Bibliotēkā gaidīs arī tos lasītājus, kas vēl nepazīst burtus
29.janvārī, un turpmāk katra mēneša pēdējā piektdienā, plkst.11 Ogres Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļas lasītavā tiks gaidīti pirmskolas vecuma bērni, kuri neapmeklē bērnudārzu.
“Kopīgi apskatīsim grāmatas, ko piedāvā bibliotēka, iepazīsimies ar pasauli, kādu to redz rakstnieki un ilustratori. Zīmēsim un krāsosim pasaku varoņus. Ar grāmatu palīdzību ielūkosimies dzīvnieku, putnu un augu valstībā,” stāsta bērnu literatūras nodaļas vadītāja Iveta Skrebele.
Ar grāmatu un pasaku palīdzību attīstās bērna iztēle un valoda. Lielākā daļa mazuļu grāmatu un tās pasauli iepazīst, apmeklējot bērnudārzu un bibliotēku.
Ogres Centrālās bibliotēkas bērnu literatūras nodaļa ikvienam Ogres pilsētas iedzīvotājam piedāvā plašu bērnu grāmatu klāstu. Par lasītāju var kļūt ikviens mazulis - arī tie, kuri vēl neprot lasīt.
2010. gada 26. janvārī, 13:17, Kultūra un izglītība
Ogrenet


