Krustojumā uzstāda spoguli
Šodien, pēc Ogres novada domes pasūtījuma, Upes un Kalna prospektu krustojumā, Ogrē, uzstādīja spoguli. Tam būtu jāuzlabo satiksmes drošība, nodrošinot krustojuma pārredzamību tiem autovadītājiem, kuri brauc no Ogres dzelzceļa pārbrauktuves puses un pa Upes prospektu Ogres upes virzienā.
Spogulis izgatavots no pietiekami izturīga materiāla, tādēļ ir cerība, ka to tuvākajā nākotnē neiznīcinās huligāni. Ja jauninājums sevi attaisnos, līdzīgus spoguļus uzstādīs arī citviet Ogrē.
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/978
2006. gada 29. maijā, 17:04, Aktualitātes
Ogrenet




Jaunākie komentāri
jā es esmu jaunais Ogres policijas priekšnieks.. :D runājot par mentiem, iesaku domei uzlikt spoguli dārza ielas galā, kur uzbrauc uz soseju, griežoties pa kreisi, kad tur stāv CP un vēl vairāk, kad ir kādu "nomedījuši" VISPĀR NEKO NEVAR redzēt.. :| :| :| ******** *****
Krustojumā?! Jēziņ, tu tak neesi ments? ;))))
nē, darīšanas taipusē..