Paypal

Vai kādam ir pieredze "paypal" izmantošanā?

Plekste , 2007-09-21 15:22:08

cik man izdevas noskaidrot latvija shi sisteema nedarbojas

sundew , 2007-09-21 15:31:20

Ja nekadu problemu izmantoju regulāri , ko gribi zināt?

Lunis , 2007-09-21 15:31:41

Darbojās saule , TIKAI viena virziena TU vari samaksat TEV PAGAIDAM NEVAR:)

Lunis , 2007-09-21 15:32:31

Tieši tas mani interesēja - vai es varu saņemt naudu, jo kontu atvēru, bet tālāk par "withdraw" netiku, jo tā man arī paziņoja, ka šajā reģionā vēl nedarbojoties. Vai ir kāda līdzīga sistēma, ko var izmantot Latvijā? Kā ir ar "Moneybookers "?

Plekste , 2007-09-21 15:39:40

Labi akurat brivs bridis uzraxstisju. Tatad dodies uz http://www.paypal.com/ piereģistrējies , tur jau ir sadaļa LV un arī daļa TXT latviski. Talak pec konta aktivizācijaa tam jāpievieno KARTE . Kartes der jebkuras bankas VISA ja vien bankai ir LIGUMS ar paypal.com Piemram Hanzabankai ir ligums uz parastu VISA klasiko karti kura maksa 10Ls gadā. Tātad piesastam šo karti savam paypal.com kontam viss notiek elektroniski. paypal.com testa nolukos noņem no tava Konta 1 EUR lai parliecinatos ka karte nav Feiks un viss strda un mierīgi vari izmantot paypal.com norekinu sistemu MAKSAJUMIEM šobrid SAŅEMŠANAI sitema vēl nav atvērta. Bet Pirkt E-bay var mierigi un izmantot visas naudas bloķešanas un garantijas sistemas viss parbaudits un strada.

Lunis , 2007-09-21 15:40:33

Galvena problema vsiam sistema kas LV oficiali nestrada ir paliela komisijas maksa par naudas parskaitijumiem. Nju labak tomer atvert kontu kautkur arpus LV tad pieregistret sevi ka TURIENES rezidentu un sanemt naudiņu turienes kontos. Vel strada Čeku sistēma atsūta tev pa pastu vienkrši bankas čeku uz tava varda tu ej un norādītajā partner bankā saņem skaidro:) Ko tu gribi darīt kautko baig tirgot tad atmaksajas vel visadas shemas:):)

Lunis , 2007-09-21 15:45:39

Paldies, Luni:) taisni uz Tevi arī visvairāk cerēju un mans nākamais jautājums bijs tieši par to - vai varu iepirkties intenetā. Tātad varu?

Plekste , 2007-09-21 15:45:57

Zinu par čekiem, bet man "karājas" viena summa, ko man nekādi citādi negrib maksāt, kā tikai ar "paypal" vai "moneybookers".
Man ir arī konts ārpus Latvijas - tātad uz to es varu reģistrēt "paypal"? Tas nekas, ka norādu Latvijas e-pasta adresi vai vajag kādu .com adresi?

Plekste , 2007-09-21 15:49:31

Kontus labak nepiesastit paypal , labak iznem VISA karti Hazenene piemeram bet NE OGRE ! Principa jau "moneybookers" ir lidziga PayPal sistemai bet tur gan var meginat piesaistit arzemju kontu tad ar naudinju nav problemu. Man piemeram uz Francija un Niderlande esosjiem kontiem naudinjs var parskaitit bez bremzju . Principa kolegje reiz meginaja darbinat Hanzenes kontu komplekta ar "moneybookers" kautka vinai nekas negaja kautgan PRINCIPA atskiriba no PayPal kurs ta ari saka ka VIENA VIZRENA "moneybookers" stasta ka NAV PROBLEMU. Isteniba sjie tur cakarejas ka sakuma viniem vaig noskanetu passi tad stradasjot :)

Lunis , 2007-09-21 16:33:14

Izmantoju Nordea VISA karti! Cik esmu maksājis, tad ir novilkuši tikai tādu summu, kādu man ir jāmaksā par preci, nekādas komisijas šajā sakarā neesmu maksājis - tik to ~1eur par kartes Approval, kas vēlāk tāpat atnāca atpakaļ!

Artfiction , 2007-09-23 16:59:05

14 euro PayPal naudas pelnīšanas metode.
Viss kas vajadzīgs:
1) E-pasta adrese
2) PayPal konts
3) 14.00eur
Sākumā biju skeptiski noskaņots,
taču pāris dienu laikā, simtiem dolāru sāka pārskaitīties manā PayPal kontā!
Sajūta, kā ziemassvētkos pie eglītes!!!!
Instrukcija:
1. solis:
Pirmais, kas jādara, iezīmē un nokopē word dokumentā visu šo tekstu, saglabājot savā datorā, viegli pieejamā vietā. Ja neesi aktīvs PayPal lietotājs, dodies uz http://www.paypal.com. Reģistrējies un izveido Premier vai Business kontu(Personal konts neder, jo ar to nav iespējams saņemt naudu no citiem lietotājiem). Lai ieskaitītu PayPal kontā četrpadsmit eiro, tev būs jāpievieno sistēmai sava kredītkarte un jāapstiprina savs bankas konts, kas var aizņemt pāris dienas. PayPal ir 100% droša finansu sistēma, kuru lieto miljoniem apmierinātu lietotāju visā pasaulē.Ja smagi ar angļu valodu, PayPal pieejams arī krieviski. Sākumlapā var izvēlēties valodu.
2.solis:
No sava jaunizveidotā PayPal konta, izsūti katram e-pastam no aktuālā saraksta 2 eiro. Lai to paveiktu ātri un droši, seko šai instrukcijai:
1. Ielogojies PayPal sistēmā un klikšķini uz \"Send Money\" pogas, ekrāna augšdaļā

2. \"Recipient\ Email\" lauciņā ievadi e-pasta adresi, kurai vēlies nosūtīt 2eur
3. \"Amount\" launciņā ievadi skaitli \"2″(2 euro)
4. \"Category\" lauciņā norādi \"Service\"(šādā veidā nodrošinot šī pasākuma legalitāti)
5. \"Subject\" lauciņā ieraksti \"EMAIL LIST\", un \"NOTE\" lauciņā ievadi \"PLEASE PUT ME ON YOUR EMAIL LIST\"(\"Lūdzu iekļauj mani savā e-pastu sarakstā\"). Sekojot šādai transakcijas kārtībai, jūs radat servisu, kas ir pilnībā legāls, jo nodrošina maksu par pakalpojumu.

6. Lai apstiprinātu, spied \"Continue\" pogu, lai nosūtītu maksājumu.
Atkārto šos soļus visām septiņām adresēm, tas arī viss!
Šeit ir patreiz aktuālā e-pastu liste:

Epastu liste:
1) cbr_mc@yahoo.com
2) bellaapril409@aol.com
3) dcarp157@aol.com
4) pelagea01@gmail.com
5) jd.initio@gmail.com
6) lagra@tvnet.lv
7) modriskarklins@inbox.lv

3. solis:
Kad esi pabeidzis maksājumus, rediģē saglabāto dokumentu izdzēšot PIRMO e-pasta adresi un pārējās pabīdot par vienu vietu uz augšu(2. E-pasts kļūst par 1., 3. Par 2. utt), kā pēdējo, SEPTīTO e-pastu, pievieno savu(to, kuru lietojāt reģistrējoties PayPal sistēmā). Šīs ir vienīgās izmaiņas, kas jāveic šim dokumentam. ** Vēlreiz pārliecinieties, ka norādītā e-pasta adrese sakrīt ar jūsu PayPal reģistrēto adresi, pretējā gadījumā, jūs nesaņemsiet maksājumus **
4. solis:
Publicē savu pārveidoto tekstu maksimāli daudzos forumos(50, 100, pat 200). Tā ir patiešām lieliska izdevība un ideja kā lieliski nopelnīt, tikai jāatvēl laiciņš, lai šiem lietotājiem pārskaitītu 2eiro un izvietotu šo sludinājumu citur, pēc iespējas vairākās vietās. Lai veicas!

mk78 , 2009-09-15 01:22:50

mk78 , 2009-09-15 01:22:50 : Pasit vēl savu galvu preet sienu un turpini arī līmi ostīt , viss buss jauki un rožaini. Maziņš letticīgs pāķis citu neko nēdz vane:)

Lunis , 2009-09-15 01:47:09

Es jebu, cik cilvēki ir lētticīgi:)

Emils Hegle , 2009-09-15 07:16:55

Vai jums ir nepieciešama nauda, lai atrisinātu savas finansiālās problēmas, naudu, lai finansētu savu uzņēmējdarbību, par lielo projektu, izglītības vai apmaksāt rēķinus? xuresnia finansējums ir īstā vieta, kur būt. Mēs dodam aizdevumus bez nodrošinājuma un par pieņemamu procentu likmi 4% gadā. Sazinieties ar mums tagad xuresniafinance@hotmail.com.

Aizdevums ir 4% gadā , 2012-02-29 03:50:16

--
Vai jums nepieciešama finansiāla palīdzība aizdevumiem? Ja tā, saņemt atpakaļ uz mani tagad.

Pieteikuma iesniedzēju: =====================================

Vārds: .........................
Vārds: ..........................
Dzimumu :: ............................
Ģimenes stāvoklis :: ....................
Adrese :: ...................
Pilsēta / Postal :: .....................
Valsts :: ...........................
Dzimšanas datums :: .....................
Vērtība aizdevumu :: .............. viens ir
Aizdevuma termiņš :: ......................
Nodarbošanās :: .........................
Ikmēneša ienākumi / gada ienākums: .......
Tālrunis: ..............................
Elementu skaits: .........................
==========================================
Apstiprinot šo informāciju, es jums nosūtīsim liels
calculatedTerms noteikumi, kas ietver aizdevuma līgumu.
Piezīme: informācijas apmaiņa, atsūtiet mums kopiju par personas apliecības vai autovadītāja apliecību, lai pārbaudītu

tavs

Žēlsirdība Williams: missmercyloan2011@gmail.com

Mercy Williams , 2012-12-06 11:04:39

Tas ir, lai informētu tos, kas ir ar finanšu krīzi un visus tos, ar sliktu kredītu, kas palīdz ir pienācis. Mans vārds ir Mr Williams Gregorija MD Ultimate Aizdevuma Investment Company, un es esmu valdība apstiprināja aizdevējs, kas sniedz no aizdevuma dažādās kategorijās, piemēram, biznesa aizdevums, personas aizdevums, debeta konsolidācijas aizdevumu un daudzi more.so tādēļ mudinām tos ar sliktu kredīts nav jāuztraucas vairāk, bet sazināties ar mums tagad ar šo e-pastu, ja jūs interesē, sazinieties ar mums: ultimateloaninvestmentcompany@yahoo.co.uk

Mr. Williams Gregory , 2013-01-30 20:56:36

Labdarības Loan Solutions piedāvā aizdevumu 3%. Piesakies tagad pasts: marywatt_loanlenders@hotmail.com
Jūs varat pieteikties tikai minimālu $ 5,000 USD aizdevumu un maksimālā $ 100,000,000.00 USD
vārds:
Personīgās Mobilais telefons:
Kredīta summa:
Valsts:
Lai aizdevums:
+234-081-083-12-319

Mary Watt , 2013-03-27 05:03:23

Vai jūs jebkurā finansiālās grūtībās? Vai jums ir nepieciešams kredīts, lai samaksātu
jūsu parāds? Vai jūs esat vīrietis vai sieviete, kas plāno paplašināt
viņa / viņas bizness? Šī ir iespēja, jūs esat meklē.
Mēs piedāvājam aizdevumus, visu veidu, privātpersonām, uzņēmumiem un uzņēmumiem
kas tur, kas ir izmisīgi nepieciešama aizdevumu ar zemu procentu likmi
likmi 3%, sazinieties ar mums šodien reālu aizdevumu pa e-pastu:
jamesharryloaninvestment@gmail.com

AIZDEVUMA PIETEIKUMS / INFORMĀCIJA

vārds:
uzvārds:
Valsts:
Valsts / Pilsēta:
Summas, kas nepieciešamas:
Garums Loan:
Lai aizdevums:
Nodarbošanās:
Ikmēneša ienākumi:
Dzimšanas datums (diena-mēnesis-gads):
Tālrunis:
sex:
statuss:
James Harry Investīciju kredīts un kredīts Solution
General Manager
MR JAMES HARRY

Mr James Harry , 2013-05-07 07:58:31

Vai jums nepieciešama jebkura veida finansiāla palīdzība? Personas aizdevumi? Biznesa kredīti? Hipotekārie aizdevumi?
Lauksaimniecības un projektu finansējums? Mēs izsniedzam kredītus ar 3% procentu likmi! Kontaktpersona: (gkfinance01@gmail.com)

Ar cieņu
Daniel Demetrios
gkfinance01@gmail.com

3% aizdevuma piedāvājums

demetrios , 2018-10-13 19:49:03

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet