Atgriezties pie raksta

Ogres rajonā zagļi nesnauž

6.maijā pulksten 8.20 konstatēts, ka Ikšķilē, Melioratoru ielā, nozagta 2003.gada izlaiduma gaiši pelēka automašīna „VOLVO XC90”. Uzsākts kriminālprocess.

5.maijā pulksten 16 konstatēts, ka Ogresgalā, Latvijas Valsts mežu 161.kvartālā, nozagti 50 kubikmetri taras kluču. Materiālais zaudējums – Ls 825. Uzsākts kriminālprocess. 
5.maijā saņemta informācija, ka 3.maijā pulksten 14.30 1989.gadā dzimusī S. Ogrē, Brīvības ielā, konstatējusi mobilā telefona „SAMSUNG” zādzību.
5.maijā pulksten 9 konstatēts, ka no kādas mājas pagalma Ķegumā, Estrādes ielā, nozagti divi velosipēdi. Materiālais zaudējums – Ls 600. Uzsākts kriminālprocess.
 
Saņemta informācija, ka 28.aprīlī pulksten 14 konstatēts: no kādas dārza mājiņas Lašupēs, nozagtas divas čuguna vannas un metāla arka. Materiālais zaudējums – Ls 40.
 
Saņemta informācija, ka 21.aprīlī pulksten 14 konstatēts: 1970.gadā dzimušajai A. mācību iestādē Tīnūžos nozagts mobilais telefons „NOKIA 5700”. Uzsākts kriminālprocess.  
5.maijā pulksten 5.30 konstatēts, ka no Ogrē, Draudzības ielā, novietotās automašīnas „CHRYSLER TOWN & COUNTRY” nozagti četri riteņi. Materiālais zaudējums – Ls 400. Uzsākts kriminālprocess.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/ogre/10790

2009. gada 6. maijā, 13:01, Ogres novada ziņas
Dzintra Dzene, Ogres rajona policijas pārvaldes preses sekretāre

Jaunākie komentāri

uzņēmējs • 2009. gada 6. maijā, 14:28
un korumpētu politiķu apkarošanai! un valsts izzadzēju soda bataljons būtu tieši laikā! analfabētisms tiešus draudus sabiedrībai nerada!
i'll be back • 2009. gada 6. maijā, 13:51
Apsveicami! Šitādu pašu grupu vajadzētu arī analfabētisma apkarošanai!
uzņēmējs • 2009. gada 6. maijā, 13:41
un tagad klausaties potenciālie ZAGĻI: Ogres rajonā tika izveidota īpaša grupa noziedzības apkarošanai. Sakarā ar katastrofālo ekonomisko situāciju, kuras rezultātā ir dramatiski pieaugusi noziedzība, zagļi, demolētāji un huļigāni tiks ķerti un sodīti, bargi sodīti sākot ar spaidu darbiem beidzot ar roku nociršanu un acu izduršanu! Pirms doties zagt, aidomājies vai tas ir to vērts!

Pievienot komentāru

        
 

Ogrenet