat,kad ogree tiks piesleegta apkure,jo araa ir ljoti dregsns,auksts,slapjsh laiks,tas pats ir dziivoklii...?ar sildiitaajiem to nav iespeejams sasildiit,pa dienu dziivoklis atdziest un atgriezoties maajaas nepaspeej pietiekami piesildiit,lai siltums tureetos ilgaaku laiku...

simonabenuza , 2007-10-08 21:44:08

tas jājautā mājas vecākajiem, daudzās mājās jau ir apkure, arī manējā!!!!paldies!!!!

paldies , 2007-10-08 22:21:52

Šīs nedēļas laikā visām mājām pieslēgs apkuri, tā informē "Mālkalne".

Ogrenet , 2007-10-09 07:19:17

Tuvaakajaas stundas publiceesim sarakstu ar majaam, kuras jau vakar piesleedza!

sundew , 2007-10-09 08:29:28

A ko darīt, ja es negribu, lai manu māju piedslēdz apkurei?! Man arī bez apkures logs vienmēr stāv vaļā, karsti!

Iksiņa , 2007-10-09 11:00:44

Nu jau gan par agru vel pieslegt siltumu!

Bucinhs , 2007-10-09 11:17:46

Var tikai iteikt iegadāties radiatorus ar ventiļiem, kur apkuri var nogriezt! Jārēķinās ar to, ka Jūs dzīvojat daudzdzīvoklu dzīvojamaā mājā, kas nav Jūsu privātā māja, bet gan kopīpašums. Nekad visus dzīvokļos nevarēs būt vienādi silts, vienmēr būs kāds, kuram sals, un kuram būs karsti! Kas attiecas uz no rīta solīto , sarkats ir garš, apm 120 mājas, praktiski visas mājaās + - , apkure tiekpadota no siltummegliem, bet protams pastāv iespēja, ka dažās mājās, atseviškos stāvvados būs iekļuvis gaiss un būs jāatgaiso !!!!! Tāpēc lūgums!!!! Māju vecākiem un kāpņu telpu vecākiem, iziet cauri dzīvokļiem un pārbaudīt vai visi stāvvadi silst! Tālrunis - 50 49114, 50 22261 , esiet pacietīgi, gaidiet, jo mēs saņemam loti daudz tel. zvanus! Var izmantot arī manu e -pastu , viss zinjas tiks registr'tas un rindas kārtība atdotas santehniķiem! gundega.dege@malkalne.lv !

sundew , 2007-10-09 11:23:08

Nedomāju, ka ir par agru, tieši īstais laiks, jo pašlaik laiks mainās ļoti strauji.
Man vēl līdz vakardienas rītam logs stāvēja visu diennakti vaļā, bet vakar gan vajadzēja ar steigu taisīt ciet un meklēt vilnas zeķes. Lai gan ārā nav tik auksts, tomēr visu laiku līst un dzīvokļos ir mitrs, tad jau labāk mazliet siltumu palaist nekā puņķoties un tupēt zem segām.

Vārna, Riebīgā , 2007-10-09 13:35:14

shodien atbraucu no darba un maajaas neparasti silts:)radiatori silti:)paldies:)

simonabenuza , 2007-10-10 20:52:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet