Atgriezties pie raksta

Konkurss: laimē biļetes uz koncertstāstu "SIRDSPUKSTI" Video

Portāls "OgreNet.lv" sadarbībā ar Producentu grupu 7 izsludina konkursu, kur viens veiksminieks savā īpašumā var iegūt ielūgumus 2 personām uz koncertstāstu "SIRDSPUKSTI", 8. novembrī, plkst. 19.00, Ogres novada Kultūras centrā.

Lai saņemtu ielūgumus, ir jārod pareizās atbildes jautājumiem:


1. Jaunais koncertstāsts "SIRDSPUKSTI" turpina tradīciju dāvināt Latvijai dzimšanas dienā muzikālu programmu ar skaistākajām latviešu dziesmām, un iekļaujas koncertu ciklā "ar cieņas apliecinājumu savai zemei un rotaļīgu vieglumu mūzikā". Cik gadus pēc kārtas notiek šie koncerti?


a) septīto


b) devīto


c) vienpadsmito


2. Jau daudzus gadus pirmizrādes šiem koncertiem notiek tieši Ogres kultūras centrā. Te pirmo reizi ir izskanējuši koncerti "Dod, Dieviņi", "Manas tautas likteņdziesmas", "Manai Dzimtenei" un daudzi citi. Ar kuru koncertu aizsākās šī tradīcija?


a) Latviešu teātra zelta dziesmas (2011 gadā)


b) Brīvās Latvijas Dziesmas (2012 gadā)


c) Es savai Tēvzemei (2015.g.)


3. Koncertstāstā "SIRDSPUKST" emocionāli spraigi un vizuāli krāšņi uz skatuves tiks izdzīvots stāsts par četrām dabas stihijām, Latviju un ...    Nosauciet kam vēl veltīts šis stāsts?


a) zinātnes sasniegumiem


b) cilvēkam


c) sapņiem


Pareizās atbildes līdz 1. novembra pulksten 16 ar norādi "Sirdspuksti" sūti uz e-pasta adresi konkurss@ogrenet.lv, norādot savu vārdu, uzvārdu un kontakttālruni.


Pareizo atbilžu autors savā īpašumā iegūs ielūgumu 2 personām uz koncertstāstu "SIRDSPUKSTI", 8. novembrī, plkst. 19.00, Ogres novada Kultūras centrā.


"OgreNet.lv" redakcija ar konkursa uzvarētājiem sazināsies drīz pēc atbilžu iesūtīšanas termiņa beigām.


 


Materiāls drukāts no portāla Ogrenet: http://arhivs.ogrenet.lv/konkursi/45085

2019. gada 30. oktobrī, 10:09, Konkursi
Ogrenet

Komentēšanas iespēja šim rakstam ir atslēgta.
 

Ogrenet