debesu bļoda

Kādas atsauksmes ir par šo viesu namu,gribas to noīrēt pasākumam.

tūriste , 2013-05-23 16:28:23

Nav slikti pasākumiem , bišķi gan lielu garažu atgādina vietām , bet tā pa 3-4 kāzām nav slikta vieta .

Lunis , 2013-05-23 17:08:38

Patīk. Ļoti forši un atsaucīgi saimnieki. Interjers ļoti stilīgs, īpaši patiks visiem, kam besī tās vienādās guļbaļķu mājas. Ēdiens garšīgs. Baļļa zem debesīm ir forša. Mums ļoti patika!!

zete , 2013-05-23 17:24:28

Saimnieki tik nedaudz augstprātīgi un iedomīgi!

Kurtis , 2013-05-23 17:26:07

Galīgi garām, jo sevišķi virtuve.

OI , 2013-05-23 17:35:22

Kurtis : Nu nu nu , neko pārāk "Ekstrā" iedomīgu pa tām dažām reizēm nemanīju, normāli Latvijas lauķi kas bišķi pie piķīša tikuši, ar gadiem poza "Pirmais gailis kolhozā" pāriet un vairs nav tik izteikti. Šitie jau nu točna traģisks gadījums. Ir redzēti klinsiski varianti sevišķi "Bērniņiem" taču ne šeit. Vieta normāla , man ar tie guļbūvju šķuņi bessī DARBAM :)

Lunis , 2013-05-23 18:46:56

Man patika!2 dienas tur draugiem svinejam kazas!

!!!!!! , 2013-05-23 19:11:46

Lunim: Varbūt gadiem ejot ir kas mainījies, bet gadus 5 atpakaļ "pirmā gaiļa" sindroms vēl nebija izslimots. Arī cena veidojās vērtējot potenciālā klienta apģērbu un auto. Bet vispār vieta laba! Krietni atšķirās no ierastajām pirtīm, kurās smako pēc alkohola un maucības!

Kurtis , 2013-05-24 07:55:38

Esam organizējuši divus pasākumus šajā viesu mājā un noteikti, ja būs vajadzība atgriezīsimies tur vēl. Virtuve ļoti laba, mēs rīkojām pasākumus uzņēmuma darbiniekiem un visi bija apmierināti. Kas attiecas uz saimniekiem arī varu teikt tikai to labāko, ..... Te tieši vietā būtu atcerēties latviešu tautasdziesmu - Visi man labi bija, kad es pati laba biju,.....

Gita , 2013-05-24 09:57:06

Loti jauks viesu nams, lielisks ediens, nekadas augstpratibas pazimes saimniekiem ne pirms 5 gadiem,ne tagad,kas par sviestu vispar,pasiem gan jau problemas :) kad mekleju vietu kazam,pusgadu ieprieks jau visa vasara bija aiznemta. Ar saimniekiem kontaktejamies, vini nemaz nav pasi no laukiem,luni,ja kas. Un gaila sindroms ne tuvu nekad nav vinus raksturojis. Ta ka iesaku!

Zane , 2013-06-16 11:20:03

Maksa neatbilst izpildījumam- viennozīmīgi!!!!!!!!!!!!!!!!! Otrreiz tur noteikti neko nesvinētu!!!

Shelda , 2013-07-16 20:15:59

Un ko tad Tu tur svinēji? Es arī svinēju un man viss atbilda :) Cik vispār var būt atbilstošs kritērijs -atbilst,neatbilst? Kas vienam daudz, tas otram maz :)

Saulite , 2013-07-22 19:34:53

bijām kāzās nedēļas nogalē. Kā maksā tā arī izpilda. Mums bija viss labi, ēdiens garšīgs, daudzums pietiekoš, pat pāri palika. Apkalopšana arī ok. tā kā neko sliktu nevar teikt.

kāzas , 2013-08-19 16:09:10

Vieta, iespējams ir arī laba, bet atrast to tumšā laika NEVAR !!!!!! Tas ir vienkārši murgs - navigācia aizved uz Ogresgals , kur tumšā laikā neko nevar saprast . Mūsu kompānija meklēja šo vietu vairāk par 1 stundu, bet daži cilvēki nospļāvās un aizbrauca prom uz Rīgu. Visi, kuri apmaldījās, tikuši uz lauku ceļa, kurš atveda uz Ķegumu....pēc šī ceļa vienam autiņam saskrāpēts bampers, bet mašīnas mazgāšana man izmaksāja 12 LVL, jo putekļi bija pat salonā :) Tā zīme uz Maskavas šosejas tumšā laikā nav redzama un pie šosejas ātruma 90-100 šo zīmi visi palaiž garām un tad jāgriežas uz šosejas apkārt (ja policija pamanīs , tad autovadītāja aplieciība prom:) ) Tāpēc ieteikums Debesu Bļobas īpašniekiem neekonomēt, bet nokārtot lai viņu viesu nams tiktu ievadīts navigācijā ar visiem lauku ceļiem, lai cilvēki var tur tikt no visām pusēm..bļaviens. Pati vieta laba :)

Andris , 2013-12-23 10:26:32

Andri,ne jau saimnieki ir vainigi un var ko darit! Kartes navigacijam piegada ne viena vien kompanija! Un misekli ir del jaunas sosejas. Ja cilvekam zinams virziens un sesejas km,piemeram,ja vins nevar atrast,tad kads tam sakars ar tumsu,ja pasi ir topografiskie idioti. Loti vienkarsi sasniedzama vieta pa jauno Maskavas soseju. Skriet uz 100 nevajag,nogriezties nedrikst,bet var,bija jabut paralelajam celam,bet kadas problemas ar zemem. Mums bija tikko pasakums,viss ok,visi atbrauca un atrada. Jusejie laikam balleties negribeja

Peteris , 2013-12-24 10:10:04

Cik man zināms, viss pasākums atkarīgs no pašiem, jo viesu nams nodrošina tikai telpas un ēdienus. Par ēdieniem (biju tur 2 reizes) varu teikt, ka bija labi. Pavāri bija pacentušies. Apkalpošana gan ne visai, bet laikam atkarīgs no maiņas. Protams, viss ir gaumes lieta. Tomēr bija jūtams, ka par mums visi rūpējas. :)

Maruta , 2014-01-05 19:29:22

Varbūt pārsteidzot visus augstākrakstītos komentārus, vēlos pateikt par sadarbību ar viesu namu tikko - jūnija nogalē, tikai visu labāko.Mūsu sadarbība kāzām ilga pusgadu - saimniece bija ļoti pretīmnākoša un saprotoša. Ēdieni bija ārkārtīgi gardi un izsmalcināti, kas nozīmē, ka ēdienkarte ir ļoti plaša! Apkalpošana pie galdiem bija vienkārši perfekta - meitenes kā čaklās bitītes un galvenais, neuzkrītoši paspēja gan traukus nomainīt, gan ēdienu un dzērienus papildināt. Viss bija pieņemams un mēs esam apmierināti.

Aina , 2014-07-20 22:55:17

neteikšu, ka ēdiens bija neēdams, bet, nuuuu, ikdienā es ēdu labāk...

dvfgn , 2014-08-03 18:04:12

ĻOTI augstprātīga saimniece.Darvas piliens medus mucā ......Nezkur palika arī pašu gatavotie galda rotājumi....Otreiz šo viesu namu neizvēlētos !

vīramāte , 2014-11-09 10:18:37

Nu nav miera vīramātei :) Pēc sevis laikam spriež.

zita , 2014-11-10 07:27:21

palasot komentarus ta vien liekas ka db saimniece te daudz komente zem visadiem vardiem :p

kreisais , 2014-12-26 18:28:03

Virtuve stipri pieklibo,eedienu eest var..bet tas nav gaumiigi izdekoreets..ljoti prasti pasniegts..Prasaas skaistaakus virtuves traukus it seviskji salaatiem uzkodaam..ne taas prOSTaas bljUUdinjas:D

Simonetta , 2016-01-13 19:24:38

Biju tur uz kāzām. Vieta un interjers patika, protams gaumes lieta, vairāk piemērots tiem, kam nevajag greznas cakas un spīguļus. Ēdiens... nu tā... Kas tiešām bija slikti - ēdiena pasniegšanas maniere. Man radās iespaids, ka personāls nevienu mirkli nav padomājis par viesu ērtību. No rīta zviedru galds - zupas bļodas vienā čupā, visiem jādrūzmējas, trauki ar sautējumiem un mērcēm galda dziļumā, vsi stiepjas pāri priekšā stāvošajiem traukiem... neērti un stulbi, apģērba malas jātur balansējot ar šķivi. Piederumi dziļumā, aizsniegt nevar...netīros traukus novāca reti. Viesiem pietrūka trauku, kas visu laiku bija personālam papildus jāprasa.

Aija , 2016-07-31 19:55:16

Piedalies diskusijā

Atzīmējot opciju Atcerēties mani Jūsu vārds un e-pasta adrese tiks saglabāti, un turpmāk, komentējot rakstus vai veicot ierakstus forumā, nebūs jāievada pa jaunu.
x aizvērt šo paskaidrojumu
(?)
 

Ogrenet