Viss par attiecīgām, seksu un citām lietām

Sveika!

Lūdzu, Draugos uzmeklē domu biedru grupu "Sirdslietu Aģentūra", kur Tu varēsi ievietot savu iepazīsanās sludimājumu pilnīgi bez maksas, dalīties pieredzē par sirdslietām...

Tātad- gaidu Tevi portalā Draugiem un domu biedru grupās meklē grupiņu "Sirdslietu Aģentūra"

Lai Tev ir jauka šī diena!
Ar cieņu domu biedru grupa "Sirdslietu Aģentūra"........

http://www.draugiem.lv/group/16092147/

agnesssse.. , 2012-02-29 12:29:04

Gribi iepazīties ar meitenēm?

Emils Hegle , 2012-02-29 14:30:07

Oi meitene vienkarši alkst piedzīvojumu , a kas tur slikts es ar tai vecumā kādus tik podus negāzu šai njomā:):)

Lunis , 2012-02-29 18:26:39

Vai tu gāzi lielus podus, vai standarta 90-60-60, Lunčik, cik tad tev tagad? Un tagad jau esi norakstīts, ka nealksti piedzīvojumus?

euaa , 2012-03-01 12:11:15

Gribēšana jau varbūt ir, bet ar to varēšanu tā knapāk.

arī Lunis , 2012-03-01 12:59:23

euaa : Man tāds darbs un hobijs jau 25 gadus ka "Tas" kam citi skrien paķal un meklējas man ikdienā "Pats nāk klāt" jo gadus jo prefektāka , standartizetakā neintresantākā izpildījumā. Pilnīgi reāli saku GRIBU atpakaļ 80/90 , kad bija liela dažādība patreiz ir tāda "Garlaicīha standartprodukcija" ka liekas ka visas uz viena konvejera ražotas :( Gribu atapaķ trakas slaucējam dullajām komjaunietes un piseklīgajām partijniecēm. VIŅĀM tas bija uz feisa rakstīts , mūsdienas uz sejas VISPĀR nekas nav rakstīts , lai dabūtu KAUTKĀ atškirīgu sejas izteiksmi nekā "Es mātei muķite" vai "Bezemociju barbija" jāpieleik necilvēcīgas pūles. Diemžēl mūsdienu Latvijas sabiedrības tipiskakais portrets ir "Truls vienaldzīgs ģīmis" uz kuru vismaz mani TOČNO nevelk , es labāk pie savām afrikānietēm un blondīmēm palieku :)

Lunis , 2012-03-01 14:26:06

Tad ir pieejamas Ogrē meičas kas grib atpūsties un se ......

simss , 2012-05-17 22:44:41

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet