Atgriezties pie raksta

Noslēdzies projekts "Ar Sirdi Sportā" Video

Pateicoties Ogres novada pašvaldībai un veiksmīgai sadarbībai ar Ogres novada Sporta centru (ONSC), biedrība "Saules raksts" pusgada garumā īstenoja projekta "Ar Sirdi Sportā" aktivitāšu ciklu ONSC 2006. un 2008. gados dzimušiem audzēkņiem ar priekšzināšanām futbolā.

Projekta gaitā, pielāgojoties esošai situācijai valstī, tika īstenotas aktivitātes: "Vispārējās fiziskās sagatavotības treniņu cikls", "Entuziasms un baiļu pārvarēšana sportā”, “Fiziskās attīstības tendences mūsdienās. Iesildīšanās un atsildīšanās ieteikumi", "Izzini un dari. Komandas motivācija un saliedēšanās", kā arī veselīga uztura nodarbības. Sadarbībā ar audzēkņu vecākiem, tika izveidots projekta iedvesmas video. Projekts īstenots, pateicoties Ogres novada pašvaldības finansiālajam un ONSC audzēkņu vecāku atbalstam, veiksmīgai sadarbībai ar "O-veselību" un "Latvijas Futbola federāciju". 


Liels paldies, visiem projekta dalībniekiem, audzēkņu vecākiem, ONSC trenerim Mārcim Bormanim, visiem speciālistiem un atbalstītājiem! Paldies Diānai Ķēniņai un Karlīnai Martai Ķēniņai par iedvesmojošo video, kā arī pašaizliedzīgajai projekta darba grupai: Renātei Kasparei un Renātei Nelsonei! Īpašs paldies Ilzei Staģītei, Irai Bičkovskai un Maijai Kolbergai! 


Projekts tiks īstenots Ogres novada pašvaldības projektu konkursa "R.A.D.I. – Ogres novadam!" ietvaros. 


Dalāmies ar pozitīvajām emocijām projekta video:Informāciju sagatavoja biedrības "Saules raksts" projekta "Ar Sirdi Sportā" koordinatore Eva Bičkovska

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/sports/48528

2020. gada 25. novembrī, 15:15, Sports
ogresnovads.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet