Atgriezties pie raksta

Ogres slimnīcas nodaļas turpina darbu pastiprinātas karantīnas režīmā

Šobrīd Ogres slimnīcā ārstējas 76 pacienti, bet aizvadītajā nedēļas nogalē pieņemtas 4 dzemdības, informē slimnīcas vadītājs Dainis Širovs.

Visas slimnīcas nodaļas turpina darboties, taču to dara pastiprinātas karantīnas režīmā. 5 Ogres slimnīcas mediķiem Covid-19 testi izrādījušies pozitīvi.


"Visās nodaļās pārorientējam darbiniekus un nodrošinām stacionāra pakalpojumus līdzšinējā apjomā. Arī ambulatorās palīdzības sniegšana šobrīd nav traucēta. Lai novērstu drūzmēšanos slimnīcas telpās, pacienti tiek pieņemti stingri pēc pieraksta. Kaut arī prioritāri palīdzība Ogres slimnīcā tiek sniegta akūtiem pacientiem, cenšamies būt elastīgi, un, ja akūto pacientu skaits samazinās, pieņemam arī tos, kuriem nepieciešama plānveida palīdzība," stāsta D.Širovs.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/policija/48692

2020. gada 14. decembrī, 14:51, Policija, VUGD, slimnīca
Ogrenet

Jaunākie komentāri

arī taisnīgais • 2020. gada 16. decembrī, 10:38
Nu labi ka tā.Man nav izdevies.Parasti neatzvana un neapstiprina vizīti un ierodoties taisa izbrīna pilnas acis un pierādīt neko nevar.Domājams,ka neiet viņiem tas pieraksts>Nu vismaz Ogrē un Austrumu slimnīcā.Parasti braucu uz v.c.4.Tur zibenīgi ceļ telefonu,ja nepaspēj,uzreiz atzvana.
Taisnīgajam • 2020. gada 16. decembrī, 10:04
Ir iespēja pie ārsta pieteikties elektroniski (www.piearsta.lv). Varbūt ne pie visiem speciālistiem, to nezinu, bet pie man interesējošiem var.
taisnīgais • 2020. gada 15. decembrī, 17:46
Nepatīk tas , un daudzi sūdzas, ka lai pieteiktos pie ārsta pa telefonu, neviens neceļ telefonu. Vari kaut vai apkakāties, labi ka dzīvojam Ogrē, fiksi var aizskriet uz poliklīniku, bet ko lai dara dzīvojošie ārpus Ogres. Daudzu domas ir - ĀRPRATS, Te atkal būs kas teiks pretējo, tad liek domāt, ka zvana pa specialo tālruni. Daudzi ir apjautāti, saka to ko saku es.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet