kabeļtelevīzija

Cik ilgi monopltiesības uz kabeļtelevīziju būs modēmam, vai Ogrē ir tikai Modēms un Baltcom?

www , 2007-10-04 13:34:51

Baltcom arii ne visur var uzstaadiit. Piem ja maajas paarvaldnieks ir Modemam draudziigs uznjeemeejs, tad ne baltcom nedz arii sateliitu uztveereejus ljaut uzstaadiit vinji nav ieintereseeti. Attieciigi arii mani interesee, kaadeelj jorojaam vinjiem ir monopoltiesiibas. Manupraat tas ir retrunaa ar taadaam kaa Ogres iedziivotaaju tiesiibaam?

antimonopolists , 2007-10-04 14:29:56

Man nevajag nekādus kabeļus. Tagad arī bez tiem sāka rādīt vairāk programmu klāt, tikai kavalitāte gan štruntīga. Kad tā uzlabosies? Un kāds būs process ar digitālo TV uztveršanu, ja mans TV ir to jau spējīgs? Vai cita antena vajadzīga, bet to jau daudzstāvu mājā laikam nevar?

beka , 2007-10-04 15:11:34

Tādu cenu kā grib sagrābt Modems , nav nekur Latvijā. Laukos i ta programmu daudz , bet maksa ne tik graujoša. Ogrē kārtējā laupīšana. Jo cenas visādā veidā un visur ir lielākas nekā citur. Nagu maucēji.

nu i nu , 2007-10-04 17:30:31

Arī es uzskatu, ka jaunā abonēšanas maksa Modēmam ir pārspīlēti augsta, no 1 novembra līgumu lauzīšu.

keita , 2007-10-04 21:17:47

Kāds vēl monopols? Ir brīva izvēle... modēms, baltcom, Viasat... man, piemēram, ir viasat, bet ja ne dažu ģimenes locekļu pārmērīgās prasības (multenes pa 5 kanāliem un sports pa 10 kanāliem), tad man pietiktu ar Modēmu.. sakarīga cena, labs piedāvājums. Ko vēl vajag?

Iksiņa , 2007-10-04 21:17:49

Un cik tad Modēms grim?

Iksiņa , 2007-10-04 21:19:27

Ja jums Modēms liekas dārgs, painteresējieties, par kādu naudu un cik kanālus Lielvārdē piedāvā FAO. Lūk tas gan ir pašvaldības balstīts monopols. Atteicos jau sen - VIASAT piedāvājums likās pievilcīgāks...

mr. Fix , 2007-10-04 22:05:02

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet