Atgriezties pie raksta

"Ogre" papildina sastāvu ar Jansonu un Būmeisteru

Latvijas basketbola komanda "Ogre" papildinājusi sastāvu ar diviem basketbola skolas "VEF Rīga" audzēkņiem Niku Kārli Jansonu un Rodrigo Būmeisteru, trešdien informē basketbola skola savā "Twitter" vietnē.

1998.gadā dzimušais Jansons un 2000.gadā dzimušais Būmeisters ir kārtējais komandas papildinājums. Piektdien tika paziņots par līguma noslēgšanu ar amerikāņu aizsargu Laionsu.


"Mūsu audzēkņi turpina pievienoties labākajām "Pafbet" Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas (LIBL) komandām. Jansons un Būmeisters nākamajā sezonā spēlēs otro vietu iepriekšējā sezonā ieguvušās "Ogres" rindās," vēsta ieraksts "Twitter" kontā. "Vēl viens solis uz priekšu viņu karjerā."


Iepriekš Ogres komandai bez Laionsa līgumi bija arī ar sešiem latviešu spēlētajiem - Rinaldu Sirsniņu, Kristapu Dārgo, Lauri Mizi, Uģi Pineti, Renāru Magoni un Rihardu Zēbergu. Ogrēniešus turpinās vadīt Nikolajs Mazurs.


"Ogres" basketbolisti Latvijas - Igaunijas Basketbola līgas pārtraukšanas brīdī ieņēma otro vietu un tika atalgoti ar Latvijas čempionāta sudraba medaļām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/sports/basketbols/47468

2020. gada 29. jūlijā, 11:13, Basketbols
Leta

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet