Atgriezties pie raksta

Ikšķiliete Betija Bedikere piedalīsies šovā "Latvijas Zelta talanti"

Mazā Betija Bedikere 9. oktobrī pārstāvēs Ikšķili LNT šovā "Latvijas Zelta talanti". Pēc lielas un grūtas atlases kārtas Rīgā Betija no šova veidotājiem saņēma ziņu, ka ir šova "Latvijas Zelta talanti" dalībniece. Ikšķilietes talants ir dziedāšana.

Atlases dienā jaunieši pulcējās ap LNT ēku jau no pulksten 9, un katrs centās iemēģināt savu balsi, breika vai savādāku dejas soli, žonglēt utt. Betijai tas ir Liels Notikums, jo tikt izvēlētam no tik liela dalībnieku skaita, jau ir notikums. Kaut arī vairāki cilvēki jau esot teikuši, ka viņi bija ļoti pārliecināti, ka Betijai ir jātiek.

Kā saka Baiba Vanaga (Paozola), viena no Betijas pedagoģēm: "Betija ir soliste! Betijas šī gada sasniegumi mūzikā kā vokālistei ir visas uzvaras starptautiskajos dziedātāju konkursos, un tas tiešām ir labs rādītājs un milzīga izaugsme un sasniegums".

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/kultura/15163

2010. gada 26. septembrī, 13:55, Kultūra un izglītība
Ogrenet

Jaunākie komentāri

;0 • 2010. gada 17. oktobrī, 13:03
kur tad īsti viņa dzīvo? Ikšķilē,Ogrē vai Tīnūžos?
jaka • 2010. gada 17. oktobrī, 09:58
balsotāji toč akli-čūska truša mētelīti
es • 2010. gada 17. oktobrī, 09:56
Šausmas,tas tērps un skanēja ar kāar zāģi zāģētu

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet