Dj cīņas kļūst sīvākas. Uz kluba skatuves kāps arī meitene
3. aprīlī nakts klubā ''Bermuds'' risinājās jau trešās dj cīņas, šoreiz ar savu sniegumu publiku
priecēja Dj Blood Groove & Kikis, Dj Edbasewax, kā arī plašākai publikai labi zināmais Dj Ansis Zvirgzdiņš.
Kā atzīst žūrija, visu dj sniegums bija diezgan profesionāls, līdz ar to esot bijis grūti izvēlēties šīs kārtas uzvarētāju.
Paši dj stāsta, ka esot bijis liels prieks uzspēlēt uz kluba ''Bermuds'' skatuves, arī publika esot likusi spēlēt enerģiski un atraktīvi. Uz jautājumu kā puiši vērtē savas izredzes tikt uzspēlēt kopā ar pasaulslaveno ATB,visi kā viens atbild ka būšot grūti, jo konkurence ir diezgan spēcīga, tomēr visi cerot uz to labāko iznākumu.
Šo piektdien 10 aprīlī pie nakts kluba ''BERMUDS'' atskaņotājiem stāsies DJ ANETT, DJ LAND , DJ ROLAND RUMBA.
Dj Anett
Anett ir daudzsološa daiļā dzimuma diskžokejs. Viņas mīlestība
pret mūziku iesākās caur viņas tēti - arī viņas tētis bija sava laika diskžokejs.
Dzirdot savu tēti, klausoties dažādu pasaules slavenu diskžokeju
gabalus, viņai bija simts un viens jautājums, par to kā tika taisīti šie
gabali un ar kādām tehnikām.
Pēc kāda laika viņa izdomāja ķerties ''vērsim pie ragiem'', un stāties deku
priekšā un sajust, ko tad īsti nozīmē - spēlēt. Viņu tas ļoti aizrāva,
un tad sākās ceļojums klubu un elektronisko mūzikas skaņu pasaulē...
Dj Land
Andy Bassland (a.k.a. Dj Land), īstajā vārdā Andris Lazdāns ir dīdžejs un producents. Ar mūziku Andy Bassland ir saistīts jau no pašas bērnības, bet pirmos soļus dīdžejingā sāka apgūt ap 2000. gadu, Latgales kultūras namos, dažviet Ogrē, privātajos pasākumos, kā arī skolās.
Pēc pāris gadiem Andy Bassland nedaudz nopietnāk pievērsās šim kultūras virzienam, kā rezultātā arī tika izveidota disku kolekcija ar house, trance un progressive stiliem, ko lika lietā, intensīvāk spēlējot un izklaidējot Preiļu rajona un citu reģionu publiku.
Tajā laikā pieprasījums pēc elektroniskās deju mūzikas Latgalē bija ļoti niecīgs, bet Andy Bassland bija vienīgais, kas to šajā reģionā popularizēja.
Pēc 2004. gada pieprasījums pēc klubmūzikas sāka augt, līdz ar to auga arī pasākumu skaits, ko organizēja Andy Bassland.
Jau 2006. gadā Andy Bassland bija viens no līderiem divās dīdžeju apvienībās ar nosaukumiem DN Promo un Tab - Lifter™.
2007. gadā Andy Bassland ir aktīvi pievērsies dīdžejingam, producēšanai un dažādu dziesmu remiksu veidošanai, turklāt par savā jomā spējīgu un varošu ir atzinuši daudzi latviešu mūziķi un ar katru gadu viņa darbos ir manāms liels progress.
2008. gads šim jaunajam censonim deva daudz kā jauna, gūstot salīdzinoši lielu pieredzi mūzikas jomā, kā arī pavērsa lielākas iespējas producēšanas ziņā un dīdžejingā, kuras viņš arī veiksmīgi tika izmantojis. 2008. gada nogalē divi viņa remiksi tika iekļauti Latvijas 90 gadei veltītajā remiksu izlasē "Klubu Nakts", kā arī viens no tiem tika atzīts par labāko, bet otrs uz kādu laiku ierindojās kā stabils līderis Capital Fm top 20, kā arī vairāki viņa remiksi ir dzirdami teju visā Latvijā.
2009. gada sākumā ir izveidoti vairāki dziesmu remiksi un skaņdarbi, kuri gaida savu kārtu un kurus vēl nedaudz būtu jāpieslīpē, lai tie sasniegtu lielākas klausītāju masas un klubmūzikas cienītājus.
Pašreiz Andy Bassland joprojām ir iepriekšminētajā apvienībā Tab - Lifter™, kas nodarbojas ar elektroniskās deju mūzikas pasākumu organizēšanu.
Sadarbojoties ar citu apvienību dīdžejiem un producentiem ir uzkrāta liela pieredze mūzikas jomā un priekšā ir gaidāmi vēl daudz un dažādi sasniegumi, jauni skaņdarbi, neaizmirstami un origināli seti un lieliski pasākumi.
Dj Roland Rumba
Dj Roland dzimis 1986.gadā, un mūzika viņu sāka interesēt jau no agras bērnības. Pabeidzis
mūzikas skolu un Dj gaitām sācis pievērsties jau no 2006.gada. Tagad jau elektroniskā deju
mūzika un viss, kas saistīts ap, to ir kļuvusi par Dj Roland ikdienas neatņemamu sastāvdaļu.
Strādā klubā Tonuss. Setos tiek spēlēts galvenokārt Progressive House.
2009. gada 7. aprīlī, 18:18, Reklāmraksti
Ogrenet



Jaunākie komentāri
Gaaja runa nevis pa brilleem bet par to ka mani fani pat puss setu nenostaaveeja .... kadas brilles ??? :D ko te murgo ? tas ka kaads uzvelk brilles tas tak nav noziegums :D pff :D
nu protams, kas ta vietējiem ko neieskriet klubiņā un atbalstīt :D brīnums, ka viņa atbalstītāji nebija saulesbrillēs, ko nevarētu teikt par citu dj'u kas spēlēja nedēļu pirms (arī no ogres) domāju, ka saprotams par kuru iet runa :D hā, interesanti priekš kam tad saulesbrilles klubā. :D
Tu nu gan maldies ... Atbalsts bija uz vissiem 100 % paskaties bildēs tas jau vien liecina par ko .... Veel .... Salīdzini cik pilns guestlist bija pārējiem dj (peace)