Atgriezties pie raksta

Sākas pašvaldību vēlēšanu balsu skaitīšana Foto Video [23:26]

Šobrīd visi vēlēšanu iecirkņi ir slēgti un ir sākusies balsu skaitīšanas procedūra.

Vēlēšanu iecirkņu priekšsēdētaji ir aizslēguši jeb noplombējuši vēlēšanu urnas, savukārt vēlēšanu iecirkņu darbinieki skaita pāri palikušās aploksnes un apkopo datus vēlētāju sarakstos.


Pēc datu savadīšanas sistēmā atvēr urnas un šķiro aploksnes, nederīgās noliekot malā.


Kandidātu sarakstus sašķiro pa partijām un politiskajām apvienībām, bet pēc tam notiks arī skaitīšana.


Pirmais ko uzzināsim, ir tas, cik provizoriski katrs no sarakstiem būs ieguvis vietu pašvaldības domē. Primārais, lai iekļūtu domē, ir jāpārsniedz 5% robeža. Nākamais būs tā dēvēto plusu un mīnusiņu skaitīšana.


Jāpiebilst, ka visu procesu uzmana novērotāji.


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/politika/38894

2017. gada 3. jūnijā, 22:04, Politika
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Biznesa vai personīgā aizdevuma piedāvājums. • 2017. gada 12. jūlijā, 17:21
Laba diena, Es esmu kungs. Justinas Viljamss no ALASKA PĀRTRAUKUMA APMAKSĀŠANAS INTL. Atrodas Texas, ASV. Mēs esam Private Money Aizdevēji, kas vēlas sazināties ar personām un uzņēmumiem, kuriem nepieciešama finansiāla palīdzība. E-pasts: unique2aal@gmail.com Minimālais finansējums: € 10,000.00 Maksimālais finansējums: 500 000 000,00 eiro Mēs piedāvājam tādas neskaitāmas funkcijas kā: Ātrie apstiprinājumi Elastīga atmaksa līdz 180 mēnešiem Ļoti konkurētspējīga procentu likme Nesarežģīti aizdevuma dokumenti Pārredzamība bez slēptiem maksājumiem Un jūs varat aizņemties līdz EUR 500 000 000,00 Atmaksa sākas 3 mēnešus pēc aizdevuma izmaksāšanas Elastīgas drošības iespējas Mēs piedāvājam arī biznesa uzsākšanas aizdevumus, konsolidācijas aizdevumus, individuālos aizdevumus, hipotekāros kredītus, uzņēmumu aizdevumus, projektu finansēšanu. Visi ar procentu likmi 3,2% gadā, 100% finansējums ar maksimālo 15 gadu aizdevuma termiņu. Ja jums ir mazāk nekā ideāls kredīts vai kredīts bez kredītkartes un vēlaties izvairīties no liela procentu likmju kredītu izsniegšanas, ALASKA MORTAGE LENDING INTL ir lieliska izvēle. Mēs varam nodrošināt ātru naudas aizdevumu. Mēs piedāvājam globālu finanšu drošības risinājumu. Jūtieties brīvi rakstīt atpakaļ, lai iegūtu vairāk informācijas par šo piedāvājumu. Sveicieni, ALASKA MORTAGE LENDING INTL. Amerikas Savienotās Valstis E-pasts: unique2aal@gmail.com      Kungs Justin Williams Way N. 2710, Building N.1212, Qurum 29, PO Box 213 Muscat PC: - 100   P saglabājiet koku. Lūdzu, neizdrukājiet šo e-pastu, ja vien jums patiešām nepieciełams Tava sirdsapziņa
žanete • 2017. gada 4. jūnijā, 01:00
10 bilde kuģis
juris • 2017. gada 4. jūnijā, 00:52
redzees kuri buus vairaak samaksaajushi

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet