biznesa inkubators

Vai Ogres raj. pastāv šda lieta kā "Biznesa inkubators" ? Ja - jā tad pie kā jāvēršās ar biznesa plānu? cik liels ir fonds? cik tas pie mums Ogres raj. ir reāli? Varbūt uzreiz jāiet, kur pilsēta ir atvērtāka jaunajiem uzņēmējiem?

lulux , 2007-09-07 10:16:04

ir tas elektrotehnisko lietu inkubators.. bet vai tur ir vel iespēja, jāinteresējas pašiem..

onjons , 2007-09-07 10:29:15

Ogres novada domes priekšsēdētājs Edvīns Bartkevičs iesniegumā domei lūdza atļaut savienot priekšsēdētāja amatu ar nodibinājuma “Ogres Biznesa Inkubators” valdes priekšsēdētāja amatu, ...
KURŠ AMATS TAS IR NEATCeros!!!

amok , 2007-09-07 10:36:50

runa varētu būt par ražotni. jeb tādas lietas inkubators nefinansē?

lulux , 2007-09-07 10:41:09

ja esmu pareizi sapratis, tad tur ir specifiska ražosanas infrastruktūra.. bet kā jau teicu, neatceros, vai projekts tapa jau zināmiem uzņmeumiem vai arī ir atvērts joprojām..

bet ražošanas attīstībai taču var dabūt arī neatkarīgu ES līdzfinasejumu..

onjons , 2007-09-07 10:43:53

ja es būtu tik gudra :)) ideja ir, pat ļoti laba (Baltijā šādu lietu nav), bet kur iet un prasīt palīdzību nezinu, da i vispār bailes, ka kārtējo reizi kāds atšūs :)

lulux , 2007-09-07 11:12:03

ir daudz inkubatoru Baltijā un vairāki arī Latvijā.. piemēram patreiz top jelgavā.. kura ES naudu apguvē ir pārdesmit gadus priekšā ogrei.. lietuva ir īpaši attīstīta šinī ziņā.. ui.. uzrakstīju un sapratu Tavu komentāru.. :) nu ir trīs varianti, riska kapitāla fondi (caur ww.lga.lv), vienkāŗsi bankas kredīts (ja pietrūkst nodrošinājums, arī var ņemt talkā www.lga.lv) un klāt vel Es naudas caur LIAA (ja pasākums paredzets pilsetā, vienīgi tur nav iespējas radīt jaunus uzņemumus), a ja laukos, tad caur LAD, kur fiziska persona var sniegt projektu sākotnēji līdz 35 000 latu un atpakaļ saņemt 40%.. http://www.lad.gov.lv/index.php?d=2636

onjons , 2007-09-07 11:30:21

varam palīdzēt ar jautājumu risināšanu

to lulux , 2007-09-07 11:52:16

sūti koordinates uz manasfinanses@gmail.com, izdomasim risinajumu

to lulux , 2007-09-07 12:06:46

noteikti sazināšos. Paldies :) ir tik daudz nezināšanas jautājumu, kašeit portālā deiz vai to visu var atrunāt :))

lulux , 2007-09-07 14:05:54

Ir Ogree Biznesa Inkubators bet cik zinu tad jau pilniibaa aizsits. vieniigi Biz Ink neko nefinancee. vineiigais bonuss: pirmo gadu telpas pa briivu vel kaut kas pa briivu, kaa nu kur - piem tirgus izpeete kaut kaadas summas ietvaros. Jelgavaa ir inkubators kur praktiski par pashizmaksaam ir visas darbavietas kopaa ar datorim proteriem utt, bet neesmu dzirdeejis ka kaads financeetu razhotni :) To buus vien jaapriiko pasham vai arii bija jau sen jaaraxta kaads apjomiigs projekts uz kaadu no ES fondu financeejumu.

Matiss , 2007-09-08 19:01:06

reku tas inkubators par ko es domāju.. http://www.ogrenet.lv/ogre/3438/?sq=inkubators

Jelgavas BI patiešām ir reāls pasākums, a par šo pieminēto BI esmu kaut ko dzirdejis, bet neizklausās parak nopietni..

onjons , 2007-09-10 11:51:04

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet