Bizness...

Velos sakt savu biznesu,tacu trukst informacijas par to ka labak to uzsakt.Doma to ir veidot partikas joma,tacu trukst plans ka to vislabak panakt,lai tas ilgak darbotos.Ir pieejamas ari Baltijas valstis,kuras to varetu turpinat...Rakstiet:ziemeliete@inbox.lv

ziemeliete , 2007-10-03 18:48:52

Diezgan nesakariigs texts, nedomaaju ka tev tur kautkas no biznesa vareetu sanaak - sorry!

Rukitis , 2007-10-03 18:51:25

Tieši tā... biznesmene varētu no sākuma "opreģeļitsa", ko tieši viņa iedomājas ar "pārtikas jomu". Ražot? Tirgot? Utilizēt vai pārstrādāt? Un kas viņai ir pieejams Baltijas valstīs? Un kāpēc kādam tev kaut kas būtu jāraksta uz e-pastu? Normāla biznesa konsultanta pakalpojumi, starp citu, maksā naudiņu.... Tu vēl paprasītu lai tev gatavu biznesa plānu uz e-pastu atsūta....

x , 2007-10-03 19:54:13

A varbut skolā mājas darbu uzdeva...

He , 2007-10-03 21:22:58

Palasi literatuuru, par biznesa strateegijaam, par projektu vadiibu, iemaacies ekonomikas pamatus un tad varbuut var meeginaat. Ja nu vieniigi esi atklaajusi tieshaam kaadu zilo okeanu.

Rukitis , 2007-10-03 21:50:17

www.lidere.lv

ina , 2007-10-04 06:03:39

uzjautrinaaja garastaavokli shitas foruma ieraksts :DDD

sundew , 2007-10-04 08:46:20

:) pārtikas joma ir ārkārtīgi plaša.. 1) tirdzniecība (kā jebkura tirdzniecība, tikai ņamot verā dazas specifiskas lietas - PVD utt) 2) ražošana (mājas, rūpnieciskā - milzīgi daudz zināšanu un ieguldījumu).. un vel.. petniecība, ekspertīze, apmācība.. varētu sakt ar bulciņu tirgošanu un tad jau redzetu kā ies.. :)

onjons , 2007-10-04 09:23:42

uhu.. ar belašu un saldējuma tirgošanu Rīgas autoostā, piemēram... arī pārtikas bizness!

x , 2007-10-04 10:37:40

Mnjaa... te spiid peec reaalas biznesa leedijas :) Es te gribeetu kautko, bet nezinu kaa. Gribu ljimonu - pasakiet man kur to panjemt ;)

Matiss , 2007-10-04 12:25:21

Tādi Jūs visi esiet :))
visi kaut ko gadījumā nesāk ar jautājumiem? vai visi nesāk no 0? arī es te nesen prasīju par inkubātoru utt., jo īsti nezināju no kā sākt. Šobrīd esmu jau ALTUM programā un rakstu biz.pl. apmeklēju konsultantu un centīšos pieteikties ESF.
Meklē līdzīgās sfērās strādājošos cilv. izzini kas un kā , vai teoretiski varēsi pavilkt.Jābūt vismaz kaut kādām zināšanām gan vadībā, gan par produktu. Apmeklē apmācības, lasi literatūru, meklē atbaltītājus utt.

P.S. Starp citu pieteicās man forumā palīgs (Jānis "manas finanses") un tik pat ātri pazuda.

lulux , 2007-10-04 21:13:00

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet