Arī es cepos

Nu jau par traku. Lai atrastu slimnīcu, poliklīniku, pansionātu, Turkalnes - Zaķu - Sūnu ielas iedzīvotāji KATRU DIENU konsultē apmaldījušos. Ja ne pašam nākas skaidrot, tad redzu - ar rokām un papīrlapiņām vicinot un žestikulējot cenšas palīdzēt gājējiem, braucējiem. APKĀRTNĒ NEVIENA ZĪME (viena kokos noslēpusies!), KAS NEPĀRPROTAMI UN SKAIDRI norādītu par iestādēm. Toties "TURBU komplekss" to sapratis, un zīmi-plakātu uz Brīvības un Turkalnes ielas krustojuma izvietojis, tā jau novecojusi, bet kalpo.

Norādes zīmes pilda cilvēki , 2017-04-12 11:48:29

doma 1: veicināsim "takšu" biznesu, lai tiktu no centra uz slimnīcu vai pansionātu, un atpakaļ! Taksometri taču ikdienā turpat pie poliklīnikas - slimnīcas durvīm dežurē un iekštelpās reklamējas!

nodoms , 2017-04-12 12:42:23

Ko tu vari vari muldēt visu laiku? Es arī katru dienu tur staigāju, neviens nav tādu jautājumu uzdevis. Es labāk dobes rakt.

fakts , 2017-04-12 13:15:16

Tur kaut kāda muša uztraucās par to par ko neviens neņem galvā jo viss ir tīri labi ,bet ja kāds kaut ko uzprasa tas taču ir lieliski ,jo vari izdarīt labu darbu bez reklamēšanās

nu nu , 2017-04-12 15:30:30

Pern atpakaļ bļāvurīgie pļāpu kastes cienītāji cepās par gājēju taciņu izveidi uz no slimnīcas.
Redziet auto viņiem brauc virsū! Tik nez kapēc neviens tāds atgadijijums nebija.
Tagad ir smuki nobruģēts gājējiem ceļš.KAS NOTIEK,IR KĀDS PAMANIJIS?
Iet pa ceļa vidu, tur pat kur mašīnas brauc.
Labāk būtu mutes aizvēruši tie neapmierinātie ar dzīvi...

to norāde , 2017-04-12 16:16:47

Tagad raud, ka celiņš par šauru viņiem esot...

fakts , 2017-04-12 18:18:08

Es ar staigāju dien dienā pa šo maršrutu, tiešām neviens nav pajautājis. Tad jau jābūt galīgi akliem, lai nepamanītu Pansionāta lielo ēku ar visu logo!
Kārtējā melnošanās!

Gudrīte , 2017-04-13 10:49:14

Ja kāda apstākļa dēļ apgrozāties šajā rajonā, diendienā jautā vienu un to pašu. Kā atrast Slimnīcu, pansionātu. Tie, kas jautā, nav vietējie. Varbūt vienīgo reizi vai pirmo reizi spiesti apmeklēt iestādes. Pamēģiniet paši noorientēties no stacijas vai autoostas, ja neesat vietējais! Kur ir pirmā zīme? Kur pēdējā?

Pamēģiniet , 2017-04-13 13:25:25

Laba slimnīca, ja tik daudz nevietējo kājām pat nāk uz to!

dsd , 2017-04-13 18:03:37

Kā tad! Pansionātā radus sabāzuši,brauc apmeklēt.

Smaida , 2017-04-14 20:48:32

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet