Atgriezties pie raksta

Ogrē aizvadīts Ielu basketbola sacensību 3x3 "OGRES RAGS" IV posms Foto (papildināts)

29.jūlijā Ogrē, Krasta laukumā, vīriešu, sieviešu un trīs vecuma jauniešu basketbola komandas sacentās tradicionālajā "Ogres RAGS" turnīrā. Šajā sezonā tas bija jau IV posms.

Pirmais posms norisinājās Ogrē 19.jūnijā, tad sekoja II posms Salaspilī 18.jūlijā, III posms Ikšķilē 25.jūlijā, atgriežoties Ogrē 29.jūlijā, kur jau ceturto reizi šajā sezonā spēkiem mērojās ielu basketbolisti. Sacensībās Ogrē piedalījās 27 komandas jeb vairāk kā 100 dalībniekus.


Spēlētāji savstarpēji sacentās ielas basketbola turnīrā, kas kopš 2017. gada oficiāli ir pasludināts par olimpisko sporta veidu. RAGS rīkotajā strītbola turnīrā, spēlētājiem kuri vecāki par 13 gadiem ir iespēja krāt punktus individuālajam Starptautiskās Basketbola federācijas (FIBA) 3x3 basketbola pasaules rangam, padarot šo pašmāju turnīru īpaši nozīmīgu.


Ogrē, 29. jūlijā, spēlētāji savstarpēji sacentās 5 dažādās vecuma grupās:


2009. gadā dzimuši un jaunāki;


2007.-2008. g.dz.;


2005. – 2006. g.dz.;


Sieviešu grupa;


16+ vecuma grupa.


Lielākais turnīrā pulcēto komandu skaits bija vērojams tieši 16+ vecuma kategorijā, spēlētājiem demonstrējot sīvu konkurenci un lielu cīņas sparu aizvadītajās spēlēs. Starp 13 komandām, finālā vietu izcīnija: "Avotu reprezents" (sastāvā: Armands Briedis, Tomass Sparāns, Artūrs Pokšāns, Oskars Kūma), "Saļiks" (sastāvā: Valdis Razumovskis, Mārtiņš Rocēns, Kristaps Plotnieks, Andris Berkolds) un "Milžu taka" (sastāvā: Madars Kokins, Toms Liepiņš, Matīss Sīvīņš, Mikus Muižnieks). Godpilno pirmo vietu atkārtoti izcīnīja "Milžu takas" spēlētāji, otrajā vietā ierindojot "Saļika" puišus. Bronza savukārt pienācās komandai "Avotu reprezents". 


Taču, ne mazāk aktīvas un spraigas bija arī pārējo vecuma grupu cīņas. 


2009. gadā dzimuši un jaunāki:


1) vieta "Labākie" (sastāvā: Henrijs Seicis, Stefans Mežals, Marks Viestards Ritenieks, Justs Ritenieks)


2) vieta "GOAT" (sastāvā: Adrians Pastors, Oskars Līcītis, Tomass Sperga, Kristians Roze)


2007.-2008. gadā dzimušie:


1) vieta "Ogre" (sastāvā: Bruno Jēkabsons, Fēlikss Grīnbergs, Kristaps Asars, Valters Padoms)


2) vieta "Aibes kasieri" (sastāvā: Kristers Vilčinskis, Olivers Deinats, Ralfs Ziemelis, Markuss Vulis)


3) vieta "Kefīrs" (sastāvā: Aksels Ošs, Jūlijs Slava, Ralfs Pāvuls)


2005. – 2006. gadā dzimušie:


1) vieta "Lode" (sastāvs: Edžus Brežinskis, Ādams Kolosovskis, Edvards Švalbe)


2)vieta  "Traktori" (sastāvā: Arūrs Ersts, Kristians Pastors, Kristiāns Armanovs)


3) vieta "DUO" (sastāvs: Niks Trumkalns, Artūrs Asars, Kārlis Palsāns, Patriks Poļakovs)


Turnīra laikā garlaikoties nenācās arī skatītājiem, jo tie bija aicināti piedalīties dažādos sportiska un izklaidējoša rakstura  konkursos, kur par balvām parūpējās "Picu darbnīca" un "Uguns Cafe".


Turnīrs turpināsies arī augustā – 1.augustā Salaspilī, 8.augustā Dubkalnu karjerā, 15.augustā Salaspilī,  22.augustā Ogrē. 

Ogres novada ielu basketbols ir sportiska rakstura izklaide aktīviem cilvēkiem, kas vēlas pozitīvi pavadīt savu brīvo laiku spēlējot basketbolu un baudot dažādas sporta izklaides ģimenes vai draugu lokā.


Sacensības popularizē ielu basketbolu kā pozitīvas emocijas, lielisku spēli, aktīvu atpūtu, veselīgu dzīves veidu, ar pārliecību, ka ielu basketbols ir visiecienītākā tautas masu sporta spēle, kura viegli pieejama plašai auditorijai. Ogres novada ielu basketbola sacensību mērķis ir veicināt basketbola attīstību un popularitāti Ogres novadā, padarot to pieejamu dažāda vecuma un meistarības spēlētājiem.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/sports/basketbols/47475

2020. gada 30. jūlijā, 10:14, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet