Acu arsts
Iesakiet labu acu arstu. Kas pa arstu ir dziednica? Ogre cik saprotu nav labu arstu. Varbut Lielvarde,Salaspili, Kekava,Riga ir kads labs arsts? Stradinos lielas rindas,privatklinikas cenas ir loooti lielas.
Lielvārdē ir rūpīgs un zinošs acu ārsts, bet rindā uz pierakstu gan jāstāv. Ir tiesīgs sniegt valsts apmaksātos amabulatoros veselības aprūpes pakalpojumus.
Acu ārsta Romana Ružilo privātprakse
Lāčplēša iela 13, 2. stāvs, Lielvārde, Lielvārdes novads, LV-5070
T. 29496057
Dziednīcā pie dakteres Sumeragas.Ļoti laba un zinoša daktere!
Noteikti neiesaku Tribocku, kura pieņem arī Salaspilī. Tad jau labāk Sūna.
Dziednīcā Sumeraga laba dakterīte! Iesaka visu un izstāsta lieliski!
Sumeraga sen tur strādā? Nav dzirdēts par viņu. ..
http://www.laac.lv/lv/
Par dr.Ružilo neko labu nevaru teikt, laba dakterīte ir dr.Balgalve Lielvārdes optikas centrā
Sumeraga tiešām ļoti sen strādā dziednīcā, 20 gadus noteikti, ja ne vairāk. ĻOti laba un gudra daktere. Kādreiz pie viņas , pirms daudziem gadiem atvedu savu mammu no laukiem, viņa viņu izārstēja, tagad nesen biju ar mazmeitu.Iejūtīga, prot ar maziem bērniem atrast kontaktu.Arī poliklīnikā ir labas dakteres.
Sūna??? Neiesaku..
...Balgalve taču ir tikai optometriste....vai tomēr arī acu ārste.....!!!!!
Atceros kā dr. Sumeragai, daudzus gadus atpakaļ, patika visus sūtīt uz acu sildīšanu. Piebildīšu, ka redze neuzlabojās, izveidojās, tik maisi zem acīm.
....saim-Balgalve ir acu ārste, palasi par viņu googlē!