Atgriezties pie raksta

Sāksies konkurss "Sakoptākais Latvijas pagasts 2006"

Konkursa "Sakoptākais Latvijas pagasts 2006" Rīcības komiteja apstiprinājusi šī gada konkursa nolikumu. Latvijas Pašvaldību savienībā nformēja, ka konkurss šogad notiks ar moto "Cilvēks - sakopta pagasta dvēsele". Konkurss notiks jau divpadsmito gadu. Pērn par konkursa laureātu Ogres rajonā kļuva Madlienas pagasts.

Konkurss arī šogad noritēs divās kārtās. Pirmajā kārtā rajonu vērtēšanas komisijas novērtēs sava rajona pagastus, vienu no tiem izvirzīs otrajai kārtai un paziņos to Rīcības komitejai līdz 15.jūlijam. Dalībai otrajā kārtā nedrīkst izvirzīt 2005.gada uzvarētājus reģionos.

Konkursa otrajā kārta notiks atbilstoši Latvijas iedalījumam piecos plānošanas reģionos. Pierīgas reģionā tiks vērtēti Rīgas, Ogres, Tukuma un Limbažu rajona; Vidzemes reģionā - Alūksnes, Cēsu, Gulbenes, Madonas, Valkas un Valmieras rajona; Latgales reģionā - Daugavpils, Krāslavas, Rēzeknes, Preiļu, Ludzas un Balvu rajona; Zemgalē - Dobeles, Jelgavas, Bauskas, Aizkraukles un Jēkabpils rajona; Kurzemē - Kuldīgas, Talsu, Ventspils, Liepājas un Saldus rajona sakoptākie pagasti.

Otrajai kārtai izvirzītos pagastus vērtēšanas komisijas plānošanas reģionos vērtēs no 25.jūlija līdz 15.augustam un rezultātus paziņos Rīcības komitejai līdz 20.augustam.

Konkursam ir 16 rīkotāji. Šogad nācis klāt Īpašu uzdevumu ministra sabiedrības integrācijas lietās sekretariāts, kas vērtēs konkursa dalībniekus un apbalvos labākos nominācijā "Stipra pilsoniskā sabiedrība lauku apvidos".

Konkursa dalībnieki tiks vērtēti 15 nominācijās. Jauna šogad ir arī nominācija "Pagasta "odziņa"", kurā otrās kārtas vērtēšanas komisijas var piešķirt papildu punktus par komisijas atrasto tikai attiecīgajam pagastam savdabīgo "odziņu". Par interesantāko un savdabīgāko atšķirību no citiem pagastiem laikraksts "Latvijas Avīze" katrā reģionā piešķirs balvu "Pagasta odziņa".

Materiāls publicēts sadarbībā ar
LETA
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/590

2006. gada 4. aprīlī, 19:53, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet