Atgriezties pie raksta

Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amatam virza Valdi Ancānu

Ogres novada pašvaldības domes Finanšu komitejas 10.augusta sēdes darba kārtībā bija iekļauts jautājums par Valda Ancāna iecelšanu Ogres novada pašvaldības Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amatā.

Personālvadības nodaļas vadītāja Antra Pūga atgādināja, ka šī gada 14. jūlijā Ogres novada pašvaldība izsludināja pieteikšanos uz vakanto Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amatu. Pieteikumus pretendenti varēja iesniegts līdz 28. jūlijam. Pašvaldībā saņemti 16 pretendentu pieteikumi. Izvērtējot pieteikumus, uz pārrunām uzaicināti trīs, ieradušies divi pretendenti. Noklausoties pretendentu sniegto informāciju, Ogres novada pašvaldības Amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija nolēma šim amatam virzīt Valdi Ancānu. 


Uz Finanšu komitejas sēdi tika sagatavots lēmumprojekts, kas paredz iecelt Valdi Ancānu Ogres novada pašvaldības Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amatā un noslēgt ar viņu darba līgumu uz nenoteiktu laiku, nosakot pārbaudes laiku trīs mēneši un mēnešalgu 1200 eiro apmērā.


Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētājs, Finanšu komitejas vadītājs Egils Helmanis informēja, ka pēc pārrunām ar pretendentiem Amatpersonu un speciālistu kandidātu vērtēšanas konkursa komisija par Ancāna kunga virzīšanu šajā amatā balsojusi vienbalsīgi, V.Ancāns radījis pārliecību, ka viņam ir nepieciešamās profesionālās iemaņas un zināšanas par to, kas notiek Suntažos. E.Helmanis aicināja kolēģus balsot par sagatavoto lēmumprojektu.


Galīgo lēmumu par V. Ancāna iecelšanu Suntažu pagasta pārvaldes vadītāja amatā Ogres novada pašvaldības dome pieņems domes sēdē 17.augustā.


Savā pieteikumā V.Ancāns norāda, ka 40 gadus viņš ir dzīvojis un strādājis Suntažu pagastā, kas ļāvis iepazīt šīs puses cilvēkus, apzināties problēmjautājumus, kā arī novērtēt attīstības potenciālu un stiprās puses.


V.Ancāns no 2004. līdz 2016. gadam Suntažu pagasta pārvaldē pildījis darba aizsardzības speciālista pienākumus, no 2009. līdz 2014. gadam vadījis pašvaldības aģentūru “Rosme”, šajā darbavietā iegūta pieredze Eiropas Savienības projektu apguvē un iepazīta Suntažu pagasta saimniecība. Šobrīd V.Ancāns strādā Suntažu internātpamatskolas – rehabilitācijas centrā par direktores vietnieku saimnieciskajā darbā. V.Ancāns ir Suntažu pagasta administratīvās un iepirkumu komisijas priekšsēdētājs. 


V.Ancāns augstāko izglītību ieguvis Latvijas Lauksaimniecības akadēmijā.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/politika/39398

2017. gada 10. augustā, 20:51, Politika
www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:33
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
anthonyhhname@gmail.com • 2018. gada 16. maijā, 09:14
Laba diena, Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu zemāk, ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība vai aizdevums @ 3% procentu likme. E-pasts: anthonyhhname@gmail.com NEPIECIEŠAMA PAKALPOJUMU INFORMĀCIJA NAME: AIZDEVUMA SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Man būs liela palīdzība Paldies par sapratni
Labs • 2017. gada 24. augustā, 15:15
Valdītis jau lāga puika, tikai ne jau viņš ko noteiks Suntažos. Visu regulēs sieviete ar dauna seju -Rita, kura jau tagad regulē ne tikai Suntažus bet arī Ogri. Helmis savus lēmums par to, ko pieņemt darbā vienmēr saskaņo ar šo pretīgo sievieti. Valdītim viegli nebūs. Bet lai veicās!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet