Deg asfaltam

Kādā bagātā Karaļvalstī dzīvojam (Ogrē)! Krasta laukumā vakaros un naktīs deg 22 lielas jaudas!!! spuldzes (stabos), apgaismojot KO? - asfaltu, kurš tapa augustā, šogad. Neviena dzīva dvēsele - ne suns, ne kaķis, ne cilvēks. Ne parasti, ne neparasti, ne jauši vai nejauši garāmgājēji, neviena automašīna stāvlaukumā. Un mums par visu jāmaksā, neatskatoties, jo tāda mūsu politiķu griba! Nekāda ekonomiskā režīma kā Vakareiropā te, Ogrē, nav, bet gluži kā blakus lielajā kaimiņvalstī - elektroenerģija pietiek! ATTOPIETIES - PAMĒĢINIET atrast kādu saprātīgu risinājumu!

Mana Karaļvalsts , 2016-11-29 13:50:03

Tā vis nav - bieži redzu tur stāvam a/m. Arī uz baznīcu cilvēki bieži iet tieši tumšaja laikā. Un gan jau uztaisīs slidotavu un atkal būs cilvēku pilns. Un man vakaros garām ejot patīkami, jo vairāk gaismas jo labāk.

zika , 2016-11-29 14:46:05

tomer lielaka dalja ogres grimst tumsaa....

tomer lielaka dalja ogres , 2016-11-29 14:57:04

Man gan patīk ja pilsēta naktī ir izgaismota,un ne tikai laukums bet arī dambja apgaismojums ir super,un ja vēl kādam privātajam mājas pagalms izgaismots vispār teicami.Labi ka šādi karaļi ir tikai sociālajos tīklos,būtu jādzīvo tumsā.

iedzīvotājs , 2016-11-29 15:31:09

Ar ko tad šis neapdzīvotais laukums Ogrei ir svarīgāks par Jaunogres vai Pārogres apdzīvotajām ielām? Arī uz baznīcu iet daudz mazāk cilvēku kā iedzīvotāju neizgaismotajos rajonos.Lūk tas gan mani interesē! Man arī vakaros un naktīs patīk izgaismota pilsēta,bet kas to dos? Ir kaut kādas neizprotamas prioritātes ,bet visiem pārējiem figa.

iedzīvotāja , 2016-11-29 16:03:51

Tas, ka vienā vietā ir gaišs, nenozīmē, ka tas ir uz citas vietas tumšuma rēķina. Protams priecīgi būtu, ka visur būtu gaišs. Jautājiet atbildīgajiem par gaišuma prognozēm.

zika , 2016-11-29 16:25:23

Kas tie tādi?

iedzīvotāja , 2016-11-29 17:03:14

Šķiet, ka tas tā mērķtiecīgi - pilsētas attālākie rajoni(Jaunogre-a/s Ogre, Pārogre), lai grimst tumsā (pie bijušās viesnīcas ēkas un visā tās apkārtne nedeg neviena pati laterna jau no augusta) un lietus ūdeņu lāmās, lai netiek neviens iedzīvotājs - mirstīgais uz centru, jo autobusi līdz galapunktiem arī kursē tikai līdz domes darba laika beigām. Galvenais lai centrs ir gaišs un ir ar ko lielīties pirms vēlēšanām!

Ogrēnietis , 2016-11-29 17:32:03

Piekritu sam rakstam ,Deg , bet mes maksajam, ta pat ari ir ar ges kas pie Ribelites sataisita, ja kads iet un kadam tums lai sensorus uzliek .

lana , 2016-11-29 18:02:05

Jā, vietām Ogrē ir nepraktiska izšķērdība (piemēram, maz izmantojamā laukuma izgaismojums būtu saprātīgs pa sekcijām, nakts laikā varētu palikt dežūrgaisma). Savādāk sajūta, ka tuvojamies lidostai, bet laukumā helikopteriem būs par šauru ... Ja jau visur pilsētā būtu spožas laternas izvietotas, ok, bet cilvēki vietām sitas pa tumsu pat gandrīz pilsētas centrā, nerunāsim pa pilsētas nomalēm. Izkristalizējas pilsētas labiekārtošanā tendence - pēc mums lai ūdens plūdi,tagad saraujam un tērējam, cik var dabūt, lai tik līdz vēlēšanām varētu izvilkt ...

Ak, , 2016-11-30 09:03:24

Jāraksta iesniegums domei - ka pa nakti tur apgaismojumu varētu samazināt par 60%. Bet kāda jēga rakstīt, ja atbilde tāpat jau zināma - ka budžetā nav tam paredzēta nauda. Dome neko nedarīs, jo tur vienmēr tiek meklēti visi iespējamie iemesli, lai tikai nebūtu jāstrādā.

feif , 2016-11-30 09:19:08

Dzelzceļa stacijas apkārtnē toties ir tik tumšs, ka tur knapi var redzēt kur kāju liec. Tāda mums dome - ar domāšanu viņiem sūdīgi - pārgaismo vietas, kur to varētu nedarīt, bet neizgaismo vietas, kur tas vajadzīgs.

dark , 2016-11-30 09:24:16

Vajadzīgs jau ir visur - pakāpeniski.

to dark , 2016-11-30 11:28:26

Ko nozīmē pakāpeniski? Var domāt ,ka Ogre pastāv pirmo gadu,pacietieties,pakāpeniski tuvāko 200 gadu laikā sakārtosim apgaismojumu.Pārogrē,kur es dzīvoju apgaismojuma nav no 90.gadiem.Un tikai nesakiet,ka sakārtos pakāpeniski,vai ka vajag rakstīt.Ir gan rakstīts,gan runāts,visi sola,bet 30 gadus nekas nenotiek.Kur vēl pakāpeniskāk.

jana , 2016-11-30 12:43:11

Varbūt, ja papūlas saskatīt, ar jaudīgām spuldzēm var/varētu nokausēt sniegu uz asfalta plašajā laukumā. Tas tik būtu Ogres pašvaldības amatpersonu atklājums! Tikai stabi jāsaīsina, lai pavisam droši tas izdotos! Būtu jāpatentē šis izgudrojums, un tad jāiekasē patenta maksātāju nauda Ogres labā. Nevis kādas personas labā!

Atrisinājums, ne-asprātīgs , 2016-11-30 14:59:12

Šaubos, vai kādam pašvaldībā interesē ekonomija kaut kur. ĻOTI daudziem projektiem sākumā darbi ir vienā cenā (līgums), tad noteikti atklājas, ka summa par mazu, jo kaut kas netika paredzēts (atkal līgums). Ogrē tā jau sistēma. Jeb tradīcija. Kādam jāpārbauda. Varbūt 50% projektiem tas apstiprinātos vai vairāk! Mēs taču redzam! Nekā personīga ...

Redzam , 2016-11-30 18:39:34

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet