Atgriezties pie raksta

Ogres būvplastmasas direktors rindā stāvēšot visu nedēļas nogali

Baidoties, ka nepietiks Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma, uzņēmēji jau trīs dienas pirms projektu pieņemšanas sākuši veidot rindu Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) telpās un ēkās ārpusē. Apmēram 100 cilvēki drūzmējas nelielos bariņos ēkas ārpusē un LIAA pirmā stāva foajē.

Pie Latvijas Investīciju un attīstības aģentūras (LIAA) ēkas cilvēki jau no vakardienas visu nakti turpinājuši stāvēt rindā, baidoties, ka nepietiks Eiropas Savienības struktūrfondu finansējuma Latvijas uzņēmēju pieteiktajiem projektiem.

Jau ziņots, ka uzņēmēji trīs dienas pirms projektu pieņemšanas sākuši veidot rindu LIAA telpās un ēkās ārpusē.

Kā šorīt novēroja aģentūra LETA, rindā pie LIAA ēkas stāvēja aptuveni 20 cilvēku. Daļa rindā stāvētāju ir paņēmuši saliekamos krēslus, bet citi iekārtojušies uz ēkas kāpnēm.

Kā pastāstīja daži pie LIAA durvīm nakšņojošie, liela daļa cilvēku, kas stāv rindā neesot paši uzņēmēji, bet gan algoti cilvēki, kuriem komersanti maksājot par stāvēšanu rindā.

Viens no jauniešiem paskaidroja, ka viņam stāvēt rindā palūdzis darba devējs. Ja viņš būtu zinājis, ka nakts būs jāpavada uz ielas nevis telpās, tad viņš nebūtu tam piekritis.

Aģentūrai LETA neizdevās uzzināt, cik tiek maksāts par stāvēšanu rindā.

Kā ziņots, vakar apmēram 100 cilvēki drūzmējas nelielos bariņos ēkas ārpusē un LIAA pirmā stāva foajē.

Starp gaidītājiem ir gan uzņēmēji, gan konsultācijas kompāniju pārstāvji, gan jaunieši, kuri par maksu ir aizņēmuši rindu potenciālajiem projektu iesniedzējiem.

Vairāki jaunieši uz LIAA ieejas kāpnēm spēlēja kārtis, savukārt citi gaidītāji ieturējās ar tikko atvestajām picām. Pēc vairāku gaidītāju teiktā, rinda pie LIAA durvīm turpinās stāvēt arī sestdien un svētdien.

Tiek veidoti arī neoficiāli saraksti, kuros uzņēmēji reģistrējoties viedo savu rindas kārtību. Vienā šādā sarakstā jau bija reģistrejušies 152 uzņēmēji.

Kā sacīja SIA "Ogres būvplastmasas" direktors Igors Kozaks, viņš rindā pie LIAA durvīm stāv jau no paša rīta un iecerējis te pavadīt arī visu nedēļas nogali.

Viņš norādīja, ka neesot arī īstas skaidrības, kā īsti notiks visu cilvēku un rindas turpmāka virzīšanās. "Jau tagad te ir izveidojušās vairākas rindas un nav skaidrība, kā cilvēki noteiks, kuš projektus iesniegs pirmais," norādīja uzņēmējs.

Jau ziņots, ka ar 20.martu Latvijas uzņēmēji no jauna varēs iesniegt projektu pieteikumus programmā "Atbalsts komercsabiedrības infrastruktūras modernizācijai", žurnālistiem pavēstīja LIAA direktors Andris Ozols.

Pirmajā uzsaukumā projekti tiks pieņemti par 26,5 miljoniem latu.

Projektu pieņemšana sāksies plkst.10. Lai uzturētu kārtību pieņemšanas zālē, tiks pieaicināti arī apsardzes darbinieki.

Materiāls publicēts sadarbībā ar
LETA
Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/aktualitates/411

2006. gada 16. martā, 19:24, Aktualitātes
Ogrenet

Jaunākie komentāri

Sīkā • 2006. gada 19. martā, 19:09
Kurš man var pateikt, vai padojmu laikos tā nestāvēja rindā pēc gludekļiem un mēbelēm? Dzirdēju tā kā kaut ko par to. Vai tiešām tā bija?

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet