Atgriezties pie raksta

Apbalvo labākos Ogres novada skolu ZPD autorus Foto

Šodien Ogres 1.vidusskolā norisinājās Ogres novada zinātniski pētniecisko darbu (ZPD) konkurss, kurā noskaidroja tos, kas pārstāvēs Ogres novadu reģionālajā konferencē.

ZPD konkursā piedalījās 11.un 12.klašu skolēni no Ogres Valsts ģimnāzijas, Ogres 1.vidusskolas, Jaunogres vidusskolas un Madlienas vidusskolas. Pavisam konkursam tika pieteikti 22 zinātniski pētnieciskie darbi.


Pirms sākt prezentēt savus pētījumus,  skolēni saņēma daudz veiksmes vēlējumu no konkursa organizatoriem un viesiem.


"Jūs esat paši gudrākie un talantīgākie, kuri ilgstoša un rūpīga darba rezultātā ir atraduši, atklājuši un uzzinājuši kaut  ko jaunu un interesantu. Es ticu, ka jūsu veikums būs ieguldījums ne tikai katram personīgi, bet arī Latvijas nākotnei,” konkursa atklāšanā skolēniem vēlēja Ogres 1.vidusskolas direktores pienākumu izpildītāja Irēna Pupčenoka.


"Sekojot līdzi zinātniski pētniecisko darbu tapšanai Ogres novada izglītības iestādēs, nākas secināt, ka to līmenis ar katru gadu kļūst arvien augstāks. Mums visiem kopīgi jāstrādā, lai Ogres novads izskanētu valstī kā novads, no kurienes nāk augsta līmeņa zinātniski pētnieciskie darbi,” uzsvēra Ogres novada domes priekšsēdētāja vietniece izglītības, kultūras un veselības lietu jautājumos Ineta Tamane.


"Nevajag šo pasākumu uztvert kā konkursu un konkurenci. Mēs visi esam šeit sapulcējušies, lai paskatītos, kas mūsu novadā ir tas aktuālākais, vērtīgākais, ko jūs esat pētījuši,” sacīja zinātniski pētniecisko darbu koordinatore Dana Faivelsone.


Žūrija vērtēja skolēnu zinātniskos darbus Socioloģijas un ekonomikas zinātņu, Dabaszinātņu un Humanitārajā sekcijā.


Pēc rezultātu apkopošanas  žūrija lēma, ka regionālajā konferencē, kas 10. un 11.martā notiks Siguldā, no humanitārās sekcijas  piedalīsies Emīlija Leitase, Anastasija Roddate, Una Lokmane, Aksels Dītrihs Millers, Agita Seļikova un Laine Brodzinska, no dabaszinātņu sekcijas - Zinaida Griščenko, Diāna Vaidere, Mikus Pūķis, Kristiāna Indriķe un Paula Elmere, Rinalds Onckulis un Eduards Rostoks, Miks Mežvēvers un Emīls Ozoliņš, bet no socioloģijas un ekonomikas zinātņu sekcijas - Liene Griķīte.


Pielikumā: Ogres novada zinātniski pētneicisko darbu konkursa godalgoto vietu ieguvēji.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/izglitiba/31345

2015. gada 20. februārī, 14:40, Jauniešiem
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Ēvalds • 2015. gada 3. martā, 21:18
Nu žēl gan, ka Onckuļa un Rostoka jaunskungi netika godalgoti. Tīrā netaisnība!!! Braši puiši, kuri izdarījuši makten lielu darbu! Reiz ar' sanāca ar vienu ausi paklausīties, ko šie pētījuš un sameistarojušii. Brīnum lietas! Zēni pūlējušies, lējuši sviedrus, taču netiek kārtīgi novērtēti. Nudien nesolīdi, nudien. Bet vēlu vieksmi viņiem turpmāk!
:) • 2015. gada 22. februārī, 08:07
Prieks par Ogres 1. vidusskolas augstajiem rezultātiem!
Sašutušie skatītāji • 2015. gada 22. februārī, 02:49
*a

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet