Atgriezties pie raksta

Pensionāri baseinā var plunčāties lētāk


Nepamatoti represētās personas Ogres novada pašvaldības aģentūras “Dziednīca” pakalpojumus līdz šim varēja izmantot ar 50% atlaidi, turpmāk – bez maksas. Maznodrošinātajiem pensionāriem kā bija, tā paliek 50% atlaide, bet no jauna iekļauts punkts, ka viņi 50% atlaidi var izmantot, izmantojot arī baseinu.  

Ogres novada dome lēmumu “Par rehabilitācijas pakalpojumu sniegšanu Ogres novada sociāli maznodrošinātiem un mazaizsargātiem iedzīvotājiem” pieņēma 2003.gadā. Tajā atlaides paredzētas dažādām iedzīvotāju grupām, tai skaitā bērniem ar dažādām slimībām, daudzbērnu ģimeņu bērniem un bērniem invalīdiem.  


Izdarīt izmaiņas lēmumā ierosināja Ogres novada pašvaldības aģentūras “Dziednīca” direktors Jānis Meijers un Ogres novada Sociālā dienesta vadītāja Inta Auziņa.


Tātad – līdz šim nepamatoti represētās personas Ogres novada pašvaldības aģentūras “Dziednīca” pakalpojumus varēja izmantot ar 50% atlaidi, turpmāk – bez maksas. Pakalpojumi ir šādi: ārstnieciskā fizkultūra, ūdens dziedniecības procedūras, fizikālās terapijas procedūras, siltuma/aukstuma procedūras, rehabilitācijas dienas stacionārs, baseins.


Maznodrošinātie pensionāri ar 50% atlaidi var izmantot tādus pašus pakalpojumus.   


No jauna iekļauts punkts, ka nepamatoti represētās personas, maznodrošinātie pensionāri un 1.un 2.grupas invalīdi atlaides var izmantot tikai tad, ja viņu vienīgais ienākumu avots ir pensija.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/519

2006. gada 28. martā, 15:35, Aktualitātes
Ogrenet

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet