Atgriezties pie raksta

Laikraksta "Ogres Vēstis Visiem" 24.novembra numurā:

* Ķeguma novada pašvaldības apbalvojumus pasniegs, beidzoties ārkārtējai situācijai

"OVV" jau rakstīja, ka Ķeguma novada pašvaldības domes deputāti nolēma piešķirt piecus Ķeguma novada pašvaldības atzinības rakstus un vienu – augstāko novada apbalvojumu – titulu "Ķeguma novada lepnums 2020".


Vairāk par katru no apbalvotajiem lasiet jaunajā "OVV".


 *Juris Nicišs: "Ir svarīgi, lai iedzīvotāji uzticētos policijai"


Valsts policijas (VP) vadības īstenotās amatpersonu rotācijas rezultātā kopš 9.novembra VP Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa vadība uzticēta pulkvežleitnantam Jurim Nicišam, kurš šajā amatā nomainīja līdzšinējo iecirkņa priekšnieku Vilni Nagli.


"VP amatpersonu rotāciju pilnībā atbalstu, jo dažkārt nepieciešams jauns skatījums uz ierastām lietām. Ogres policijas iecirknis ir viens no labākajiem iecirkņiem Rīgas reģionā, taču vienmēr var būt vēl labāk. Pats dzīvoju nelielā pilsētiņā Salaspilī un uzskatu, ka ikviens iedzīvotājs ir ļoti svarīgs. Ja iegūsim iedzīvotāju uzticību, tad darbs sekmēsies raitāk, arī cilvēki drošāk jutīsies uz ielām, un tas ir galvenais. Pievērsīsim lielāku uzmanību sadarbībai ar iedzīvotājiem, pašvaldību policiju un zemessardzi," saka J.Nicišs, kura darba pieredze VP ir jau gandrīz 28 gadi. 


Visu sarunu ar jauno VP Rīgas reģiona pārvaldes Ogres policijas iecirkņa priekšnieku Juri Nicišu lasiet 24.novembra "OVV"!


* Iznākusi grāmata "Ogres novada 100 personības";


* Radīsim kopā Ziemassvētku noskaņu Ogrē!


* Domāju tā: Partnerattiecību likums – "latvānis"?


"Kas gan, līdzībās runājot, varētu būt latvānis Latvijai? Kaut kas tāds, kas sākumā liekas liels ieguvums, bet beigās izrādās nelaime. Vai partnerattiecību likums nav šāds "latvānis"? To visādi grib iestādīt Latvijā, sakot, ka visā Eiropā cilvēki no tā ir ieguvēji. Vai pirms 50 gadiem ko tādu neteica arī par īsto latvāni?" tā Agrita Otomere.


Vairāk lasiet jaunajā "OVV"!


* SIA "Ogres Namsaimnieks": Automašīnu riepas nedrīkst atstāt daudzdzīvokļu dzīvojamo māju iekšpagalmos!


* SIA "Ogres Namsaimnieks": Ko nedrīkst aizskalot kanalizācijā?


Laikrakstu "Ogres Vēstis Visiem" pērciet preses tirdzniecības vietās vai abonējiet! Pasūtot "OVV" kopā ar "Laimīgo Programmu" – izdevīgāk!

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/reklamraksti/48513

2020. gada 23. novembrī, 20:31, Reklāmraksti
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet