Gan jau nepamanīs

Pienācis brīdis, kad atbildīgajiem būtu jāpaskatās augstāk par acu līmeni - uz abām Ogres lielformāta (norādes) zīmēm šosejas Rīga-Daugavpils malās! Baltas "zebras" pilsētā krāso, baltos laukumus, kas pilsētzīmēs, aizmirst. Pārāk augstu jeb gan jau nepamanīs neviens?

Pamana daudzi , 2017-06-29 00:21:41

Mazliet nesapratu problēmu? Ceļazīmes noplukušas?

Ainars , 2017-06-29 08:56:14

Vai cilvēki var izskaidrot savas problēmas saprotamā valodā???? Es ar nesapratu jautājumu!!!

mahinators , 2017-06-29 11:39:57

Pilsētas zīmes pie galvenā ceļa Rīga-Daugavpils un pretējā virzienā, kuras tika nu jau diezgan sen - Bartkeviča vadības laikā konkursa kārtībā izvēlētas un pēcāk uzstādītas, būtu jāapkopj. Speciālistiek labāk zināms - kā tieši. Arī norādes zīme Ķeipenē (karte) saplēsta, bojāta, noķēpāta rotājas ...

Ū-Ū , 2017-06-29 13:33:33

Tu domā, ka ogrenetam tas jādara? Saki taču savām atbildīgajām personām, pajoliņ!

? , 2017-06-29 16:02:33

Vienīgā iespēja Tev pakonsultēties, pardon, pie psihiatra. Padzert nomierinošas tabletītes.

? - pajolam-iepriekšējam , 2017-06-29 20:47:53

Kam tas var attiekties

Mēs piedāvājam individuālos, komerciālos un biznesa kredītus ar ļoti minimālām gada procentu likmēm, kas ir tikpat zemas kā 3% no 1 gadu līdz 50 gadu ilgam atmaksas periodam uz jebkuru pasaules daļu. Mēs izsniedzam kredītus no EUR 10 000 līdz EUR 500 000 000. Mūsu aizdevumi ir labi apdrošināti, lai nodrošinātu maksimālu drošību, ir mūsu prioritāte.

Ieinteresētās personas man jāsazinās, izmantojot e-pastu

Aizdevēja vārds: Justin Williams
Aizdevēja e-pasts: unique2aal@gmail.com

  INFORMĀCIJA PAR PAKALPOJUMU

NAME:
KREDĪTĀS MAKSĀJUMS:
ILGUMS:
PHONE #:
VALSTS:

  Piezīme. Lai saņemtu plašāku informāciju, visi e-pasta ziņojumi jānosūta uz mūsu e-pasta adresi unique2aal@gmail.com

Justin Williams , 2017-07-23 13:13:45

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet