Atgriezties pie raksta

Līdz 21. janvārim var nobalsot par sev tuvajām kordziesmām 2023. gada Dziesmu svētku noslēguma koncertam Video

21. janvāris ir pēdējā diena, kad koristi un diriģenti var nobalsot par desmit sev tuvām kordziesmām, ko gribētu dzirdēt 2023. gada Vispārējo dziesmu un deju svētku noslēguma koncertā.

Divu nedēļu laikā nobalsojuši tikai apmēram pusotrs tūkstotis cilvēku, kas ir vien desmitā daļa no dziedātājiem Latvijas un ārzemju latviešu koros. Tādēļ Nacionālais kultūras centrs aicina izmantot pēdējo dienu, lai Dziesmu svētku biedrības mājaslapā ieteiktu sev mīļākās kora dziesmas.


Ar šo sarakstu būs jārēķinās noslēguma koncerta mākslinieciskajai vadībai, kas pašlaik vēl nav izraudzīta, stāsta Nacionālā kultūras centra koru un vokālo ansambļu eksperts Lauris Goss: "Nav jau tur nekas tik sarežģīts – jāieiet mājaslapā, jāieraksta, kā tevi sauc, vai esi diriģents, kormeistars vai kora dalībnieks, lai mēs pēc tam vieglāk varam atšifrēt, kādas ir dziedātāju un kādas – diriģentu un koru darbinieku domas. Tā izveidosies divi, cerams, diezgan identiski "topiņi". Pēc tam var izvēlēties savu kori, un tad – visgrūtākais, bet atbildīgākais – izdomāt šīs 10 dziesmas. Vēlams izdomāt tās jau iepriekš. Protams, ja nav 10 dziesmu, ko ieteikt, var arī mazāk." 


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/kultura/48983

2021. gada 16. janvārī, 11:50, Kultūra un izglītība
lsm.lv

Jaunākie komentāri

ха ха • 2021. gada 21. janvārī, 15:35
Ооо!!! Гиперпидрилла. ха,ха.
letiņš • 2021. gada 21. janvārī, 10:55
Tikai jautājums, vai covididioti līdz tam laikam būs beiguši ākstīties?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet