Atgriezties pie raksta

Ogrēnieši piedalījās brāļu Bertānu meistarklasē Foto

Ogres jaunie basketbolisti Gustavs Vanags un Artūrs Birnbaums no 8. - 12. jūlijam Valmierā piedalījās brāļu Bertānu meistarklasē, kurā piecu dienu garumā jaunie basketbolisti strādāja pie individuālo basketbola prasmju attīstības un uzņēma daudz vērtīgas informācijas no basketbola profesionāļiem.

Meistarklasē klāt bija Eirolīgas basketbolists Dairis Bertāns, kurš ar jauniešiem kopā piedalījās treniņos un sniedza savus padomus. NBA basketbolists Dairis Bertāns šogad meistarklasē klāt nevarēja būt, jo pēc atgriešanās no ASV basketbolists atradās divu nedēļu pašizolācijā.


Meistarklasē piedalījās arī Latvijas basketbola aprindās ļoti labi zināmi vieslektori. Par basketbolu no treneru skatu punkta jauniešiem pastāstīja bijušais valstsvienības galvenais treneris Arnis Vecvagars. Ar pieredzējuša spēlētāja perspektīvu dalījās ilggadējais izlases kapteinis Jānis Blūms, bet par spēlētāju sastrādāšanos ar tiesnešiem stāstīja Latvijas labākais basketbola soģis Oļegs Latiševs. Tāpat meistarklases laikā fantastisku slam-dunk uzstāšanos nodemonstrēja BK "Ogre" kapteinis Kristaps Dārgais, kurš lidoja virs grozu stīpām un savā vieslekcijā bērniem pastāstīja par izglītības svarīgo lomu basketbolista dzīvē.


Meistarklasē treniņus vadīja Valmieras basketbola sistēmas treneri Sandis Amoliņš, Oskars Virsis, Madara Krauze un Edgars Kuks, palīdzot arī bijušajai Latvijas izlases spēlētājai Dacei Cinītei un Cēsu basketbola trenerim Mārtiņam Milbergam. Meistarklasē jaunajiem basketbolistiem daudz padomu par sporta psiholoģiju deva Guntis Jansons, bet treniņos iesaistījās Latvijas augsākās līgas spēlētāji Edmunds Elksnis, Jānis Kaufmanis, Valters Vēveris un Klāvs Dubults.


Brāļu Bertānu meistarklasi jau otro gadu pēc kārtas Valmierā organizēja Bertānu ģimene un basketbola klubs "Valmiera Glass/Vidzemes Augstskola" sadarbībā ar Valmieras pašvaldību, Valmieras Bērnu sporta skolu un Baltic Sports Agency. Pasākumu atbalstīja Spalding, Vichy, BTA un "Gardu Muti".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/sports/basketbols/47365

2020. gada 17. jūlijā, 08:05, Basketbols
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet