Atgriezties pie raksta

Mangulis atkāpjas no Ogres Mūzikas skolas direktora amata

Ogres novada pašvaldības domes komiteju sēdē deputāti akceptējuši kolēģa Artūra Manguļa iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no Ogres Mūzikas skolas (OMS) direktora amata.

Pēc 2014.gada 15.aprīlī notikušās Ogres novada pašvaldības domes vadības maiņa par domes priekšsēdētāju tika ievēlēts A.Mangulis. Tobrīd viņš vadīja Ogres Mūzikas skolu. Pēc mēneša domes ārkārtas sēdē tika pieņemts lēmums atbrīvot A.Manguli no OMS direktora amatu, saglabājot šo posteni uz Ogres novada pašvaldības domes priekšsēdētāja pienākumu izpildes laiku.


Savukārt pēc pašvaldību vēlēšanām šā gada 3.jūnijā atkal mainījās domes vadība. A.Mangulis tika ievēlēts par Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas priekšsēdētāju.


Drīz vien pašvaldībā tika reģistrēts A.Manguļa iesniegums ar lūgumu atbrīvot viņu no OMS direktora amata no 21.jūlija sakarā ar jaunā amata ieņemšanu.


Galīgais lēmums par A.Manguļa atbrīvošanu tiks pieņemts domes sēdē 20.jūlijā.


Jāpiebilst, ka pašvaldība jau ir izsludinājusi konkursu uz vakanto Ogres Mūzikas skolas direktora amatu.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/politika/39216

2017. gada 18. jūlijā, 10:44, Politika
no www.ogresnovads.lv

Jaunākie komentāri

Howard • 2018. gada 16. maijā, 10:36
Vai jums ir nepieciešams biznesa vai personīgais aizdevums? jā; Sazinieties ar mums tagad pa e-pastu: jerryloans2@gmail.com
anthonyhhname@gmail.com • 2018. gada 16. maijā, 09:14
Laba diena, Lūdzu, sazinieties ar mani pa e-pastu zemāk, ja jums nepieciešama finansiāla palīdzība vai aizdevums @ 3% procentu likme. E-pasts: anthonyhhname@gmail.com NEPIECIEŠAMA PAKALPOJUMU INFORMĀCIJA NAME: AIZDEVUMA SUMMA: ILGUMS: PHONE #: VALSTS: Man būs liela palīdzība Paldies par sapratni
... • 2017. gada 7. augustā, 14:53
Vai ir dzirdēti kādi vārdi? Kas varētu būt direktors?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet