Atgriezties pie raksta

Jumpravas pamatskola uz noteiktu laiku aicina darbā lietvedi

Galvenie pienākumi:

-Izstrādāt un noformēt dokumentus atbilstoši normatīvo aktu prasībām, izmantojot biroja tehniku;

-Nodrošināt saņemto dokumentu apriti un reģistrāciju lietvedības sistēmā;

-Organizēt un vadīt skolas arhīva darbu;

-Organizēt un pārvaldīt personāla lietvedību;

-Savas kompetences ietvaros nodrošināt un koordinēt informācijas apmaiņu starp darbiniekiem un citām struktūrām un iestādēm.

Prasības pretendentiem:

-Pieredze lietvedības darbā;

-Labas latviešu valodas prasmes;

-Prasme strādāt ar biroja tehniku un datorprogrammām;

-Pārzināt darbības ar elektroniski parakstītiem dokumentiem;

-Prasme sistematizēt dokumentus atbilstoši lietu nomenklatūras prasībām;

-Zināšanas personāla lietvedībā;

-Precizitāte, augsta atbildības sajūta un prasme patstāvīgi organizēt darba procesu;

-Labas komunikācijas spējas, prasme risināt nestandarta situācijas.

Vēlama atbilstoša profesionālā kvalifikācija un pieredze darbā ar informācijas sistēmām ("Namejs", "Visvaris").

Piedāvājam:

-profesionālās attīstības iespējas;

-veselības apdrošināšanu (pēc pārbaudes laika);

-atalgojumu EUR 725,00 mēnesī pirms nodokļu nomaksas.

Pretendentu pieteikšanās un nepieciešamo dokumentu iesniegšana līdz 2021. gada 26. februārim, iesniedzot šādus dokumentus:

- motivēts pieteikums;

-dzīves apraksts (CV);

-izglītību apliecinošu dokumentu, sertifikātu kopijas.

Dokumenti jāiesniedz, sūtot tos Jumpravas pamatskolai pa pastu uz adresi Ozolu iela 14, Jumprava, Jumpravas pag., Lielvārdes nov., LV-5022 vai nosūtot uz e-pastu jumpravaspamatskola@lielvarde.lv.

Tālrunis uzziņām: 65057622, 26698126

Sazināsimies ar tiem pretendentiem, kas tiks aicināti uz darba pārrunām.

Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/lielvarde/49083

2021. gada 4. februārī, 10:35, Lielvārdes novada jaunumi
lielvarde.lv

Par šo rakstu vēl nav saņemts neviens komentārs.

Pievienot komentāru

Ogrenet