Atgriezties pie raksta

Atslēdziņš noliks deputāta mandātu

Nākamnedēļ ieplānotajā Ogres novada pašvaldības jaunievēlētās domes otrās sēdes laikā deputāta mandātu noliks no Latvijas Zaļās partijas ievēlētais Madlienas pagasta pārvaldes vadītājs Ojārs Atslēdziņš.

Tas atklājās piektdien notikušajā Nacionālās apvienības "Visu Latvijai!" – "Tēvzemei un Brīvībai/LNNK" un "Latvijas Zemnieku savienības" apvienotā saraksta un Latvijas Zaļās partijas (LZP) kopsapulcē, kurā deputāti pārrunāja abu politisko spēku iespējamo sadarbību.


Viens no jautājumiem bija O.Atslēdziņa darbs domē.


Ņemot vērā, ka apvienot deputāta un pagasta pārvaldes vadītāja amatus nedrīkst, no LZP trešais visvairāk balsu saņēmušais kandidāts izskatīja iespēju nolikt deputāta mandātu. 


"Vēlēšanās iegūtais balsu skaits drīzāk ir Madlienas pagasta iedzīvotāju pozitīvais novērtējums par līdz šim padarīto. Uzskatu, ka man ir jāturpina iesāktais pagasta labā, tāpēc esmu nolēmis nolikt deputāta mandātu," portālam "OgreNet.lv" komentēja O.Atslēdziņš.


Madlienietis gan kā deputāts piedalīsies domes pirmajā sēdē, kurā paredzēts ievēlēt domes priekšsēdētāju. Pirms šīs sēdes deputāts no savām tiesībām atteikties nevar, sacījusi Vēlēšanu komisija. Savukārt jaunā priekšsēdētāja izsludinātās nākamās sēdes laikā kā pirmais jautājums tiks skatīta O.Atslēdziņa demisija.


Madlienas pagasta pārvaldēs vadītāja iegūto deputāta krēslu domē aizņems nākamais kandidāts ar vislielāko balsu skaitu – Suntažu vidusskolas direktors Mārtiņš Leja. Arī viņš piedalījās jau pieminētajā divu partiju sapulcē.


Atgādinām, ka 2017.gada pašvaldību vēlēšanās Ogres novadā astoņas deputātu vietas ieguva , pa trīs vietām – politiskā partija "Ogres novadam" un Latvijas Zaļā partija, divas vietas – sociāldemokrātiskā partija "Saskaņa", bet vienu vietu ieguva apvienība Iedzīvotāji.


Pašvaldību vēlēšanās Ogres novadā no 26085 baslstiesīgajiem nobalsoja 49.23% jeb 12842 iedzīvotāji. No 12817 derīgām aploksnēm vērā tika ņemtas 12612.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/politika/38955

2017. gada 10. jūnijā, 11:51, Politika
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Biznesa vai personīgā aizdevuma piedāvājums. • 2017. gada 12. jūlijā, 17:18
Laba diena, Es esmu kungs. Justinas Viljamss no ALASKA PĀRTRAUKUMA APMAKSĀŠANAS INTL. Atrodas Texas, ASV. Mēs esam Private Money Aizdevēji, kas vēlas sazināties ar personām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība. E-pasts: unique2aal@gmail.com Minimālais finansējums: € 10,000.00 Maksimālais finansējums: 500 000 000,00 eiro Mēs piedāvājam tādas neskaitāmas funkcijas kā: Ātrie apstiprinājumi Elastīga atmaksa līdz 180 mēnešiem Ļoti konkurētspējīga procentu likme Nesarežģīti aizdevuma dokumenti Pārredzamība bez slēptiem maksājumiem Un jūs varat aizņemties līdz EUR 500 000 000,00 Atmaksa sākas 3 mēnešus pēc aizdevuma izmaksāšanas Elastīgas drošības iespējas Mēs piedāvājam arī biznesa uzsākšanas aizdevumus, konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, hipotekāros kredītus, uzņēmumu aizdevumus, projektu finansēšanu. Visi ar procentu likmi 3,2% gadā, 100% finansējums ar maksimālo 15 gadu aizdevuma termiņu. Ja jums ir mazāk nekā ideāls kredīts vai kredīts bez kredītkartes un vēlaties izvairīties no liela procentu likmju kredītu izsniegšanas, ALASKA MORTAGE LENDING INTL ir lieliska izvēle. Mēs varam nodrošināt ātru naudas aizdevumu. Mēs piedāvājam globālu finanšu drošības risinājumu. Jūtieties brīvi rakstīt atpakaļ, lai iegūtu vairāk informācijas par šo piedāvājumu. Sveicieni, ALASKA MORTAGE LENDING INTL. Amerikas Savienotās Valstis E-pasts: unique2aal@gmail.com      Kungs Justin Williams Way N. 2710, Building N.1212, Qurum 29, PO Box 213 Muscat PC: - 100   P saglabājiet koku. Lūdzu, neizdrukājiet šo e-pastu, ja vien jums patiešām nepieciełams Tava sirdsapziņa
to tiešs • 2017. gada 14. jūnijā, 20:48
tapec jau dzes,ka patiesiba nepatik.mulku gimenite.
tiešs • 2017. gada 14. jūnijā, 13:09
Atslēdziņš - sēklotājs. Nevajag dzēst komentārus, lai tak visi iepazīstas ar ''GODĪGO" tautas kalpu. Katram tak ir divas puses - baltā un melnā.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet